Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baroczp


baroczp
tag

Nagyon ígéretesnek tűnik a lap. Mindenképpen várjuk az új tulajdonosok tapasztalatait! :)

(#2) baroczp


baroczp
tag

Dátum: 2002-10-01 12:50

Siet az órátok! :))

(#3) emvy válasza baroczp (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Engem speciel a fülhallgató érdekel a legjobban..:P
Mióta keveset játszom, nem tudok annyira ráindulni a tuningra, igazából itt a legjobb dolog pl. a frontoldali USB és audio, meg a többi tartozék, bár ezt idáig is meg lehetett oldani egy megfelelő házzal. Én inkább megvárom a S-ATA-t.

while (!sleep) sheep++;

(#4) Ketama


Ketama
aktív tag

Azért kiváncsi lennék, hogy valami combosabb procival mit tud. Esetleg jó lenne valami összehasonlítás más ilyen kaliberű lapokkal, abból több kiderülne. Egyébként szvsz jó a cikk. Érdekes az íve: az elején ''félisten'' a lap aztán meg... :O

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#5) McJames válasza Ketama (#4) üzenetére


McJames
senior tag

Ezt miből gondolod?

A cikk elején:
''...Mi, jelen cikk erejéig mindenképp, de talán mindentől függetlenül is a második koncepció* mögé állunk...'' (* - mármint az Apogee mögé - McJames)
''...A Chaintech Apogee-val más a helyzet. Pont az a szép a sok extrában, hogy például a KT400-as chipset megjelenésével sem érezzük úgy, hogy le kéne cserélnünk KT333-as Apogee alaplapunkat...''

A cikk végén:
''...A BIOS apró gyermekbetegségeit leszámítva a Chaintech Apogee 7VJL egy olyan lap, amilyennek a legjobbakat mindig is elképzeltük...''

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#6) Ketama válasza McJames (#5) üzenetére


Ketama
aktív tag

Nem szó szerint értettem... Valahogy a hangulata a cikkenek az én olvasatomban ilyen. Másnak valószinűleg más a véleménye, de ezért van a fórum, hogy mindenki elmondja a véleményét és hozzáfűzni valóját. Vagy tévedek? :)

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#7) McJames válasza Ketama (#6) üzenetére


McJames
senior tag

Sztem túl gyorsan olvastad az elejét... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#8) Ketama válasza McJames (#7) üzenetére


Ketama
aktív tag

Lehet. De a kiváncsiság hajtott. Érdekelt, hogy mi a f@szé' van akkor banner legfelül :DD

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#9) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Már csak egy dolog zavaró. A 16000*12000-es chaintec hirdetés az oldal tettején.

(#10) Den válasza JulWCZar (#9) üzenetére


Den
veterán

Miért zavar?

www.simson4t.hu

(#11) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Én elég szkeptikus vagyok az ilyen nagy dirrel-durral beharangozott cuccokkal kapcsolatban...azonban kétségkívül nagyon impozáns mindhárom lapocska. Külön szimpatikus nekem, hogy egy realtive olcsó árért mennyi mindent ''beletömtek'' a készítők a lapba. A végén még jól járunk a konkurrencia harccal...:))
Ezektől függetlenül én is várom az első tulajok tapasztalatait (főleg, ha kijön az nForce2-es chip-készlettel szerelt széria). Én részemről-egyenlőre-bizalmat szavazok a lapoknak...bár az ASUS A7V333-asomat nehéz lesz letaszítani a trónról(mármint az enyémről):))

(#12) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Az itthoni megjelenés dátumáról lehet valamit tudni?

(#13) Parci válasza Ürgülfütty (#12) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Asbisban már jóideje van, telefonálj rájuk (www.asbis.hu). Kiskereket nem tudom, de gondolom adnak felvilágosítást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#14) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Az AGP és a PCI sebességben igencsak tévedhet a Sandra... az valahogy nem az erőssége. Nekem is mindig felez meg negyedel... szarja le hogy nem az van beállítva, így nem 1/2-ed frekin megy.

''Maradva még a Sandránál, megnéztük a processzor egész és lebegőpontos (póriasabban szólva CPU / FPU) eredményeit'' - ALU/FPU!!!!!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#15) nap válasza Panther (#14) üzenetére


nap
addikt

Apropo Sandra:
Egyszer kiirta nekem, hogy ket darab 16 mega modul van a gepben. Aztan kinyitottam a gepet es lestem egy nagyot, hogy egy db 32 megas modult talaltam benne. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16) Parci válasza Panther (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

CPU / FPU... de a másik is ''helyes''. Bár az ALU része a CPU-nak, míg az FPU nem. Ugyanakkor CPU alatt néha az egész, integrált FPU-val együttes részt értik.

No, a lényeg, hogy ugyanarról van szó :), csak mindenki máshogy hívja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) Panther válasza Parci (#16) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát én CPU néven mindig az egész processzort ismertem, amit a boltban adnak. (mint Central Processing Unit. Amúgy épp számtech óra van, és a tanár ezt magyarázza a diákoknak :) Megjegyzem lyukasórám van, azért vagyok itt. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#18) Panther válasza nap (#15) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor lehet hogy azt a részt nézted ahol a logikai részeit írja ki a RAMnak, és kétoldalas volt a modulod.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#19) Panther válasza Panther (#18) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez a ''logai rész'' kifejezés persze nem biztos hogy teljesen helytálló ebben a formában... :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#20) iguana


iguana
őstag

jujj, ez olyan trendi :))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#21) Spensers


Spensers
aktív tag

Hali
Nagyon szép a csomagolás meg minden de egy élesebb teszt azért jól jönne a leendő vásárlóknak ...........

(#22) Parci válasza Spensers (#21) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Milyen élesebb teszt?
Fps hegyek? Vagy BAPCo tesztek?

Imho a 200 MHz bőven elég garancia arra, hogy a cucc STABIL. A feature-öket látod. Az árát durván tudod. Mi a kérdés? Hogy 0.7 fps-sel gyorsabb-e, mint az xxxxx alaplap? Évek óta nincs már igazi szórás alaplap sebességben, azonos chipsetes lapoknál, persze.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) GeorgeTerror válasza Parci (#22) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

OFF (vgay mégsem teljesen)

BAPCo tesztek. Tudhatnék/nánl erről többet. Annyit tudok: BAPCo Sysmark, de, hogy mijen, meg hogyan tesztel. Kíváncsi vagyok rá. Esetleg non-public egy link? Mert mintha utánanézésemkor még fizetős lett volna

ON

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#24) Szalma


Szalma
őstag

HI!

No, egy ideje keresem a lapot a boltokban, de a disztribútor is csak a vállát vonogatja a telefonjaimra. Esetleg tipp, hogy honnan?

(#25) Parci válasza Szalma (#24) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ha az Asbisnál sincs, akkor nincs sok esélyed :(.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) S.p.A


S.p.A
tag

Akkor ez a ThizLinux a lap minden képességét, teljes mértékben kiaknázza?

(#27) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Szóval....

Tudom, hogy kicsit régi ez a cikk, de pár napja vettem egy ilyen lapot, és gondoltam megosztom mindenkivel a tapasztalataimat, mivel nem láttam más ''testközeli'' véleményt, és még most is bőven vásárolható kategóriába tartozik.

Első körben ugye az egyértelmű, hogy extrák és csomagolás tekintetében példás. Az első gondok akkor jöttek, amikor elkezdtem üzembe helyezni. A gond ugyanis az volt, hogy (bár összeraktam már jónéhány gépet) valahogy semmi sem a megszokott helyén volt. A legnagyobb szívás a sarokra kirakott tápfesz csati volt, mivel nem tudom betolni tőle sem a CD-t, sem a mobile rack-et :) Nagyon profi a lap. Az egyetlen tüske talán csak annyi, hogy annak ellenére, hogy OCZ ram-om 376Mhz-en szalad cl2-ben, valahogy nem elég gyors a referencia értékekhez képest. Persze ez lehet a Sandra hülyesége is, mivel szinte semmi sebesség növekményt nem eredményezett nála a cl2.5-ről cl2-re váltás.

Talán ami kicsit zavaró még az az integrált hangkártya minősége. Bár ezen a fronton hibátlan darabbal még nem találkoztam, az azért egy kicsit meglepett, hogy amikor pár napja este kikapcsoltam a gépet, halkan bár, de jól érthetően elkezték sugározni Jamo hangfalaim egy szláv rádióadó műsorát. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.