Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nagyon jó lesz,az MW1 remake is jó volt.. :C

(#2) pityu8611


pityu8611
tag

:O :O :O :W :W

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#3) #13056512


#13056512
törölt tag

Akkor nem lesz új kampány ? :(

(#4) oriic válasza #13056512 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, beleírtam ezt külön is. :R

Live-Die-Respawn

(#5) Dilikutya válasza ScomComputer (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, de mellette volt rendes epizód is. Igaz, hogy semmire se jó, de volt, meg sikeres volt az is. Sok értelme nincs amúgy, már az MW1 felújítása sem volt annyira látványos, a 2-3. résznél még kevesebb értelme van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Vajon lesz falon futás vagy sem? Remélem nem.

(#7) oriic válasza Corpuscle (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg nem lesz. Sem wall-jump, sem csúszkálás, sem jetpack.

Live-Die-Respawn

(#8) protigodx


protigodx
csendes tag

Én kíváncsi leszek. Szerintem az MW1 remastered is jó lett. Őszintén, kövezzetek meg, de nekem a BO4 is tetszik. Fun játék. Nyilván nem a BR része, - mondjuk amiatt vettem - de a multija jó. Elkövettem az előrendelői hibát. :D Mostantól betartom: "Remember, no pre-orders"

(#9) akoska07 válasza oriic (#7) üzenetére


akoska07
nagyúr

Végre...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#10) Corpuscle válasza oriic (#7) üzenetére


Corpuscle
őstag

Remek! :)

(#11) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

MW2 volt az utolsó igazi CoD, el sem hiszem, hogy már 10 éve jelent meg. Még emlékszem az első Hitler rant videókra, amikor kiderült hogy nem lesznek dedikált szerverek. Meg az irgalmatlan hájpra. Mintha tavalyelőtt lett volna.

(#12) oriic válasza Fitzgerald (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steamen mintha valami több száz/ezer fős "Bojkottáljuk az MW2-t" csoportok is alakultak anno, ha jól emlékszem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) Fitzgerald válasza oriic (#12) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, aztán ezek jó része utána mégis megvette a játékot, valaki linkelt is róla képet a múltkor valamelyik CoD hír alatt. :D

(#14) Dilikutya válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

A MW2 jó volt, kellemes kampánya van. Azért az élve elégetős fordulat nem kicsit odabasz, felkavaróbb szerintem, mint a repülőtéri mészárlás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Fitzgerald válasza Dilikutya (#14) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Engem játékok nem igazán képesek felkavarni, a neten fellelhető, létező legbrutálisabb drogkartelles kivégzéseket is szemrebbenés nélkül nézem ma már végig, közben meg reménykedem, hogy egyszer majd elpusztítjuk önmagunkat. Már teljesen megölték a lelkemet ezek a dolgok évekkel ezelőtt. Nem létezik olyan szórakoztatóipari termék, ami akár csak megközelítené a brutális valóságot.

(#16) Dilikutya válasza Fitzgerald (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de az MW2-ben "téged" égetnek el. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) laceszgamer válasza Dilikutya (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Repülőteres részt am ki is akarják belőle hagyni valahol azt olvastam, mondjuk sosem értettem, hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte. Postal, Carmageddon, alapból többet kell civileket zaklatni. :D
Arra kíváncsi lennék, hányan hagyták ki, gondolom nem sokat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) #78687232 válasza oriic (#7) üzenetére


#78687232
törölt tag

Folytassa multiban az MW3-at, az egyik kedvenc részem, egyedül a WWII-nek sikerült ugyanazt elérnie.

(#19) Dilikutya válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából ez egy tévedés. Ezeket úgy is meg lehet csinálni, hogy a civilekhez hozzá se nyúlsz. Csak miért ne nyúlnál hozzá, ha felgyújthatod aztán lehugyozva elolthatod, illetve elgázolhatod. :) A GTA részekben is több a polgári áldozatom, mint a bűnöző. ;] Szerintem ezek sokkal betegebb dolgok, a MW2 repülőtéri jelenete azért nem ennyire mókás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) doooo


doooo
veterán

Mindkét rész fő hibája az, hogy rövidek.

(#21) Dilikutya válasza doooo (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mindegyik 5-6 órás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) ribizly válasza oriic (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Javítást kérnék:
"ingyenes pályákho"
;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) voodoo98 válasza ribizly (#22) üzenetére


voodoo98
addikt

:D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#24) Fitzgerald válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azóta volt egy rakás terrortámadás a nyugati világban, szerintem azért. Pl. a Bataclan-ban történt mészárlás az eléggé emlékeztet erre a jelenetre. Bár ez a játék már egyszer megjelent vágatlanul, szóval tényleg tökre semmi értelme nem lenne kihagyni.
Egyébként szerintem ahogy egyre fejlődnek majd a játékok vizuális megjelenítés terén, úgy lesz egyre erőteljesebb a cenzúra is bizonyos esetekben. Én kétlem, hogy valaha is fogunk látni fotorealisztikus gore jeleneteket játékokban. Nem mintha erre vágynék, nem azért írom.

(#25) laceszgamer válasza Fitzgerald (#24) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezen a vonalon rengeteg mindent ki kéne hagyni belőlük mert nagyon sok minden megtörtént már a világban. Mondjuk nem egy játéknál látni már a szokásos szöveget, hogy ezt a játékot különféle etnikumu, vallásu stb emberek készitették, és minden a képzelet műve stb, stb... komolyan, lassan eljutunk oda, hogy úgy kezdődik egy játék , hogy Mr. Mackey-sen " Ez csak egy játék, okééééé? "

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) Dilikutya válasza Fitzgerald (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hogy gore, de még vér se fröccsen. Amúgy pont a Call of Duty sorozatban volt az egyik legvéresebb játék, ami nem horror. A World at War-ban azért szakadtak a testrészek rendesen. Még a Black Ops 1-ben volt hasonló, bár ott már gyengébben. A technika adott, de a korhatárbesorolás miatt nem erőltetik, bár onnantól kezdve, hogy embereket ölsz, szerintem olyan mindegy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) Fitzgerald válasza laceszgamer (#25) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Persze, csak nem mindegy hogy mennyire kurrens, illetve mekkora hatású az adott esemény/történés a jelenben, amit bemutat a játék.
Pl. a sztálingrádi csata nyilván irgalmatlanul véres és brutális volt, maga lehetett a pokol.
De 75 évvel ezelőtt történt, és nem egy olyan dologról van szó amit a mai generáció vagy megélt, vagy szinte élőben végigkövethetett az interneten.
Nyilván a kevés túlélő veterán számára sosem múló emlék, de ők sanszos, hogy nem játszanak videojátékokkal. De ha mégis, nehezen tudom elképzelni, hogy jól szórakoznának egy játékkal, ami egy olyan, borzalmas történelmi eseményt mutat be (vagy csak emlékeztet rá), amit ők megéltek.
Ugyanígy a terrorhullám csúcsán nyilván nem túl tapintatos dolog egy ezt a témát feldolgozó szórakoztatóipari termékkel előállni, még ha fikció is az egész.
Pl. a Collateral Damage c. film anno állítólag úgy kezdődött volna, hogy felrobban egy felhőkarcoló (nem láttam a filmet, csak olvastam erről anno), de a 9/11-es események után egy évvel 2002.-ben ez nyilván meredek lett volna, úgyhogy kivágták a jelenetet.

[ Szerkesztve ]

(#28) Fitzgerald válasza Dilikutya (#26) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja WaW-ra emlékszem, bár sosem játszottam végig, számomra a Call of Duty addig volt Call of Duty, amíg az eredeti Infinity Ward fejlesztette a sorozatot. BO1 óta egyikkel sem játszottam, ezt a BO4 battle royale-t kipróbáltam az ingyenes héten, de 40 perc után töröltem.
A korhatár besorolás csak az egyik része ennek a dolognak, a másik az, hogy a consumer pécés hardver, illetve a konzolok még nem elég fejlettek ahhoz, hogy fotorealisztikus játékok készülhessenek. Amikor az első Crysis megjelent, sokan gondolták azt hogy pár éven belül el fogunk jutni ide, aztán még mindig fényévekre vagyunk a dologtól 12 évvel később is.

[ Szerkesztve ]

(#29) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Szererttem az MW szeriat, 2-3-ban toltam bele jo par orat multiban, a CoD 4 csak azert nem tetszett, mert keson mutliztam benne, es akkorra mar csak a progamerek maradtak ott, akik lealaztak, MW2-3-ban meg termett nekem is nemi baber :)
Reszemrol MW3 utan halt meg a CoD.
Az MW4-re latok nemi eselyt, hogy megveszem.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#30) ribizly válasza SQX_Barto (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig állítom, hogy a BO1 meg a Ghosts volt ami kicsit jobban odatette magát sok téren. Persze a kezdeti technikai (pl Ghosts-ban 800-as ping-el már bedobott multiba, amit cfg módosítással lehetett lejjebb venni) meg performance issue-k (amiket 1-2 paraméter kikapcsolásával lehetett orvosolni) után sokat otthagyták ezeket sajnos, de fele annyi ötlet és újítás nincs az MW vonalon, mint ezekben volt (Ghosts-ban volt több féle scope, autolean, változó pálya, komolyabb grafikai előrelépés, ...).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) laceszgamer válasza ribizly (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Technikailag a BO1 és a Ghosts volt amik úgymond kilógtak a sorból, azoknál a multi valahogy teljesen más volt, mármint úgy technikailag érezhető volt a különbség bennük, nehéz jól megfogalmazni, de szerintem azért legtöbben észrevették :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) Csapoati válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig a WaW kimondottan jó volt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) Dilikutya válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

A fotorealisztikushoz nem is ragaszkodnék, bár az is igaz, hogy a Crysis 1 után megtorpant a fejlődés. De leszakadó testrészeket, némi vért a World at War öregedő motorja is tudott kezelni alacsony gépigénnyel, és ott van pl. a Killing Floor 2, bár annak a belezései csak Nvidia kártyákon néznek ki jól a Physix Flex miatt. Technológia lenne már.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) L_ajos


L_ajos
őstag

Most azért hogy 2 hét után összesen 200-an játszák, meg 30-an? Minek?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#35) Dave567 válasza #78687232 (#18) üzenetére


Dave567
addikt

A 3 miért volt jóó? Undorító hitboxa volt komolyan, de a köcsög sledgehammer miatt, mert a ww2 ben is tök ugyan az volt, már azért se szerettem, 2-ben alig kellett az emberekbe 2-3 golyó, itt meg darálni kellett.

(#36) ribizly válasza Dave567 (#35) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem nem is technikai problémáim voltak vele, csak simán unalmasnak tartottam.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#37) Dilikutya válasza L_ajos (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem mindenki leszarja, hogy 2 hét múlva 300-an játsszák, ha abban a 2 hétben eladtak 10 millió példányt. Onnantól a kutyát nem érdekli, ki játszik vele. Ez annyira gyermekien naiv kérdés volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) laceszgamer válasza Dilikutya (#37) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát a mindenki erős túlzás, max a kiadó, ha megvan a " tervezett eladás ".

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#39) #96851200


#96851200
törölt tag

Királyság! RTX módban tuti jól fog kinézni.

(#40) ribizly válasza #96851200 (#39) üzenetére


ribizly
veterán

Miből gondolod, hogy lesz benne Ray-tracing? Mondjuk dobna a dolgon nem mondom.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#41) #78687232 válasza Dave567 (#35) üzenetére


#78687232
törölt tag

Veled hanyagolnám a témát, túl sok ökörséget olvastam tőled :D

(#42) Dave567 válasza ribizly (#36) üzenetére


Dave567
addikt

Volt neki minden baja...
Még a WAW is jobb volt nála mindenben.

(#43) Dave567 válasza #78687232 (#41) üzenetére


Dave567
addikt

Nem is kell, ne hogy alul maradjál.. ;)

(#44) Dilikutya válasza Dave567 (#42) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sztoriban azért jó a MW3. Nem rosszabb, mint a mai nagy költségvetésű Hollywood-i akciófilmek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#45) ribizly válasza Dilikutya (#44) üzenetére


ribizly
veterán

Ez igaz. Sőt. Vannak részek (BO1, Ghosts, ...), amelyek annyira jó story-t hoztak, hogy én csak pislogtam. A Ghosts-nak még mai napig várom a folytatását. : U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#46) Dilikutya válasza ribizly (#45) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira a Ghosts nem fogott meg, de a Black Ops valóban jó, csak azok a hülye kihallgatós részek nem törnék meg örökké a lendületet. Plusz pont jár a hidegháborús korszakért. A dzsungel fölötti harc a Mi 24-el a csúcs benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47) ribizly válasza Dilikutya (#46) üzenetére


ribizly
veterán

Az valóban jó volt. A Ghosts-ban a vége akkora cliffhanger volt, hogy adta magát a folytatás. Valamint technikailag többször ámulatba ejtett. Nagy csalódás volt, amikor visszatértek a későbbi részekben a sterilebb kátványvilághoz és minden olyan megoldást, ami előrébb vitte a játékmenetet kivettek, mert azt gondolták azért (is) lett bukó. Pedig csak szarul futott sokaknál... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#48) Dilikutya válasza ribizly (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira nem volt gáz a futása, én egy AMD APU-val és a saját IGP-jével nyomtam végig 1080p-ben, medium/high mellett, nem volt gond vele. Nem 60 fps, de játszható volt, 30 körül. A megjelenéskor a 4 GB-os RAM limit aljas volt, tekintve, hogy nem kellett neki annyi, kisebb felbontásokon biztos bőven jó is volt. 1080p-n nem próbáltam amúgy 4 GB-al, pont akkor bővítettem 8-ra.
Olyan fura, hogy ma is adnak el gépet 4 GB memóriával.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) Dave567 válasza Dilikutya (#44) üzenetére


Dave567
addikt

Félre érhető voltam Bocsánat..

Én csak a Multiról beszéltem...
A sztorival semmi gondom nem volt, nekem még mai napig a kedvencem az Mw széria, csak a multiban nem adta, ezért is nem tetszik.

Mw1-et rengetegszer vittem végig, 2* vettem meg, mert elsőnek elhagytam a kódját, a multit 5* vagy több inkább többször is felhúztam.

Mw2-ben 1300 órám van kb, abban is kimaxoltam jó pár dolgot, de még mindig nincs kész, tavaly sikerült a 10 nuke-ot is megcsinálnom, örültem, hogy még mindig tudok azért, :D igaz sokáig tartott mire megint belejöttem.

Mw3-ban 500 óra kb, osprey gunnert se tudtam még hívni, ha csak nem esett a ládából, de még juggernautot sem, annyira nem adja.....
Legutóbb ww2-őt ki próbáltam, hát az se ment.... Ez sajnos nem véletlen.

De amúgy meg a steam chartot meg lehet nézni melyik megy jobban még mindig...

De a sztorival egyikkel se volt gondom, remekül megcsinálták.

De szomorú is vagyok, hogy csak a remastered jön, és már nem tudnak új dolgot kitalálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.