Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Merevlemezből vagy 160 GB-os, vagy 250 GB-os kerül az iMacbe, de rendelhető 500 MB-os is.
tyuha 500 megas is... aztabetyar... :DDD ;) :))

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#2) Daywalker


Daywalker
addikt

Na de jó h ezzel a retek hűtéssel jön a Sapphire X1800-as. Remélem füldugót is mellékelnek hozzá.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) fLeSs válasza Daywalker (#2) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hallottad már élőben?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Daywalker válasza fLeSs (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Az összes X1K-t hallottam, láttam, fogtam, éreztem:)

Tulajdonképpen az XL még jó, mert az csak néha hangos (értsd: lassan forog, de néha magasabb fordulatra kapcsol még terheletlen állapotban is), nem úgy mint az X1600 és X1300. Hát azok vmi szörnyűek. A hajszárítóm halkabb.

Aztán lehet h a végleges példányokra már rábűvészkedtek vmi megoldást, amitől ez megszűnik.

[Szerkesztve]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) gorlin válasza _ocsisajt (#1) üzenetére


gorlin
őstag

Merevlemezből vagy 160 GB-os, vagy 250 GB-os kerül az iMacbe, de rendelhető 500 MB
Szerintem az 500Mb elírás(de gondolom te is erre gondoltál:).
A cikk nagyon jó!

(#6) biker


biker
nagyúr

a címben eBook van iBook helyett :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) iSomebody


iSomebody
csendes tag

...és a cikkben meg sem említik, hogy a G4 proci kb másfélszeresét adja egy P4-nek, tehát az emac (amit mellesleg oktatási célokra szánt az Apple) minimális gyorsasága kb 1,5 Ghz pentiumban mérve ...
eBook...? nem is tudtam, hogy létezik:P

Apple iMac 17'', 1.9 GHz PowerPC G5, 1 GB ram, Ati Readeon X600 Pro (128 MB), iSight webkamera

(#8) anulu


anulu
félisten

valahogy a Mac-ec még mindíg nem tetszenek... :U

az XL 133k? :Y

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) rudi válasza gorlin (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Nézd meg itt Bővebben: link a rendelhető cuccok között ott van hogy 500 GB-so merevlemez és az angol odalon ugyanígy megtalálható Bővebben: link. Lehet, hogy 2x256 GB formájában jön ki az 500 GB, de egy iMac annyira kicsi belük, hogy bem tudom, elfér-e benne két merevlemez. Itt Bővebben: link van egy animos kép (a hátára fektetet iMac-es). Ezen csak egy merevlemeznek látok helyet, de majd, ha idetéved egy avatottabb almás elmondja, hogyan is van pontosan. Lényeg, hogy leher 500 GB-nyi adattárolóval is iMac-et venni. Hogy az két drababban vagy egyben van talán már annyira nem is fontos.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) dabadab válasza rudi (#9) üzenetére


dabadab
titán

Igen, 500 GB, nem pedig 500 MB :)

DRM is theft

(#11) zsiga667 válasza rudi (#9) üzenetére


zsiga667
addikt

Bővebben: link
Itt vannak fotók a belsejéről.

(#12) rudi válasza dabadab (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Ja, jé! Nem láttam a fától az erdőt (vagy hogy is van ez?) Javítom.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) rudi válasza zsiga667 (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát nemsemmi a kicsike! Eccer kéne ilyet kérni PH-s belezésre :) 500 GB-os merevlemez kapcsán tudsz valami nfót? Egy 500-as vagy lkét 250-os kerül ilyenkor a gépbe?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) zsiga667 válasza rudi (#13) üzenetére


zsiga667
addikt

Bővebben: link
Kis helyesbítés, amit linkeltem az még az előző generáció volt, ez az új.

Tudtommal 2db 250-esből jön ki az 500GB, de csak a nagyban van hely a második winyónak.

(#15) _ocsisajt válasza rudi (#12) üzenetére


_ocsisajt
őstag

1. hsz... ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#16) rudi válasza _ocsisajt (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Mondom, hogy vak vagyok, na! :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) zeg válasza iSomebody (#7) üzenetére


zeg
senior tag

Szvsz a pc és mac eléggé nehezen összehasonlítható ahhoz, hogy egy szimpla órajeltáblázattal el lehessen intézni. Ha lesz is valamiféle próbálkozás itt a prohardveren a komoly összehasonlításra, az 10 oldalakban lesz mérhető.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#18) rudi


rudi
nagyúr

Gyorsan szólok, hogy Sulinetben is vannak almás cuccok
Mini eccer Bővebben: link
Mini még eccer Bővebben: link
iBook eccer Bővebben: link
iBook még eccer Bővebben: link
iMac G5 Bővebben: link
A leírásban a gyártó azonosítója alapján ki lehet deríteni, hogy pontosan milyen konfigokról is van szó.

Jellemző a Zország tudására/hozzáállására, hogy éppen az eMac hiányik a listáról... :F

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) engusz


engusz
veterán

Láttunk már könnyebb subnotebookot is, mint a kisebbik iBook. A dizájn is vitatható. Nem mondom, hogy nem tetszik, de nem hinném, hogy az egyszerű szobámban beleolvadna a környezetbe.

De az új iMac tetszik. Tényleg nem nagyon van ellenfele.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) Macc


Macc
aktív tag

Kar hogy ebben a friss cikkben pont a vadiuj PowrMac-ek maradtak ki:
ebbol 2 tartalmaz egy ketmagos 2 ill 2.3 GHz-es procit, a Quad elnevezesu meg 2 db egyenkent ketmagos 2,5GHz-es procit... 16GB-ig pakolhato bele RAM, akat 1TB vinyokapacitas raidelve is. NVidia 6600 videokari Pro/XT 256MB, v. FX Quardra 4500 512MB RAM-mal. az aktualis Csucsgep elgondolkodtato...

(#21) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csak annyit megjegyeznek, h az alienben az az ominozus x800gto ultimate 53700 magyar fizetoeszkoz - honnan vettetek ezt (ennek tukreben horribilis) arat?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) Zenty válasza Macc (#20) üzenetére


Zenty
őstag

Ez a csucs (powermac dual 2.5ghz 2 magos+16gb ramal mondjuk)
Ezt mar nemistudom egyáltalán ki használja e valaki?
Vagy talán ezt mmorpg servernek ajálják? 1 millio felhasználóval :D?


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#23) Don Vittorio válasza Macc (#20) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Majd amikor már az Inteleket nyomják 2 éve, veszek egy ilyen quadot használtan. Eddig is mindig 2 év után vettem Macet használtan, és sose nyúltam mellé. Mit fogok röhögni az Inteleseken. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#24) Don Vittorio válasza Zenty (#22) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Persze. Grafika, videó és anim rendereléséhez kiváló.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#25) engusz válasza Don Vittorio (#23) üzenetére


engusz
veterán

Húúú, de hangosak voltak a múltkor! :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#26) Don Vittorio válasza engusz (#25) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Az egyik volt hangos, a dual-1.8 De már dolgozom a halkításán. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#27) engusz válasza Don Vittorio (#26) üzenetére


engusz
veterán

Én meg addig összeállítok a PC-d számára egy zajcsökkentő szettet. :) Persze, ha tényleg komolyan gondolod, hogy vízre szállsz...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) Zenty válasza Don Vittorio (#24) üzenetére


Zenty
őstag

16 giga ram is szükséges ezekhez? :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#29) rudi válasza engusz (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

A házigazdák csetelnek a fórumban ''szép-szép''! Lécci takarítsatok magatok után!!! :(((

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) Don Vittorio válasza Zenty (#28) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Van, ami kihasználja.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.