Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fLeSs válasza Mostly Harmless (#48) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha ezek a cuccok hiányoznak belőle, akkor kilopták/kiesett/stb, vissza kell menni az üzletbe, és szólni nekik. Hivatkozzál ránk vagy a Corun-ra (hivatalos magyar Gigabyte disztrib). A 3 év garit megkaptad a lapra?
A hang nálam nem akad, nem szól pocsékul, TVkártyát meg nem használok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#52) fLeSs válasza Gismo (#50) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Attól függ, hogy nálad mit jelent a legjobb.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#53) Gismo válasza fLeSs (#52) üzenetére


Gismo
addikt

A legtöbb mindent tud és gyors!

(#54) fLeSs válasza Gismo (#53) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Intel 925X.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#55) klepto


klepto
addikt

Találtam egy jó Sis 655XT-s lapot :D [L]http://www.ecs.com.tw/ECSWeb/Products/ProductsDetail.aspx?DetailID=398&MenuID=22&LanID=0[/L]
Régi nagy márka, de nálunk nem forgalmazzák, és egyre inkább leépítik kishazánkban ezt a márkát :O Miért :F Olcsó volt, és stabil lapokat csináltak, és messze nem voltak rosszak! Arról nem is beszélve, hogy szvsz gyönyörűen néz ki a lap ;]


[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#56) Mostly Harmless válasza fLeSs (#51) üzenetére


Mostly Harmless
tag

az én verzióm Gigabyte 8S655FX-L, nem ultra, talán ezért hiányoztak belőle a hátlapok (raid sincs, meg firewire kivezetés, de az előbbi nem is nagyon hiányzik.)
három év gariról szó sem volt. =}
amúgy kezdek megbarátkozni az alaplappal. az infineon ramot nem szerette, aztán a samsungot már igen. az idéje gyorsabb, mint az inteleké, de ezt már a 645-ös lapomnál is észrevettem.
ma beújítottam 2x512 mega 400mhz-s kingmax memóriát. a dual channel be is indult rendesen (a bios bootoláskor kiírja), de a sandra valami 3171MB/s-t ír, ami számomra viccesen kevésnek tűnik. nem értem, ez miért van... :F

(the cake is a lie)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.