Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) fabicska válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


fabicska
aktív tag

Kicsit csalóka erről beszélni, mert nyers erőben nem olyan rettenetes a helyzet, inkább a beépített SSD a gyenge. Van olyan, hogy 3-4 mindennapos program is le tudja lohasztani a gépet, miközben a processzor 20-25% körül dolgozik. A beépített videovezérlő (ne beszéljünk itt videokártyáról...) sem lenne olyan borzalmas, ha az egész rendszer nem osztozna a RAM-om. Itt ebből a szempontból jobb a helyzet, mert 4GB-on terpeszkedhet el a rendszer.

Játékok terén kb. be lehet lőni úgy, hogy 1280*720-ban viszi mediumon a Far Cry 1-et (20-50 fps között), vagy a Flatout 2-t 1920*1080-ben mediumon. Vagy egy C&C Generals is szépen megy rajta, az akár már High-on is.
Azokban a játékokban, ahol kemény fizikát kell számolnia a rendszernek, mellette apró particle-t, már szerintem 640*480-ban is vége lenne a dalnak (Spintires). Én úgy vagyok vele 26 évesen, ha elmegyünk nyaralni balcsira, vagy külföldre, és rossz idő van, egy kis Roller Coaster Tycoon, vagy Medal of Honor (AA)-al könnyen el lehet csapni az időt.

Ha más valami érdekelne, csak nyugodtan kérdezz.

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.