Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Eastman


Eastman
őstag

Minden jót Racecam!

Köszi a segítséget és az útmutatást itt a logout lapjain!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#102) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Köszönet! :R :))

PS4

(#103) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nem lesz tobb Mikulascsomag? :(
Viszlat Telapo!

(#104) #24889344


#24889344
törölt tag

Csatlakozom én is. Köszönet a munkádért, minden jót. Erőt egészséget, és sok sikert az újhoz.

(#105) dagobertpoci


dagobertpoci
csendes tag

Minden jót:R

(#106) Oliverda


Oliverda
félisten

Minden jót a továbbiakhoz! Gondolom nem lesz nehéz majd hasznosan eltölteni az ezzel felszabadult időt. :)

Mondjuk sűrűbben el lehet majd ruccanni Zalakarosra.:D;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#107) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

További kellemes virgácsosztást. :R

Oliverda: Te meg HÁZIGAZDA lettél? :Y

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#108) Apone33


Apone33
őstag

:R

Play Hard!!!

(#109) 7 válasza Oliverda (#106) üzenetére


7
addikt

Ha tudnád, mennyire bennem volt, hogy majd jól beszólok neki, hogy végre rendesen elmesélheti Zalakarost... :D

(#110) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

URAM (így nagybetűvel): :R Köszönjük! Minden jót kívánok!

ui.: azért dec. 6-án visszjöhetnél virgácsot osztani egy kicsit ;] :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111) szacsee


szacsee
nagyúr

Egy jó nagy kalappal a továbbiakban... :R

Mr.Csizmás: virgács = temp bann? ;]

(#112) parkasz


parkasz
senior tag

Sok sikert, meg minden jót! :R

(#113) RootRulez


RootRulez
félisten

További sok sikert! És köszi az eddigi munkát! :K

═════════════════════════════════════════

(#114) ViZion


ViZion
félisten

Minden jót! :R Nézz be néha, és rakd ki a cikkem :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#115) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#110) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez lemaradt :R

Paul Potts - Time to say goodbye

auf wiedersehn....ende ein Era! :R :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#116) tiv83us


tiv83us
veterán

[link] :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#117) Kassadin


Kassadin
addikt

Azért remélem maradnak is nagykutyák a fórumon. ;]

Sok sikert a továbbiakban! ;)

(#118) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon szomorú nekem ez a mai nap. :((( Bocs Kalandor, ez egyáltalán nem rád vonatkozik, csak Race nagyon hiányozni fog!! :O

Racecam, köszi szépen a sok jótanácsot és korrigálást!!! Nagyra értékelem a bölcsességedet!! Mindig büszke voltam Rád, hogy olyan szemfüles és intelligens moderátora voltál a Logoutnak! :R

Nagyon hálás vagyok magáért a Logoutért is és az egész stábért, csodálom az erőtöket, türelmeteket, kitartásotokat. Nem lehet könnyű egy ilyen színes (vegyes) társaságot jól kordában tartani!

Race, valóban nagyon hiányzol majd, :(( és nem csak nekem, hanem szinte mindenkinek. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm --a nép nevében is- minden fáradozásodat!! :R

Nagyon jó egészséget, áldást, boldogságot, békességet és sok új sikert kívánok neked minden munkádban és a magán életedben is! :R Bocsánat ezért a hosszú búcsúzkodásért, :U de nem akarlak elengedni. :DDD

Kalandor, te biztos méltó utód leszel. :K Neked is gratulálok és sok sikert kívánok!! :R

Magam részéről pedig, örülök, hogy itt lehetek! :B

IN GOD WE TRUST!

(#119) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Köszönjük, hogy köztünk voltál! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#120) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Köszönjük az időd, köszönjük a munkád, köszönjük hogy velünk voltál s remélem maradsz is mint ph tag

(#121) Piloss


Piloss
senior tag

Köszönjük az eddigi munkádat, és további sikereket a jövőben is. :R :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#122) capulet75


capulet75
addikt

Racecam, így éjjel háromnegyed egykor hivatalosan is kinevezlek XVII-ik nindzsává. ( 3 Scapa, 7 Kronenburg, 1 cohiba) Bár ezt nem feltétlen érted, de hidd el, nagy dolog. Letördelted azt a hülye cikket amin annyit szenvedtem a vindóz miatt. Ez már feljogosít a nindzsaságra. ;]

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#123) Yeffy válasza P00By (#94) üzenetére


Yeffy
veterán

Ő is elment? :Y Na nemá'... :(

Hmm, mit is mondhatnék... Talán annyit, mint a többiek. Öröm volt téged olvasni, látni, ahogy "fejleszted" a "gyermekedet", ahogy korrigálod, terelgeted.
Sok sikert a továbbiakban, remélem, néha azért feltűnsz errefelé.

Minden jót kívánok! :R

Üdv

YDJ

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#124) old_artist


old_artist
addikt

Üdv!

A "PH Télapóval" ezen cikk olvasásával szembesülve, érdekes és értékes emberre bukkantam.

Sajnálom, hogy "búcsúzol", de remélhetőleg még találkozunk a
"nagy szakálladdal"!

Minden jót a továbbiakban :R

[ Szerkesztve ]

(#125) intelfan


intelfan
aktív tag

Sok sikert az élethez !

Példás nevelést kapott, bárhol megállja a helyét, de külön kategóriát is alkottál vele, mind minőségben mind tartalomban.

A Logout mindig is a kedvenceim között marad sokszinűsége és megbízhatósága miatt.

Ezúton is köszönöm, hogy van, Neked, és természetesen a többi fontos poziciót betöltő személynek az oldal rendbentartásáért.

egy neked:
:R
és egy a Logoutnak:
:C

[ Szerkesztve ]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#126) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hiányozni fog a télapós fejecske a cikkeknél, topik hsz-nél. :O
Sok sikert a továbbiakban. :R
Az utódnak meg kitartást. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#127) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Egy monitoros topicban "találkoztunk" először nagyjából fél évtizeddel ezelőtt, aminek előzménye volt talán, hogy megmarni próbált egy kígyó. Kellemes meglepetés ért amikor feltűntél és rendkívül segítőkészen álltál a témához.

Képviseld továbbra is azt, amit itt sokan megismerhettünk belőled! Sok sikert kívánok neked az életben és minden jót! :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#128) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Sok sikert a jövőre nézve!

(#129) nem_tom


nem_tom
őstag

Viszlát Télapó és sok sikert! :R Majd legalább karácsonykor beköszönhetnél egy virgácsra. :K

Kalandornak is sok sikert és kitartást kívánok az új pozíciójához. :C

A régiek elmennek és felüti a fejét az új generáció.

(#130) Thrawn


Thrawn
félisten

Viszlát 'öreg' Barátom!!! :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#131) Omega81


Omega81
senior tag

Köszi mindent Race, azért remélem összefutunk még az oldalon, ha eljő az OLED- ek ideje. :K :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#132) Kolondrum válasza Thrawn (#130) üzenetére

Más remélem nem akarja követni! Célozgatok.

(#133) fagy53


fagy53
nagyúr

Tisztelet és köszönet az eddigi munkádért, sok sikert a továbbiakban!
A szakálladat meg nyugodtan leveheted, sokkal jobban fogod érezni magad nélküle... :D

(#134) Lars


Lars
őstag

Egy kávéra vagy teára azért nyugodtan ugorj be néha ( Esetleg sörre :D )
Köszönünk mindent :R
További jó utat :)

(#135) geezer válasza cskamacska (#20) üzenetére


geezer
aktív tag

OFF:

cskamacska
Már múltkor is akartam szólni: nagyon ízléstelen az aláírásod. :((
Roppant tapintatlan, sőt, nem kisebb vétek, mint a zsidók üldözésével viccelődni.
Remélem megérted és nem kezdesz el magyarázkodni, mitöbb, vitatkozni.

OFF vége.

Racecam: remélem tényleg pozitív érzésekkel távozol!
Köszönjük az eddigi munkádat, és minden jót kívánunk a továbbiakban!

[ Szerkesztve ]

(#136) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Az ember életében mindig vannak fordulópontok és fontos döntések amiket nem lehet egyszerűen meghozni. De inkább arra gondoljunk, hogy mennyi embert, barátot sikerült megismerni eddigi pályafutásod során. Így pozitív élményekkel gazdagodva nézhetsz a jövőbe.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#137) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Köszönjük! :) :R Viszlát.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#138) buherton válasza geezer (#135) üzenetére


buherton
őstag

Csak bannoltál :DDD , más milyen módon nem volt kontaktus köztünk, de ettől függetlenül kár hogy mész. Semmi sem örök. Legjobbakat.

Hidd el, amit hoztál példa, annál sokkal "jobb" (borzasztóbb, és tragikusabb) is van mint pl. tatárjárás, avagy törökök, osztrákok :U . Ha pedig olyan lenne, akkor szóltak volna neki, hogy cserélje le.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#139) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Mivanitt vérfrissités? Megjött a service pakk következő része:)
Minden jót szakállas barátom

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#140) stevve


stevve
nagyúr

Durva... de azért mindent köszönök én is és sok sikert! Neked és Kalandornak is. :R :C

(#141) Findzs


Findzs
addikt

Köszönet az eddigi munkádért, és remélem megtalálod a számításodat az élet más terültein !

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#142) jones965


jones965
Modder

Sokadik a sorban, de eggyel több tisztelőd aki megköszöni a munkádat, és amit ezáltal létrehoztál.

Ui: akkor most már lesz időd az évek hosszú során megnőtt szakálladat levágni. :D

(#143) Domxc


Domxc
senior tag

Sok sikert :R Minden jót!

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#144) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt nagyon ritkán linkelem, de neked kijár.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#145) oxox


oxox
addikt

sajna elobb-utobb mindig kiderul, hogy nincs is Mikulas.

Minden jot es koszonjuk!

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#146) Duree


Duree
veterán

Én is hasonló jókat kívánok neked,és köszönjük a munkádat.

duree54

(#147) dave666


dave666
aktív tag

Minden jót, köszönjük az eddigi munkádat :R

Dave666

(#148) xdx@


xdx@
aktív tag

Mint a többiek, én is köszönök minden jót neked Racecam! :R

[ Szerkesztve ]

(#149) rt06 válasza Racecam (#17) üzenetére


rt06
veterán

"Lazíts, már nem vagyok senki..."

engem bezzeg kitiltottal, mikor ugyanerre celoztam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#150) TOM-202


TOM-202
senior tag

Úgy tűnik generációváltás zajlik a PH! team köreiben. Remélem nem lesz több távozó öreg motoros. Minden jót a továbbiakban Racecam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.