Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Chibass


Chibass
tag

Had kérdezzem meg itt, hogy tudtok ajánlani valamit biciklis felhasználáshoz? Hova szokás ott tenni, a kulacstartóba, vagy van valami speckó cucc kormányra, vagy egyéb helyre a vázon?

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#42) Viktor77 válasza Chibass (#41) üzenetére


Viktor77
titán

Egy JBL Clipet oda akasztasz ahova akarsz, van rajta karabiner.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) Geri Bátyó válasza Chibass (#41) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Lehet, hogy rosszul gondolom, de mi értelme van kerékpáron az ilyesminek? Nem fogod rendes hallani a környezeti zajok miatt, vagy ha igen, akkor nagyjából mindenkit zavarni fog a hangereje.
Tudom, hogy a füles veszélyes, pont azért, mert nem hallod a környezetet, de ha ezt hallod rendesen, a környezetet pont úgy nem fogod.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) Chibass válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


Chibass
tag

No igen, nagyjából annyi értelme van, mint autóban bömböltetni, vagy motoron zenét hallgatni, az sem különb semmivel szerintem. Mivel állandó mozgásban vagyok, azt gondolom nem annyira zavaró a használata mások számára, mintha letáborozok egy helyre (buszmegálló és társai), vagy sétálva bömböltetem (amit nyilván soha nem tennék). A fülest meg valóban azért nem akarom, mert akkor garantált, hogy a környezetet nem hallani, ami azért nem árt.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#45) Geri Bátyó válasza Chibass (#44) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Motoron végképp nem lehetne hallani, de olyat még nem is láttam/nem is hallottam róla. Az autóban bömböltetés meg egy faszság, mert normál hangerőn is hallani. Persze a látványtuningos, brümmögőkipufogós autók tulaja nyilván a zenét is bömböltetni fogja.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) Chibass válasza Geri Bátyó (#45) üzenetére


Chibass
tag

Pedig elég sok túramotoron és luxus robogón ott van a zene.

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.