Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) keIdor válasza Vakegérke (#155) üzenetére


keIdor
titán

És arra még nem gondoltál, hogy változik a világ? XXI. század van, több a lehetőség az életben, mint 50 vagy 100 éve. Mindenki vándorol, nem csak a magyar.
Azt az embert/családot, aki(k) napról napra él(nek) és nem akar(nak)/nem mer(nek) bevállalni x gyereket azt simán meg tudom érteni... a nemzet azért fogy, mert szarok az életkörülmények és az emberek úgy gondolják nincs itt jövő.
Olyan egyébként nincs, hogy birka amerikai, meg okos magyar. Van okos amerikai is, meg segghülye magyar is. Aki azt hiszi, hogy a magyar felsőbbrendű, meg kurvaokos az egész ország az jobb ha kinyitja a szemét és körbenéz.

26 autó pedig elég ritka. Akinek 26 autója van annak nagyon bejött az élet. A többség szerencsét próbálni megy ki. Ha valaki félre tud rakni minden hónapban legalább 150€-t az már jól csinálta. (szerintem) Tildyék is jól csinálták.
Már miért válna kutyák martalékává? Milyen kutyákra gondolsz egyébként? Akikről a Jobbik beszél folyton? Azok nem normálisak, szélsőjobb... ezzel elmondtam mindent.

Amúgy a haza is mást jelent sok embernél. Nálam is. A haza nálam azt a helyet jelenti, ahol jól érzem magam, nem pedig egy földdarab. Tévhit az is, hogy külföldön sosem leszel egyenértékű az ottaniakkal, mert neked más a származásod.
Nézd csak meg Kanadát. Mindenféle nemzetiségek élnek ott együtt békében már évtizedek óta. A világ egyik legélhetőbb országa Kanada. Vietnámi, kínai, magyar, orosz, francia stb. békében élnek egymás mellett és senki nem foglalkozik a másik származásával.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.