Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) bullseye


bullseye
addikt

azért lehet az jó lenne, ha valaki értékesebbet is adhatna eliten kívülre. vagy valami egész más szűrés (vagy emberi hozzáállás) kéne, amire ötletem sincs... mert nekem pl. semmi bajom azzal, aki egy 5-10 eurós cuccot ajánl fel. (a civ5 is 10 eur volt csak akcióban, mégis hogy örült neki a nyertes...)

de ezt jól értem, hogy van aki vesz ilyen annyit fizetsz amennyit akarsz akcióban 1 dollárért játékcsomagot? Mert azt megértem, hogy 3-4e nincs valakinek játékra (diáknak piára kell, felnőttnek családra, stb.), de hogy 4-6 játékra nem tud többet adni 220 forintnál, az már engem – lehet sznob vagyok – kicsit zavar. És az, hogy ebből bevásárol ajándékba, hogy jogosult legyen utána egyáltalán... szóval ezt valahogy egyénileg kéne kidobálni, mielőtt így kigrindeli az elit fokozatot. Bár akkor majd kórházaknak, egyéb közösségeknek lehet felajánlani a 100x indie csomagokat...

kicsit kevésbé kaotikusan fogalmazva, nem zavarna, ha egy értékesebb játékot olyan kapna, aki épp csak felajánlott valami páreurós indie-t, vagy régiséget (ha legalább választott valami érdekeset, ami nincs meg mindenkinek...), de az zavarna, ha olyan kapná, aki betrükközte magát az elitbe.

talán az lehetne megoldás, ha valaki aki értékeset nyer, az utána egy darabig nem jelentkezhet (netán már magától nem jelentkezik) hasonlóan értékesre, csak kisebb cuccokra. Vagy ez idealista baromság, és tulképp én vagyok a hülye, hogy nem jelentkezem mindenre greed-be amim még nincs meg, és alig tudok róla valamit?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.