Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Remélhetőleg minél hamarabb javítják, mert eléggé idegesítő, de visszaváltani arra az 1-2 napra nem fogok :)

(#2) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

A reklámokat is kivehetik az asztaliból. Gusztustalan és gagyi hatást kelt, illetve elég nagy felületen helyezkednek el. Bár a fontos kapcsolataimat már a Wire felé terelem, csak az meg WP-re nincs (miért is lenne?).

(#3) #41133696 válasza CsonkaImo (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hmm, anno az MSN Messengernél volt rá mód...

(#4) Cythyel


Cythyel
senior tag

egyre gagyibb és rosszabb lesz ez a Skype mióta M$ megvette...

(#5) CsonkaImo válasza #41133696 (#3) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, elvileg itt is van, csak nekem nem jött össze. 1 napig reklámmentes volt, aztán újra megjelentek. Lényegtelen, ezeknek alapból nem kellene benne lenni. A Wire egyszerű mint a faék, és a hangminőség is jelentősen jobb. Ha minden platformon elérném, valószínűleg a Skype teljesen háttérbe szorulna nálam.

(#4) SonicX: +1

[ Szerkesztve ]

(#6) D4nte


D4nte
csendes tag

Nálam az még bosszantóbb volt az utóbbi időben, hogy hiába olvastam el az érkezett üzenetet, akkor se vette le róla a jelölést. (Kézi olvasottnak jelöléssel ment)

(#7) mirtex


mirtex
csendes tag

Nálam az a hiba, hogy group chat-ben nem látom a saját magam, vagy a többiek által szerksztett üzeneteket, csak, ha bezárom, majd újra megnyitom a konfit.

A skype community-ban erre a hibára hivatkoztak...

A bosszantó az egészben, hogy ha telepítem az eggyel régebbi verziót (ami a hivatalos workaround), akkor folyamatosan frissíteni akarja magát. Vicc, hogy nem képesek arra, hogy kikapcsolják ezt, amíg nincs egy működő patch.

Siemens M35 -> Siemens ST60 -> Sony Ericsson W810 -> Sony Ericsson Aino -> Nokia 3110 -> Sony Ericsson Arc S -> Nexus 4 -> Nexus 5x -> HTC U11+ -> Pixel 6 || Nokia 6220 Classic -> Nokia E52

(#8) ANOka


ANOka
őstag

A gond csak az, hogy a régebbi Skype verziók leginkább nem elérhetőek! (Hivatalosan semmiképp, csak esetleg ilyen súlyos hibáknál rakják vissza.)

Persze lehet, hogy tévedek!

(#9) ANOka válasza mirtex (#7) üzenetére


ANOka
őstag

Én már régebben kikapcsoltam a francba a Skype frissítését. Ld.: [link]

(#10) TomMusic


TomMusic
őstag

Egy pár napja én is ugyenezzel a problémával találkoztam, de az időbeállításánál az "Internetes idő"-nél az "Azonnali frissítés"-re kattintva eltűnt ez a hiba, ugyanis sokszor az is okozhatja a hibát, hogy a gép órája nem jól jár.
Szerk.: a Skype sajnos tényleg elég gagyi, mióta M$...

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#11) #81562624 válasza Cythyel (#4) üzenetére


#81562624
törölt tag

Egyetértek. Azt hiszem a 4-es verzió még jó volt, onnantól egyre szarabb. Előbb-utóbb úgy is megy a levesbe, mert szerintem ezt már csak az idősebbek használják. Az új generáció más appon cseveg.

(#12) .mf


.mf
veterán

"Bosszantó hiba a Skype-ban"

Kérem a szerzőt, hogy javítsa a címet. "Újabb bosszantó hiba a Skype-ban" vagy "Még egy bosszantó hiba a Skype-ban" vagy valami hasonló pontosabb lenne :U
Egy rakás fos. Nekem munka miatt kell sajnos használnom. A gép felébresztése után az első hívásindításnál mindig befagy. Időnként dobja a vonalat. Zabálja a procit és RAMot. Group chat csoportban bent ragadtam, hiába léptem ki, továbbra is mutatta, eltávolítani sem tudtak belőle. Üzenetek eltűntek. Stb.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13) kurta9999


kurta9999
tag

Énmeg a mai napig 6.20at használok. Inkább küldök üzenetet postagalambbal, minthogy ezzel az új őszetakolt szarral. Nemertem miert kell elcseszni mindent, ami jó...

(#14) Cythyel válasza #81562624 (#11) üzenetére


Cythyel
senior tag

nekem még mindig jól jön haverokkal való játék esetén, jobb mint bármelyik ventrillo vagy teamspeak és hasonszőrű társai

(#15) DithenS válasza Cythyel (#4) üzenetére


DithenS
senior tag

Lehet benne valami.Anyám szokta használni régebben és este 7 től este 9ig ha webkameráztak is akkor tuti hogy lefagyott a vonal,ilyenkor le kellet rakni és újra hívni.Arról ne is beszèljünk hogy sokszor a kép megállt,igaz hang volt na de akor is,pont ez a skype lényege hogy látja az ember a másikat...Nagyon idegesítő volt sokszor.Megértem hogy sokan vannak rajta,nade akkor mért nem állít több szervert rá az MS?

(#16) Cythyel válasza DithenS (#15) üzenetére


Cythyel
senior tag

nah, itt sztem nem a szerverekkel van a baj, inkább azzal hogy mindenféle fölösleges kóddal van tele a program, plusz ez a sok reklám is, nemcsoda hogy zabálja a cpu-t és a ram-ot

(#17) St3ven


St3ven
addikt

A legfontosabb persze nem derült ki a cikkből: most akkor elhagyja a nő Bradet vagy nem? :O :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#18) Just486


Just486
senior tag

+ esetenként a tálcán nem jelenik meg az alkalmazásikon
+ nem jelölődnek meg olvasottként az üzenetek

nagyon szép karácsony előtti frissítés volt, hogy rohadjon rájuk az ócska szoftverük. Persze a reklámozás az mindig megy fennakadás nélkül, még szerencse hogy ki lehet irtani belőle, ha nagyon akarja az ember.
Csak azért használja még bárki is ezt a gány csevegőt, mert annak idején amikor még nem egy kínszenvedés volt használni, elért egy kritikus tömegnyi felhasználóbázist.

That unconquered country we call the future.

(#19) ZooLLeR válasza D4nte (#6) üzenetére


ZooLLeR
tag

Nálam ugyanez a probléma.65* rákattintok,megnyitom az üzenetet,de semmi :(

(#18) Just486 Látom már hárman vagyunk egy témakörön belül ezzel a problémával.

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#20) gabor7th


gabor7th
addikt

Azért ez egy ekkora cégtől elég gáz. Komolyan mi folyik ott?! Ma már valahogy nem szempont, hogy ne bugosan adják ki a termékeket... Sőt az se gond, ha nagyon szembetünőek a hibák. Kiadják, lesz@rják...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#21) DithenS


DithenS
senior tag

Azt se értem mi a francot kell frissíteni állandóan.Ennyire unatkoznak a programozók? Ami jó azt nem kellene elbaszni szerintem!!! Jöjjön frissítés nem azt mondom,de max biztonsági dolgok jöjjenek,minden mással csak elbasszák az egész rendszert.Talán ezért is rosszak a multik.

(#23) Bici


Bici
félisten

Jó ideje nem használok Skype-ot szerencsére, de ez a hiba nem először jön elő.
Már akkor is volt ilyen, amikor nem az MS tulajdona volt a Skype.
Úgy látszik, a rendszer felépítése olyan, hogy könnyű ebbe belefutni.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#24) Apollyon válasza Bici (#23) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk ha már megvették, és szoftveróriásként állnak mögötte szinte korlátlan erőforrással akkor már elvárható lenne hogy ilyen ne forduljon elő. De hát ms-től ennyi telik...

A linuxos verzió egyelőre ~hibátlanul üzemel, látszik ahhoz ritkán nyúlnak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#25) Bici válasza Apollyon (#24) üzenetére


Bici
félisten

Ha nem írták előlről az egészet mindenestül, akkor lehetnek trükkös kódrészletek, megoldások mögötte, illetve maga a protokol is megszabhat bizonyos korlátokat.

Egyébként nem csak a cég nagy, de a termékek mérete és száma is hatalmas, így adott feladatra nem biztos, hogy több ember jut, mint egy kisebb cégnél.
Vagy ha mégis, akkor azt a vezetőség újabb és újabb funkciókra akarja váltani, nem a minőségre. Sajnos.

Legalábbis a mi cégünknél így van. Minél jobban kinőjük a startup méretet, és növünk a nagy cég felé, annál inkább el vagyunk havazva, annál több az olyan hiba, amit a felhasználók vesznek észre, mert a tesztelő csapat el van havazva.
A vezetőség csak a dollárt látja, és az a listaszerűen felírható funkciókból jön, és nem a minőségből - legalábbis szerintük.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) Apollyon válasza Bici (#25) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha már megvették 8,5 milliárd dollárért, akkor illene tisztességesen fejleszteni is. Mint írtam, korlátlan erőforrásuk van, a pénz nem akadály, tehát szinte semmi sem az. Ennek ellenére mégis egyre nagyobb hulladék a skype. Hogy miért? Nagy valószínűséggel azért mert leszarják, jóazígy.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27) sefan67


sefan67
aktív tag

Én még MINDIG a 4.2-t használom és teljesen boldog vagyok vele!

Nincs benne reklám, nincs bug, kevés ramot zabál, és sokkal reszponzívabb is.

Jah, és nincs kényszeres update nyaggatás. kihagytam valamit? :DDD

(#28) ANOka válasza sefan67 (#27) üzenetére


ANOka
őstag

A v4.2 honnan tölthető le (fél)hivatalosan? Vagy warez/torrent oldalakon kell vadászni?

[ Szerkesztve ]

(#29) Apollyon válasza ANOka (#28) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Miért kellene warez oldalon fent lennie egy freeware szoftvernek?

Itt amúgy megtalálod:
http://www.oldversion.com/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#30) ANOka válasza Apollyon (#29) üzenetére


ANOka
őstag

Köszönöm! Nem ismertem azt az oldalt.

(#31) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Nekem az nem tetszik mostanában a skypeban, hogy ki van kapcsolva a gép!, nem vagyok sehol se belépve, mégis azt jelzi másnak h be vagyok, és nincs a gépnél.. Ez azóta van hogy bekerült a win 10be ez az új üzenetek mini skype izé..

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#32) Apollyon válasza Zoshi85 (#31) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én évek óta a linuxos klienst használom, és nálam is jelentkezett már ez a probléma, hogy bejelentkezve mutat, holott már napok vagy hetek óta nem léptem be...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#33) Just486 válasza Apollyon (#32) üzenetére


Just486
senior tag

Bármelyik chat ablakba:
/showplaces

És ha több mint 1 végpontot listáz ki, akkor
/remotelogout

Ez esetleg megoldhatja, ha valamikor beragadt egy kliens.

That unconquered country we call the future.

(#34) ZooLLeR válasza Zoshi85 (#31) üzenetére


ZooLLeR
tag

Nálam is jelentkezett már ez a problem.
Sőt olyan is van hogy random valakit jelez elérhetőnek,majd miután írok neki egy üzenetet,s elküldöm,megváltozik ez az állapot és azt írja nincs gépnél...

Farhát eladó.

(#35) Sanchez638


Sanchez638
addikt

A bosszantó hiba a programba maga a microsoft... Én már nem nagyon használom, ismerösökkel inkább a TS megy...

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36) floatr


floatr
veterán

A binugzos kliens meg kétszer indít el minden file transzfert évek óta. Gondolom a "biztonsági másolat" az NSA-hez megy

(#37) Apollyon válasza floatr (#36) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sőt még valami kopéte xart is belenyom beépülőként a firefoxba kémkedni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#38) cimabue


cimabue
tag

Bosszantó hiba? A bosszantó perpill az, hogy az összes kontaktomnak kinyomott valami http://goo.gl/ zsírfogyasztós spam linket, úgy hogy a gép be sem volt kapcsolva... Szóval vagy a skype fiókot, vagy a vele összekapcsolt microsoft fiókot törte fel valaki. Fantasztikus ez az adatbizonság, köszönjük néked ó nagy Microfost! Hónapról-hónapra sz*rabb a program, ezt vajon tudatosan csinálják? :(((

(#39) #41133696 válasza cimabue (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos nem kötelező használni, van Viber, Hangouts és még sorolhatnám.

(#40) cimabue válasza #41133696 (#39) üzenetére


cimabue
tag

Hát épp erről beszélek. Pattanjak le mert egyre sz*rabb lesz? Kezdetek óta használom, a képernyőmegosztás egyszerű volt vele. Hangouts-nál is elég gáz volt a képernyőmegosztás, próbáltam anno. Skype pedig minden partnernél van, viszont Viber nem jellemző...

(#41) kymera válasza kurta9999 (#13) üzenetére


kymera
senior tag

Azért mert megvette a MS :(((

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#42) hallador


hallador
addikt

Microsoft ;)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#43) #41133696 válasza cimabue (#40) üzenetére


#41133696
törölt tag

Skype 300 millió felhasználó körül.
Facebook 1 milliárd, tehát FB messenger is vele.

(#44) #41133696


#41133696
törölt tag

Van már új verzió: 7.17.0.106-os verzió is.

(#45) #41133696 válasza #41133696 (#44) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most raktam fel, és jól működik :K

(#46) azbest


azbest
félisten

remekül működik, ha a helyi idő el van csúszva, akkor a múltba küldi az üzenetet... ha valamit elgépelek, akkor a szerkesztés eredménye nem látszik azoknál, akiknél már megjelent az eredeti

(#47) CsonkaImo válasza azbest (#46) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez a 7.17.0.106-os verzió?

(#48) Just486 válasza #41133696 (#45) üzenetére


Just486
senior tag

Ja, ugyan olyan szar.

That unconquered country we call the future.

(#49) Narxis válasza Just486 (#48) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet nem kéne másnaposan vagy félig-meddig már a szilveszteri bulira gondolva hiba javítani. :D

Thanos was right.

(#50) azbest válasza CsonkaImo (#47) üzenetére


azbest
félisten

nocsak, nálam még csak 7.17.0.105, erről a verzióról szól a hír is. Látom a ketölthető verzió 106-os már

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.