Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Csak Magyarországra jönne már...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#2) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hmm... 46k feltöltőkártyával. Kb. annyi, mint itthon a Blade függetlenül. Bár ZTE esetében a kártyafüggőség nem akadály. :P

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#3) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Inkább az X5...

(#4) robertel


robertel
senior tag

Ha 50 fölött lesz akkor inkább valami más..
Defy, xperia mini, vagy valamelyik huawei ott legalább erősebb a proci.
Májusban jött volna akkro még oké, de igy lassan ősz felé haladva ez kevés már..

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#5) Rotate


Rotate
veterán

akkor maradt a 800 Mhz... akkor ez így szar...

írta a modaco-s paul is twitteren, hogy lassú, és kiábrándító... hát ezt most szerintem benézte a ZTE... lehet viszik majd mint a cukrot, de többet vártam tőlük... úgy látszik nem előre tekintenek, és nem akarnak kilépni a nagyok árnyékából...

nem baj, hajrá Huawei ők tudják legalább, hogy mire van szükség, és ha így haladnak akkor ők lehetnek az új HTC :)

(#6) keIdor válasza robertel (#4) üzenetére


keIdor
titán

Xperia Mini a képernyő mérete miatt marhára nem alternatívája ennek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) kolosanyi válasza Rotate (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem a 800 MHz a baj, hanem az MSM7227... :U Mindenesetre tényleg ellép mellőlük a Huawei, ha sokat pöcsölnek.

(#8) robertel válasza keIdor (#6) üzenetére


robertel
senior tag

Én árkategóriákról bezséltem, igy nézve defy se az.
4.3"-os telók majdhogynem csak a felsőkategóriában vannak.
Egy árkategóriában viszont szeritnem laposra veri xperia mini (de defy is, talán ace is), ott a querty, kamera igy látatlanban biztos jobb, meg talán frissítés is több fog rámenni.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#9) Rotate válasza kolosanyi (#7) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, ezért is vártam az 1 Ghz-t, mert az már tuti nem a 7227 lett volna... no mindegy...

egyébként a fentebb említett Paul review-ja: [link]

(#10) zsirfecske válasza Rotate (#9) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát ez kiábrándító review, ahogy várni lehetett sajnos.

(#11) robertel válasza Rotate (#9) üzenetére


robertel
senior tag

Lecserélted volna lg optimus 2xet erre?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#12) Rotate válasza zsirfecske (#10) üzenetére


Rotate
veterán

így van, ő s azt írja, hogy a kijelzőn kívül sok jót nem tud róla mondani, max a rendelkezésre álló szabad RAM ami 400 mega felett van alapból...

robertel:
dehogyis, csak piackutatok :) meg barátnőmnek is várom, hogy jöjjön valami bestbuy készülék :) nem ez lesz az, ez már kiderült, talán majd az X5 vagy a Vision :D

[ Szerkesztve ]

(#13) tjb007 válasza Rotate (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én megmondtam, hogy az az 1GHz -es processzort kap a Skate hír kacsa a javából de nem nagyon akarta akárki is elhinni.
Most már el lehet hinni.

(#14) robertel válasza Rotate (#12) üzenetére


robertel
senior tag

jah ok:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#15) Rotate válasza tjb007 (#13) üzenetére


Rotate
veterán

csak tudod a lepényhal meg előre a reményhal meg utoljára :D

(#16) robertel válasza tjb007 (#13) üzenetére


robertel
senior tag

Huawei új készülékei mellett ez felejtős az biztos.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#17) David75


David75
őstag

Az ára remek, de egy zte telefont monte carlo-ról elnevezni az nekem elég nagy bukfenc.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#18) kelzsoca válasza tjb007 (#13) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet hogy mégsem olyan kacsa az, de majd kiderül :)

https://vertigostore.eu

(#19) tjb007 válasza kelzsoca (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez alapján nem nagyon lehet más (na meg megint az, hogy senki sem hozta le ezt hírként) :)

(#20) Rotate válasza kelzsoca (#18) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk tény, hogy simán lehet az Orange-os változat fapadosabb, hogy lejjebb tartsák az árát, és a sima Skate ami nem Orange-os még nem is jött ki :)

(#21) kelzsoca válasza tjb007 (#19) üzenetére


kelzsoca
félisten

mod: hidd el, ha én mondom.

(#20) Rotate

Esélyes hogy érkezhet még más hardveres belsővel (illetve átdolgozott külsővel) Skate :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#22) tjb007 válasza kelzsoca (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én meg azt, hogy nem.

"hidd el, ha én mondom."

Miért ? Talán a ZTE -nél dolgozok ? :D

A másik meg az, hogy itthon erősen kérdéses, hogy hol és milyen formában lesz ha egyáltalán lesz (azt már most meg tudom mondani, hogy hol nem lesz).

[ Szerkesztve ]

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csak 800-as proci lett :D, Vaklárma volt az 1GHz...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) kolosanyi válasza tjb007 (#13) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most nézem, hogy abban a topicban Scorpions-t írtam... :DDD Biztos túl sokat hallgattam a bandát, és megártott...

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én még reménykedem, hogy itthon is hasonlóan jó áron fog megjelenni. De nem lesz igazam :U

A gyorsaságára reagálva: a gyári 2.2-vel a Penge is egy tetű, de a szakácsok nagyon finomakat kotyvasztottak rá :)

[ Szerkesztve ]

(#26) devast


devast
addikt

Ha nem cserélik le azt az msm7227-et valami armv7-es soc-ra piszok gyorsan, akkor a következő kört a huawei fogja nyerni. X5 msm7230-al meg vision qsd8250-el...
Imádom a blade-em, de a skate már nem mozgatja meg a fantáziámat.

(#27) Rotate válasza devast (#26) üzenetére


Rotate
veterán

az 8255 :)

(#28) AZTA válasza devast (#26) üzenetére


AZTA
tag

Csak jönnének már.

(#29) devast válasza Rotate (#27) üzenetére


devast
addikt

Elnézést :B

(#30) JR.CSé válasza X3B6O0X (#1) üzenetére


JR.CSé
senior tag

+1 sokan vannak az ismerettségi körömben akik már vrják mint a messiást:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#31) Gusztáv válasza Rotate (#20) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha a Blade-ből indulunk ki, akkor ez elég valószínűtlen. Ott is az Orange vezióban volt csak OLED kijelző.

Laci

(#32) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ez így kevéske... Huawei ütősebb modellt hoz

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) xtr3m3


xtr3m3
tag

ha jobban utananeztek, akkor ratalaltok arra is hogy iden kijon egy 1 ghz valtozat is :)

xtr3m3

(#34) kolosanyi válasza xtr3m3 (#33) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pont ezaz, hogy az a hír kacsának tűnik, főleg így, hogy kint van az Orange polcain.

(#35) devast válasza xtr3m3 (#33) üzenetére


devast
addikt

És ha mégjobban utánna néztek, kiderül, hogy kacsa az egész. :DDD modaco fórumon hivatalos emberke zte-től írta, hogy jelenleg nincs 1ghz-es verzió, jelenleg nem is készül, de persze bármi lehetséges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.