Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Energie X válasza w.miki (#35) üzenetére


Energie X
őstag

Ezt is olvastad utána? "Ez egy kétségbeesett kaparás némi szexért. Legalábbis a nők ezt látják. Akinek pátyolgatásra van szüksége."

"- Vagy ha mindenképp kell valaki akkor azt annyit érdemes letisztázni, hogy még nem ígérhetsz semmit, először nézzétek meg azt, hogy tudnátok-e jól együtt meglenni/működni, a többi kiderül"

Ebben nincs hazugság. Miért? Mert kíméletesebben közölted, hogy bármi lehet. Ebben benne van az is, hogy laza kapcsolat/elleni valakivel és az is, hogy ha minden klappol akkor komolyabbra is fordulhat a dolog. Honnan tudja a kolléga, hogy nem szeret-e bele valakibe annak ellenére, hogy nem akar kapcsolatot? Sehonnan.
Ebben semmi hazugság nincsen, de azt is leírtam, hogy tegyen rendet a saját lelkivilágában. Pl.: Én nem hazudtam még nőnek. Akivel nem működött, nem működött pont. Nem ígértem semmit. Se jót se rosszat. A mostani párommal is így indult és egy jópár éve minden klappol :)

A nőnek első körben határozottság kell, meg ápoltság szerintem (autó témát múltkor kiveséztük). Ez sokat segít abban, hogy legyen kémia.

Amiket írtál egy kicsit gonosz dolog, de simán megkérdezném, ha a találkozón a csaj el van szállva magától és tuti nem akarnék semmit tőle :DD Mondjuk ha jófej akkor is megkérdezném részletekben finomabban :DD

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.