Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) #02683648


#02683648
törölt tag

Jó téma. Annyira nem vagyok nagy taxis, leginkább hébe-hóba éjszaka szoktam használni kisebb távolságra, mert kicsiny kerületünk felé az éjszakai busz közlekedés még mindig hagy kívánnivalót maga után.
A mostani céggel nem nagyon volt panaszom, egy taxis próbált elkezdeni politizálni, de június 6-ika szombat hajnal volt és belefojtottam a szót azzal h kampánycsend, erre megijedt :DD Egy másik tagnak viszont jó sztorijai voltak, taxi előtt kereskedelmi sofőrként melózott, járt Mongóliában meg minden felé a volt SZU területén. (magam részirül különböző balkáni országokat kell esetenként felkeresnem, úh volt kicserélendő infó az utak, sofőrök milyenségét illetően :) )
Egyszer volt még 2007-ben kórházból/ba utazásnál az egyik úton egy borzasztó ellenszenves politizáló taxis, aki időnként az éppen tárgyalandó point illusztrálására fél kézzel fogta a kormányt, a másik kezével meg a pofámba próbálta tartani az általa kedvelt pártújságot h "dehát megírta a zújság hogy GONOSZ". Aztán amikor visszafelé jöttem a kh-ból ugyanolyan cég autójával, a taxis már fejből ismerte az illető ürgét, és azt javasolta, nyomjam fel a taxicég panasz vonalán, már jópár panasz volt rá, előbb-utóbb csak kirúgják ;]
A legjobb taxis "élmények" anno Barcelonához kötődnek, ahol 1 hétig voltam tolmácsolni egy technológiai vásáron (abban a komplexumban ahol az MWC is szokott lenni amúgy), és a megbízó cég fizetett x határig minden taxit nekem és a kollégámnak, ott utazás közben dumálva a sofőrökkel sok érdekes dolgot meg lehetett tudni a helyi szokásokról (taxi és egyéb), no persze spanyol nyelvtudás sem ártott

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.