Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Bút

Hozzászólások

(#18) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Jók ezek a Guga írások, de újabban annyi fölösleges oda nem illő és túlfogalmazott illetve érthetetlen mondat van benne.

Például: (Az egész sokkal jobban el van mondva a Pi 3.14 című filmben. )

A Bibliában vannak számok, mint az életben is, csak hogy azoknak jelentése is van, nem csak mennyisége. Na mi lehet az egyes? Várj leírom numerikusan szemléltetve is, hogy érezd.
1

Mi lenne? Maga Isten. S szerinted akkor mi lehet a kettő? 2. Nem húzom az időt, mert még van egy csomó dolgom, bűn és igazság elválasztva, mert a kettő nem ugyanaz. Ezért furi, amikor a mélyvallásos, fejkendősök kórusban nyomják a refrént a vérszívó csuhás után, hogy én vétkem, én vétkem, én igen nagy vétkem. Nincs kiábrándítóbb egy vallásos embernél a földön. Jézus elvette, de nem az övét, ő megtartja magának.

3? Ez eccerű, mint a faék, még egy ateista is tudja, ateista birodalomban, ateista egyetemen ebből vizsgáznak. Alaptétel, hogy Isten az nem van, de a három az egy, Atya, Fiú, és Szentlélek.
Na a négy mi guga?
Hehe, kíváncsi vagy mi?
Negyven évig vándoroltak a sivatagban, 40 napig esett az eső, de bármi, ami négy, az büntetés, ítélet.
S akkor mi az 5?
Kegyelem, mert, hogy az elszenvedett büntetések után mindig kegyelem következik.
Ötödik napon, amit teremtett. Halak, madarak. Halak túlélték a vízözönt, madarak szárnyalnak, nem érdekli őket semmi akadály, de ebbe most ne menjünk bele, elvileg ez egy szakmaji cikk, számítógépekről beszélünk. Ha valaki kíváncsi a halakra, madarakra, akkor vegye ki a könyvtárból az ide vonatkozó búvár zsebkönyvet, hasznos dolog, gyerkőcként faltam mindet.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Bút
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.