Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Grat a teszthez és a géphez!
Én is nézegettem ilyet egy időben, főleg az ára miatt. Volt/van Thinkpad Tablet 2-őm, de annak a teljesítménye a régi Atom miatt teljesen botrányos, W10-el driver gondok miatt használhatatlan. Viszont inkább laptop lett belőle, általában 50-50%ban fogyasztok és csinálok tartalmat, így sokszor nem volt kényelmes, de ha lenne feles pénzem biztosan kipróbálnék egy újabb Atommal szerelt tabot is.
Másrészt a böngészőkre: Mobil eszközökön jó dolog is az Edge, kevesebbet fogyaszt vele a gép. Valahol volt erről teszt és mondhatni toronymagasan nyert. Asszem az Opera bétájában pedig van energiatakarékos mód, de ezt még nem próbáltam, a tesztben sem volt még benne.

(#2) davidsone


davidsone
addikt

Tetszetős, a neve is tetszik: Csuvi :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) ALBY


ALBY
senior tag

Jó a cikk, és nagyon tetszetős ez a gép, soksaknak épp jó lehet.

USB miatt rá eléhet kötni otthon bámmilyen bilelntyűtet-eger komót akár, nem csak a drága és apróra nyomorított bluetoothosakat.
Minap láttam ezt az egyszerű Genius Slimstar T8020 billentyűt, akár egy hasonlóvan már elég jól el lehet vele otthon pötyögni.
Még kisebb Rapoo-kat még magammal is vihetném hátiban.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#4) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

De utálom az ilyen cikkeket.... Mindig elkap a must have érzés, de sajnos az ipadem jobban csipem. Mondjuk lehet be kene egy ilyent szerezni ide otthonra ilyen mindenesnek. Játékok teren hogy muzsikál, tud ebben valaki segiteni?
Végösszeg forintba végül mennyi lett mindennel?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) fabicska válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


fabicska
aktív tag

Kicsit csalóka erről beszélni, mert nyers erőben nem olyan rettenetes a helyzet, inkább a beépített SSD a gyenge. Van olyan, hogy 3-4 mindennapos program is le tudja lohasztani a gépet, miközben a processzor 20-25% körül dolgozik. A beépített videovezérlő (ne beszéljünk itt videokártyáról...) sem lenne olyan borzalmas, ha az egész rendszer nem osztozna a RAM-om. Itt ebből a szempontból jobb a helyzet, mert 4GB-on terpeszkedhet el a rendszer.

Játékok terén kb. be lehet lőni úgy, hogy 1280*720-ban viszi mediumon a Far Cry 1-et (20-50 fps között), vagy a Flatout 2-t 1920*1080-ben mediumon. Vagy egy C&C Generals is szépen megy rajta, az akár már High-on is.
Azokban a játékokban, ahol kemény fizikát kell számolnia a rendszernek, mellette apró particle-t, már szerintem 640*480-ban is vége lenne a dalnak (Spintires). Én úgy vagyok vele 26 évesen, ha elmegyünk nyaralni balcsira, vagy külföldre, és rossz idő van, egy kis Roller Coaster Tycoon, vagy Medal of Honor (AA)-al könnyen el lehet csapni az időt.

Ha más valami érdekelne, csak nyugodtan kérdezz.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#6) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Grat a tablethez és a teszthez !
Egy Cube - t vettem 1 éve , de több sebből vérzett , de hála Istennek , vissza kaptam az árát . Utána újra elkezdtem nézelődni a kínai tabok piacán ,de nem akartam magamnak több problémát , inkább vettem egy HP-t .
Szerintem szép és jó a tableted , jó üzemidővel . Ha hdmi-vel összekötöd a tv-t , lekapcsolt kijelzővel , mennyit merül a tableted kb ?

Azt esetleg meg tudná mondani valaki - a win topikban nem jött rá válasz - , hogy az én tabletemnek a 6 óra körüli üzemidő jónak számít ? 8900 -as akksi ,10,1 ", HD kijelző 75-80 % -os fényerőn ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7) alkatraz3000 válasza pècsimunkás (#6) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ipadhez képest fos :P

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) vandor01


vandor01
őstag

Ez alavetően egy fos.... a legfajobb a lassu memoria

Na de? Csak pártizezer forint!!

Mindennapi aktivitáshoz bőven elég de komoly játékra ne is gondoljatok! :D
még a mérges madarak is lassitott felvételben repkednek az FB-én! :)
nekem Hi12-es volt 6hétig aztan el kék halálozott!
pénzt visszakaptam és azonnal rendeltem egy másikat!
250$ -ert van most GB-nél EU-s raktárbol!

Sajnos Kinai!
Jo lenne ha minimum 1évet menne ha mar 2-őt vagy még +?
Na az már főnyeremény! :C

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#9) pècsimunkás válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A tesztek nagyon jónak írták az akksiját . A Cube-m 2 órájához képest még mindig jó :C ...
wi 8.1 -el és 10-el is próbáltam , talán mintha 10-nlélkicsit jobb lenne a kijelző idő .
Ipad mennyit bír ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#10) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok,

V300as verzióhoz várható esetleg android vagy dual boot?

(#11) kenand válasza Habsteve (#10) üzenetére


kenand
veterán

Grat a cikkhez.
Nézegettem én is ezt a tabot
Full fámházastól Obook 10 tapasztalataim alapján már tartok.
Beszereztem egy Cube iWork 10-et, most nyúzom, talán ha lesz időm és befogadják, cikket is írok.
Ahhoz van duálboot és posás billyentű is. (bár aránytalanul drágán)
De a TL verziót el kell kerülni ahhoz csak hackelt Win 10 van. (nekem szerncsére TD jutott)

RAM a Z8300-nál nem katsztrofa 1 csatornával sem., belső "SSD" sem vészes...775-ös DDR2-es platformja sem gyorsabb RAM terén még is leet vele jól játszani (persze ott a dedikáklt VGA gyorsabb)

[ Szerkesztve ]

(#12) intelMMX válasza kenand (#11) üzenetére


intelMMX
senior tag

Én még Atom N270el is megoldottam a gaminget :U
Pedig 1GB DDR2 667 mem és GMA945 azért nem olyan acélos.

RTCW azért fut

(#13) kenand válasza intelMMX (#12) üzenetére


kenand
veterán

A GMA a legnagyobb gond ott, a játékok mellett a video lejátszással is hadilábon áll. Egy MSI Windbox gépecskével a video lejátszást egy Crystal HD kártyával oldottam meg.

(#14) alkatraz3000 válasza pècsimunkás (#9) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

10et elmegy az air2

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) alkatraz3000 válasza Habsteve (#10) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

En most vegig nézegettem a kínálatot. Nem írtak V mennyi, de sokat dualbootal árulnak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#16) bocimód


bocimód
csendes tag

merem ajánlani a cube iwork10est dual os-el, ugyan ezzel a hardwarrel. nagyon jól össze van rakva, jobban mint a chuwi, fém házas. de sajna billentyűzetet egyikhez sem adnak, külön kell megvenni, az is nagyon ott van. külön öröm a két oprendszer.

(#17) kpal


kpal
veterán

Bár ne kéne a Magyar sarcokat kifizetni rá. Amúgy nagyon jó tetszetős .

(#18) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a bemutatót. :R

Jelenleg egy Acer Aspire V1-131 van itthon, benne 2GB RAM-al. Jó tudni, hogy ha minden kötél szakad, akkor olcsó áron kapható olyan cucc, ami lefedi az igényeimet:
- játék nulla, nem játszom
- filmek/sorozatok letöltése és megtekintése napi szinten (a hely nem sok, de erre való a felhő)
- net
- root toolkit, adb a telóhoz

Viszont egy állvány árát bele kellene számolnom az árba. Mindenesetre tetszetős cucc.

"nincs rá lezsóidő"

(#19) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Hasonló lapletet vettem a Zasszonynak Asus T-100HA 90K ért.
Különbség a eggyel erősebb proci (8500-as), és a sajnos csak 2gb ram, és van hozzá billentyűzet.
Gyári Win10 64bit
WOT minden alapon szépen fut rajta, proci 50%, de a Ram 90%
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#20) kenand


kenand
veterán

Kínai tábla gyártók közül a Chuwi annyiban kiemelkedik, hogy fenntart angol nyelvű support fórumot, és a image fájlokat, drivereket nem Baidu hanneg Dropbox meghejtón tartja, így Kínán kívülről is elérhető.

(#21) marositech


marositech
senior tag

Jó neked!
Fél éve szemezgettem, aztán kiderült, hogy vannak több verziói, ezért letettem erről.
Használd egészséggel! :C

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#22) Joz76


Joz76
tag

Én december óta használom ezt a tabletet, és szerencsére a GB már akkor is a v300-at szállította (bár feltüntetve nem volt, de írták, hogy 64bit), szóval attól nem kell félni, hogy a korábbi verziót küldik. A tablettel én elégedett vagyok, amit jászom (böngészős aprók) mind jól mennek, és az egész masina elég gyors. Ami egyetlen zavaró az én használatom mellett, amit a cikkíró is írt, hogy chrome-ban nem ismeri fel, ha szövegmezőbe kattintok, de ki lehet tenni a billentyű előhívó ikont, így már annyira nem zavaró.
Azt gondolom, hogy aki néhány 10e Ft-ért akar egy egyszerű tabletet, annak jó vásár lehet.

Joz

(#23) dipeti


dipeti
senior tag

Két hete vettem egyet Banggoodról. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Vettem hozzá dokkolható billentyűzetet is. Nagyon hasznos cucc. Melegen ajánlom!

Az egyetlen probléma ami felmerült az az, hogy mikor sleep mode-ba kerül minden második alkalommal megfagy. Állítólag valami Intel driver hiba - a külföldi oldalak szerint több Cherry Trail-es procinál fenn áll a probléma. Még nem próbáltam megoldani a problémát, inkább kikapcsoltam teljesen a sleep mode-t.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#24) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Aki összeköti a tv-vel , és - természetesen - kikapcsolt képernyővel használja akkor , milyen ütemben merül a tablet ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#25) Prymus X.


Prymus X.
tag

Chrome alatt is felugrik a billentyűzet üres mezőre kattintva, csak a windowsba be kell állítani a billentyűzetnél ezt a funkciót.

(#26) d@vee


d@vee
őstag

Érdekesség: az első 2 bekezdésben csak 5 alkalommal szerepel a "tab" kifejezés :D

Ja

(#27) andris1602


andris1602
aktív tag

Köszönöm a cikket :)) lassan csereérett lesz a laposom, ilyesmiket gondolkodom. :)

(#28) lalakov


lalakov
senior tag

Melyik Office van rajta?

(#29) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Jó teszt.
Jöhetett volna egy-két hónappal korábban.

[ Szerkesztve ]

(#30) kenand válasza lalakov (#28) üzenetére


kenand
veterán

Mobil változatot szokták rátolni...(Chuwi Hi 8 Pro-n és a Cube iWorkok 10-en is az van)

(#31) varmi2 válasza kenand (#30) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ezen is a mobil office van. De felajánlja, hogy töltsem le az office 365-t, egy hónapig ingyen használhatom.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#32) lalakov válasza kenand (#30) üzenetére


lalakov
senior tag

:R

(#33) kenand válasza lalakov (#32) üzenetére


kenand
veterán

Esetleg ha nem lenne elég - (nekem nem kell éves előfizetés... egyébként is 3 gépre való jogtiszta Office 2007 home-om van) a Sartert meg lehet próbálni feltolni. Info itt

[ Szerkesztve ]

(#34) lalakov válasza kenand (#33) üzenetére


lalakov
senior tag

Szuper, köszönöm. :)) Mondjuk azt nem tudom, hogy használható-e céges gépen. Pedig jó lenne mert nincs is szükségem másra, mint az Excel-re és nagyon ritkán a Word-re.

(#35) kenand válasza lalakov (#34) üzenetére


kenand
veterán

Én sem tudom mennyire jogszerű, de korábban ezt a változatot ingyen adták gépekre telepítve, és automatikusan aktiválja magát...szóval hack nincs, szóval "lehet abban gondolkodni, hogy előretelepített gépről továbbvidted" EU ezt nem tiltja...Esteleg el kell olvasni a licensz feltételeít, egyébként is tol egy kis reklámot...
Nem hinném, hogy megbüntetnének érte...

Ha a one drive-od januárban nagyobb volt mint 5 GB, akkor promóban adtak 1 év 365-öt, és 1T-rát, mivel 5GB-re fogják korlátozni a fiókot. Nekem nem volt nagyobb, nem kaptam....de hallottam róla..

(#36) kenand


kenand
veterán

(#37) vandor01 válasza kenand (#36) üzenetére


vandor01
őstag

ja ja vennem a cuccot occoeee de meg nem jatszik :F
sot minden dragabb lett a kod utan :D

error:
Coupon can only be used from 2016-06-13 to 2016-06-17
Coupon code can only be used with one piece price, it can not be used with vip price,
special offer, group deal at the same time.

de ma mar 13-an van!!! kene az aakcios taablet!
a masik sorban meg Junius 14 tol van!
Na akkor holnaptok van occcoooee tablet :F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#38) kenand válasza vandor01 (#37) üzenetére


kenand
veterán

Holnaptól talán 14-16 és figylni kell az időzónát

(#39) vandor01


vandor01
őstag

Ma indult 11.30 kor...
megvettem a kiszemeltet
:D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#40) kenand válasza vandor01 (#39) üzenetére


kenand
veterán

Szupi

(#41) domos


domos
senior tag

1920x1080-s monitorra rákötve netezéshez gondolom bőven elég egy ilyen cucc, ugye?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#42) kenand válasza domos (#41) üzenetére


kenand
veterán

Bőven.
Videok, Youtube, Chrome stb jól működik...

(#17) kpal

Időnkét felbukkan Gearbest EU sotreban akkor nincs sarc (igaz van 15USD körüli DHL szállítás)

[ Szerkesztve ]

(#43) L4mie


L4mie
veterán

Nagyon szimpatikus gép, billel kiegészítve még inkább...
Csak kár, hogy szükségem egyenlőre nincs rá, de musthave érzésem meg van :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#44) hunmario válasza L4mie (#43) üzenetére


hunmario
csendes tag

Nyugalom. Én ma vettem meg flashdeal akcióban! Ismerős az érzés. :D :D

A billentyűzeten még gondolkozom, ugye abból s 2 fajta van. A dokkolósnak a hajlítási szögénél látok némi kivetnivalót. De, ha van itt valakinek tapasztalata szívesen meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#45) kenand válasza hunmario (#44) üzenetére


kenand
veterán

Dokkolóak jobbak, a hajtogatósak csak szilárd alapon tartják a gépet. Ölben nem tudod tartani (Chuwi Vi32 és Onda Obook 10 tapasztalataim alapján)

(#46) vandor01


vandor01
őstag

Valaki tud nekem adni informaciot a toltes/aksirol?
Tapasztalat? Esetleg kesobb jobb lesz??

Hi12 Dualom van... a tabletra irva van: input 2,4A-3A

a gyari chuwi tolto: 3A (kinai?)
ezek mellett van blitz-wolf: 2/2,4A
IKEAs: 2,4A
noname: 1A
pisen minosegi kabel is VAN!

az elvarasom 1 ejszaka csak toltodjon fel! ehhez azert kell minimum 1,5A
ugye nem nagy elvaras ha szeretnem a gyari ertek 50% -at... vagy sokat akarok? :D
van ampermerom...

a tablet toltotsege 0 aval jott mert be sem indult rogton ment toltore
reggelre csak 18% lett kb 10 ora toltes utan
Win / wifi beallitva frissitesek jonnek... mennek :)

a toltesi Amper nem tobb 0,8A nal
akarmelyik toltot is teszem fel hektikusan valtozik!
fuggetlen a toltotol! mikor tolteni kezdem beall egy ertekre es azon tolja...
volt olyan is mikor csak 0,1 A toltott kihuztam bedugtam
raallt 0,8A ra... ujra ki/be raalllt 0,4A re..
de 1x sem ment 1A felett
:F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47) viktorhu válasza vandor01 (#46) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez nem oké, próbálkoztál már másik (szintén minőségi) kábellel?

(#48) vandor01 válasza viktorhu (#47) üzenetére


vandor01
őstag

most otthon hagytam kikapcsolva, toltesen: 0,8A-an!
estere kiderul 0,8A al mennyit tolt bele?
ez elvarasom 50% +?

van tobb kabel is nem tyukbelek hanem 2A+ ra keszitve
majd probalkozom tobb variacioban majd..

csodalkozom mert gyorstoltesnek mennie kene?
de WIN / Adro frissitesek meg nincs mind rajta...
remenykedem kesobb jobb lesz! :F

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#49) viktorhu válasza vandor01 (#48) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem gyorstöltős, csak 5V-on tölt, nem mondjuk 12V-on, mint a gyorstöltős cuccok. De ha nem tölt fel egy éjszaka alatt, akkor ott biztos, hogy vagy a töltővel, vagy a kábellel gond van. A gyári kábellel próbáltad már?

(#50) vandor01 válasza viktorhu (#49) üzenetére


vandor01
őstag

estig 0,8A -val feltöltötte 98% ig... most meritjük :D
kivancsi vagyok meddig birja az akksi?
a következő töltésnel kiprobalok jopar kabelt, töltőt...
lehet aztan jobb lesz a tovabbi tölteséknél....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#51) viktorhu válasza vandor01 (#50) üzenetére


viktorhu
veterán

A Hi10-et simán lehet 2 amperrel tölteni (annak a gyári töltője is 2A-es, orico 2,4A-es töltővel és fél méteres ugreen kábellel vitte az 1,9A-t, ami már nagyjából kettő, ha a műszer bezavarását is figyelembe vesszük. A Hibookot még nem mértem. Szóval ez a 0,8 sehogyan sem oké.

(#52) vandor01 válasza viktorhu (#51) üzenetére


vandor01
őstag

Nos...
sajat töltő+sajat kabellel viszi a 2A-t

4 töltőt es 5 kábelt probaltam
masik toltovel masik kabellel 0,4A es max:1.5A között
függ, hogy mi a párositás?

hiaba a blitzwolf... meg 2.4A kabel....
sajat cuccaval a legjobb....
??????

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#53) viktorhu válasza vandor01 (#52) üzenetére


viktorhu
veterán

Az is lehet, hogy mégsem olyan minőségűek azok a kábelek, mint gondoltad, csak eddig nem derült ki, mert nem volt még ekkora akkud usb töltéssel. Én is így jártam, amikor nagy akkus mobilt vettem tavaly, hogy semmi nem töltötte rendesen, csak a gyári kábel + töltő kombó - aztán addig vettem az új töltőket meg kábeleket, amíg ki nem derült, melyik a jó :)

(#54) vandor01 válasza viktorhu (#53) üzenetére


vandor01
őstag

A kabelek nem okoztak csalodast.... de a toltok? 😭

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#55) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nem rossz gép, valami spéci cerkával lehet rajzolni rajta?

(#56) intelMMX válasza Halkow. (#55) üzenetére


intelMMX
senior tag


:U

(#57) kenand válasza Halkow. (#55) üzenetére


kenand
veterán

Több modell is van, pl Cube iWork 10 ami enged cerkát, de nem tökéleset, lassan reagál. A CoreM procivel felvérzetettek Cube másik modellje az jobb, de más árkategória 300USD felett. Youtube-on vannak videok engem nem győztek meg.

(#58) vandor01


vandor01
őstag

Ajanljatok nekem kabelt!
USB - micro USB viszonylataban

szeretnek közel 2A körül vagy az felett tölteni
van 1.5méteres 2.4A PISEN kabelem... leszerepelt! :F

a gyári töltő (max 3A) +gyári kábel 2/2,1A tölt a tabletbe (Hi12)
a gyári töltő+PISEN 1.2A-al :(

igaz a BlitzWolf töltő 2.4A oldala sem tolta 2-2.1A al a gyari kabellal!
csak 1.5A magasságát tudott?... furcsa....

Melyik az a márka amelyik hozza a ráirtakat!
a BlitzWolf 2.1A .. nos ez hozza ezt az értéket?
parba rakom BlitzWolf töltövel akkor összehozzak a 2/2,1A?

a kabel hossz?
- kellene 1db 500-800mm körüli... azaz 1M alatt
- valamint kellene 1db 1,5M kivaltani a PISEN-t

ki mit ajánl?
kinek mi vált be?
mi a tuti?

thnx

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#59) viktorhu válasza vandor01 (#58) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem kábelben a ugreen vált be.

http://www.aliexpress.com/item/Ugreen-Micro-USB-Cable-1m-2m-3m-Sync-Data-Charger-Cable-for-Samsung-Galaxy-S3-S4/32391749504.html

Töltőben az Orico.

Minél rövidebb a kábel, annál kisebb a veszteség.

(#60) PPatrik válasza vandor01 (#58) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Anker Powerline. Amazonról 6 darab szállítással mondjuk 7k. Egyesével meg darabja 3k... Szerintem a csomag megéri. Vágtam szét ilyen kábelt, tudom mi van benne, garantálom hogy lesz benne anyag. A finnyás Lg G2-őm ugyanúgy tölti mint a gyári kábele, és ez nagyon érzékeny a fesz esésekre, csak minimális esésnél engedi a max áramerősséget.
Szerintem ebből az 1.8 méteres is korrekt, de inkább használj 220as hosszabbítót vagy old meg máshogy. Amúgy 0.3, 0.9 méteresek vannak még belőle. Amit már másnak is mondtam, megérhetné az Lg G szériához adott kábeléből szerezni, mert az 1.2 méter, nagyon strapabíró és ebben is van anyag. Csak hát nehéz eldönteni melyik eredeti, ha túl drága az a baj, ha túl olcsó akkor meg gyanús hogy hamis. :W

(#61) vandor01 válasza PPatrik (#60) üzenetére


vandor01
őstag

na ez tetszik...
nem vmi csili vili szines, megfordithato, vilagitos, hulyeseg kinabol!
azt ki tudja mennyi az anyag benne? lasd pisen: 2.4A azt a felét tudja :F
már pont összeállitottam egy hasonlo csomagot kinaibol
de inkabb azt rendelem az amazonrol
10font a csomag! occobb mint kina! :D
köszi

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#62) viktorhu válasza PPatrik (#60) üzenetére


viktorhu
veterán

Pont az ilyen hamisítások miatt álltam neki megkeresni, hogy kínai márkákból mi a jó, mert ha valaki hamisít, akkor már inkább tesz rá Anker vagy Samsung vagy akármilyen márkanevet, mint kínait :) Egyébként ez a ugreen tényleg nem olcsó márka, de átnéztek a régebbi Chuwi Hi10 fórumba, ott írtam pár mérési eredményt is hozzá. A másik előnye, hogy elég masszív, nem megy szét pár hónap alatt sem a csatlakozónál, sem a fejnél, már ránézésre is jobban "van benne anyag", mint egy átlag gyári mondjuk Samsung kábelben.

(#63) vandor01 válasza viktorhu (#62) üzenetére


vandor01
őstag

megrendeltem az angol amazonrol...
gondolom az amazonon eredeti cuccok vannak? :F

amugy nekem lovesem nincs ez jo marka "ANKER"
nem mond tobbet mint a brandelt kinai (BW, Ugreen, etc etc)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#64) h815


h815
csendes újonc

Chuwi termékek száámomra a nem ajánlott kategória.Amíg működik fasza DE!
Egy év után meghalt a vi8 am aksija
Írtam chuwiéknak a válsz vegyek bel alin ,keressek kinai websohoppokban...LOL
Természetesen nem találtam írtam nekik ismát ezután már válaszra sem méltattak.Szóval óvatosan aki hoszabb távra tervez pár hónapnál.

(#65) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Szolgálati közlemény: a mai napon megrendeltem egy Chuwi Hi10 Pro gépet, ha minden jól megy, jövő héten meg is jön, reméljük problémamentesen.

Szeretnék majd írni róla egy tesztet, biztos lesz olyan, akit majd érdekelni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.