Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Szóval....

Tudom, hogy kicsit régi ez a cikk, de pár napja vettem egy ilyen lapot, és gondoltam megosztom mindenkivel a tapasztalataimat, mivel nem láttam más ''testközeli'' véleményt, és még most is bőven vásárolható kategóriába tartozik.

Első körben ugye az egyértelmű, hogy extrák és csomagolás tekintetében példás. Az első gondok akkor jöttek, amikor elkezdtem üzembe helyezni. A gond ugyanis az volt, hogy (bár összeraktam már jónéhány gépet) valahogy semmi sem a megszokott helyén volt. A legnagyobb szívás a sarokra kirakott tápfesz csati volt, mivel nem tudom betolni tőle sem a CD-t, sem a mobile rack-et :) Nagyon profi a lap. Az egyetlen tüske talán csak annyi, hogy annak ellenére, hogy OCZ ram-om 376Mhz-en szalad cl2-ben, valahogy nem elég gyors a referencia értékekhez képest. Persze ez lehet a Sandra hülyesége is, mivel szinte semmi sebesség növekményt nem eredményezett nála a cl2.5-ről cl2-re váltás.

Talán ami kicsit zavaró még az az integrált hangkártya minősége. Bár ezen a fronton hibátlan darabbal még nem találkoztam, az azért egy kicsit meglepett, hogy amikor pár napja este kikapcsoltam a gépet, halkan bár, de jól érthetően elkezték sugározni Jamo hangfalaim egy szláv rádióadó műsorát. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.