Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

"A Microsoft tényleg elkezdte komolyan venni a PC-t ..."

Így 2017-ben lehet ideje volt? :))

(#2) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Az új patch (mint általában) új hibákat is hozott sajnos. Sokaknak például nem megy patch óta az előző kieg, a Blizzard Mountain. Én is közéjük tartozom. a hibáról tudnak, a kérdés mikorra lesz megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#3) ->Raizen<- válasza DjDanee87 (#2) üzenetére


->Raizen<-
veterán

En meg meg akartam venni xd

(#4) Strezi


Strezi
őstag

A Horizon-t a Playground games csinálta eddig knozolokra és gondolom PC-re is ha egyszerre jött vele. Átadták voltna a portot a Turn10-nek? Meglepne...

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#5) Silεncε válasza Strezi (#4) üzenetére


Silεncε
őstag

Az engine-t alá gyakorlatilag a Forza 6 alól tették át (nyilván módosították, de a kód nagy része a T10-tol van).

[ Szerkesztve ]

(#6) Hiftu


Hiftu
senior tag

Nem volt teljesen kidolgozva a portja. Ez egy nagy szép bullshit mondat a trehány munkára. A jövőben lehet én is alkalmazom egy változatát.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) b.


b.
félisten

Abu:
Ez a 4 mag 8 szállal sem jelent előnyt? Valós fizikai mag kell vagy elég a 4+ szál? Tehát egy i7 kamatoztathat belőle?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

de a pc lassu!!!!!!!!!!!1111111111111111111 :DD :DDD :(((
latszik is, hogy mi lenne ha pc-re lennenek tervezve a jatekok...

windows7sins.org

(#9) CsigaGyilkos válasza b. (#7) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Ez a kérdés engem is érdekelne!

Visca el Barcelona!

(#10) ->Raizen<- válasza b. (#7) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sima 4 magos rendszerrel is nagyot gyorsult.

(#12) ->Raizen<- válasza #32839680 (#11) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem ertem a kerdest 6600k -m van gtx 970 el es hasznalhatatlan volt maxon, ekkora javulast meg en se lattam sosem.

[ Szerkesztve ]

(#13) anaqer válasza Hiftu (#6) üzenetére


anaqer
veterán

"A programban még sok lehetőség rejtezik, amit igyekszünk tovább kiaknázni, és felhasználóink számára idővel majd elérhetővé is tenni."

Tessék, mehet a kopipaszta, meg sem kell köszönni. :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#14) Rodi 4.80 válasza Strezi (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

A régi Forzákat is a Turn10 csinálta X360-ra, ha jól emlékszem.

(#15) psypunk


psypunk
csendes tag

Valóban sokat javult a játék.
Eddig "dynamic render quality: high, vsync: on" beállítással futott nálam szinte mindig 60 fps-el, de volt, hogy a városban leesett 54-55 fps-re.
Most "dynamic render quality: ultra, vsync: on" és atomstabilan tartja a 60 fps-t, mindenhol.
(2560x1080; i7 6700; gtx980ti; 24Gb ram)

[ Szerkesztve ]

(#16) gergejly


gergejly
aktív tag

És direct x 11 alatt mi a helyzet, érdemes frissíteni v nem?

[ Szerkesztve ]

(#17) Raymond válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


Raymond
félisten

Forza Motorsport = Turn 10 Studios
Forza Horizon = Playground Games

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18) Tidus válasza DjDanee87 (#2) üzenetére


Tidus
addikt

Lehet hogy eredeti Win.-t kéne használni.
Bár akinek nem inge, ne vegye magára.

(#19) Rodi 4.80 válasza Raymond (#17) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Igazad lehet, én csak a "sima" Forzákat tárolom a 360-on, azoknak a logóját látom amikor játszi a kisgyerkőc.

(#20) Raymond válasza Rodi 4.80 (#19) üzenetére


Raymond
félisten

En csak a FM3/FM4-et es az elso FH-t jatszottam szinten XB360-on, aztan nem leptem tovabb igy a tobbi lemaradt. A FH3 nagyon jol nez ki es jo lenne a PC-n, de ma mar nagyon ritka hogy full aron megveszek valami jatekot, egyszeruen nincs ido jatszni igy nem "terulne meg". Ugy felaron talan elgondolkoznak rajta.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21) sagem válasza Raymond (#20) üzenetére


sagem
addikt

Volt már akciózva nem is egyszer, de lesz is még:) Akciósan mindenképpen megéri annak akinek tetszik, mert nem csak szép, de tartalmas is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#22) Raymond válasza sagem (#21) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor mar csak ido kell :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg borzasztó jó lett a patch. Nálam teljesen kimaxolva, dynamic render quality off, fhd-ban atom fix 60fps.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Interceptor válasza sagem (#21) üzenetére


Interceptor
addikt

Van olyan színes ez a játék, mint egy TDU1? A Forza horzion 2-vel játszottam, de az valami borzalmas volt, mármint nem is az autók kezelhetősége mert az előrelépés egyértelműen, hanem a játék körítés volt nagyon gyér. Túlzottan leegyszerűsített játékmenet ami megöli a hangulatot.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#25) sagem válasza Interceptor (#24) üzenetére


sagem
addikt

Van demó, próbáld ki (az még nem tartalmazza az optimalizációs frissítést, de a játékmenetbe/hangulatba bele tudsz kóstolni)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#26) Raymond válasza Interceptor (#24) üzenetére


Raymond
félisten

A jatekmenet hasonlo az osszesben, de (meg ha csak videokbol es review-kbol itelm is) azt hiszem a 2-es volt a leggyengebb resz. A map tul egyszinu, nem eleg valtozatos. Az FH1-ben a Colorado temaju map-ban voltak mindenfele videkek es itt az FH3-ban is van beach, varos, dzsungel, hegyek, sivatag stb. ami a FH2-bol hianyzik. Plusz a PC-s 60FPS egy mas dimenzioba helyezi a jatekot az XBO 30FPS valtozatahoz kepest. Mindkettot csak demoban probaltam, de egyertelmu a kulombseg.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) eXtremeHUN3 válasza Tidus (#18) üzenetére


eXtremeHUN3
csendes tag

Nekem eredeti és így sem megy... A végtelenségig tölt a játék.

És én még azt hittem, hogy így nem kezdődhet mondat...

(#28) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

semmi..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29) DjDanee87 válasza eXtremeHUN3 (#27) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem számít milyen a windowsod, úgy tűnik valamit az expansion pass-al szúrtak el. Aki külön külön megvette a két kieget annak megy, ellenben expansion passal BM nem megy, csak az új Hot wheels. Ideiglenes megoldás az tud lenni, ha letörlöd a Hot Wheels DLCt, akkor betölt a Blizzard Mountain. De szerintem fölös ilyenekkel szórakozni, addig marad az alap + hot wheels amíg nem javítják a hibát.

(#30) Renok válasza b. (#7) üzenetére


Renok
senior tag

Hol van Abu? :F

Engem is erősen érdekelne ez a kérdés!

(#31) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem egy sima 4 magos i5 6600 van, de ezzel is szembetűnő lett a javulás. Most csak gyorsan teszteltem, beautóztam a városba, és tartotta végig a 60 fps-t. Eddig nem így volt.

De ami a cikkből kimaradt, pedig nem utolsó dolog, hogy végre több kormány is támogatva van a játékban, többek közt az eddig nélkülözött Driving Force GT is :C

Everybody lies.

(#32) Raymond válasza Barthezz2 (#31) üzenetére


Raymond
félisten

"...végre több kormány is támogatva van a játékban, többek közt az eddig nélkülözött Driving Force GT is "

:Y

Akkor most mar tenyleg be kell szerezni ha akcios lesz!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#33) b. válasza Barthezz2 (#31) üzenetére


b.
félisten

EZ jó hír. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) Barthezz2 válasza Raymond (#32) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Thrustmaster:
-T150
-T500RS
-TMX v1/v2
-T300RS
-TX458 Edition
-TX599 Edition
-TX Leather Edition
-TX F1 Edition
-TX GTE Edition
-TS-PC Racer
-RGT

Logitech:
-Driving Force GT
-Momo
-G920
-G29/25/27

Fanatech:
-Clubsport Wheel Base v1
-CSV2
-CSR

Ezekhez van most profil. Korábban mik voltak, azt nem tudom, de DFGT tuti nem.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35) Raymond válasza Barthezz2 (#34) üzenetére


Raymond
félisten

Epp probaltam hogy megy a Forza 6 Apex a BigScreen alatt Rift-ben (megy-e egyaltalan) es megy, lehet FH3 beszerzes lesz ebbol, igy mar lehet jatszani meg ha nincs is VR tamogatas, de legalabb van "nagy kepernyo" :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#36) Barthezz2 válasza Raymond (#35) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Volt egy progi, amivel eddig is tudtam használni DFGT-vel, de azért a gyári támogatás csak jobb. Próbálni még nem próbáltam, majd du valamikor.
Amúgy én is csak akkor vettem meg, mikor alá tudtam hackelni a DFGT-t, de szerencsére volt demo, így lehetett tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#37) Raymond válasza Barthezz2 (#36) üzenetére


Raymond
félisten

Basszus, most hogy mondod, el is felejtettem hogy a demo is fent van meg :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#38) Raymond válasza Barthezz2 (#36) üzenetére


Raymond
félisten

Megy a demo is a Rift-ben, de ugy sajnos a 60FPS-t elfelejthetem. Az egyetlen beallitas ahol siman megy es nincsenek frame pacing problemak a 30FPS vsync. Barmi mas (60FPS vagy unlock vsyn-el vagy anelkul) csunyan akadozik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#39) #28752640


#28752640
törölt tag

Lehet ezt csak én nem értem, de ez a javítás bármelyik játékra vonatkozhat? Nem lelem a winstore ban. Tudna valaki egy linket adni? :R

(#40) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

hétfőn jön meg a GTX 1060, addigra be kell szereznem a játékot :DDD

(#41) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nekem is sokat javult a teljesítmény, de sajnos a pár másodperces akadások még mindig megvannak. :O

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#42) Barthezz2 válasza MrPetya19 (#41) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Detto.
Meg a gyári DFGT profil olyan, hogy ha nyomom a gázt szól a duda :DDD
Saját profilt készítve persze ok, csak minden indításnál át kell lépni rá.. :W

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#43) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Nekem olyan gyors lett, hogy a nagy Windows update óta az optimizing for your PC 50%-ánál széjjel hal. Ez egy 20k-s játéknak elég idegesítő.

(#44) MrPetya19 válasza Barthezz2 (#42) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mázlista.
Nekem kontrollert állít vissza, szóval elindulni se tudok. :D

Csak azt nem értem, hogy régen miért futott normálisan?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#45) Barthezz2 válasza MrPetya19 (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az elején néztem, mondom mi a fenének dudál folyamatban az összes mellettem lévő autó. Mondom eddig ez nem volt. Aztán pár 100 méter megtétele után rájöttem, hogy én dudálok, ha nyomom a gázt :DDD
Nem tudom milyen megfontolásból került kiosztásra a duda a gázpedálra. De valóban, frissítés előtt nekem is maradt azon a profilon, amin hagytam, csak azóta nem..

Everybody lies.

(#46) waslaw


waslaw
tag

Nekem is javult, de meg mindig nem az igazi

(#47) Raymond


Raymond
félisten

Mokabol kiprobaltam a latopon is, ami nem egy erogep - Intel i7-4510U (2c/4t Haswell 2.6Ghz full terhelesen) es GTX850M 4GB DDR3-2000 (egy 750Ti lassu memoriaval). Felhuztam a VRAM-ot 2500-ra mert elviszi hogy legyen legalabb 40GB/s savszel es igy 1600x900 Medium-on tartja a 30FPS-t a demoban jatszhato teruleteken, egy kis 27FPS-re esessel az erdos reszeken. Meglepoen jol megy.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nekem a +8gb ram megoldotta a random laggolást.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.