Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) elvismail válasza eventus (#3139) üzenetére


elvismail
csendes tag

Az evolution browser esetleg honnan tudnám ingyen letölteni? :)

(#3152) Polarstar válasza elvismail (#3151) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Miután megvetted, az után már ingyen lehet. :D
Vagy kivárod, mikor lesz karácsonyi eksön, ahol "esetleg" beleesik.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3153) Picco


Picco
addikt

Bbw-nel mennyi ido van ra h kiprobald az appot es ha nem tetszik refund?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3154) feddel


feddel
senior tag

Valami külső akkut vennék a Q10-hez. Van leírás, hogy max. mennyivel lehet tölteni? Mert van ezeknek a power bankoknak 1A, 1,5A és 2,1A-es kimenetű változata.

(#3155) feddel válasza feddel (#3154) üzenetére


feddel
senior tag

Úgy látom hogy lehet kapni olyan autós töltőt hozzá, ami 2.1A-es, úgyhogy hagy menjen az erő :)

(#3156) Polarstar válasza feddel (#3154) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem van egy igen combos töltőm. Persze nem olyan combos, mint a Dutra Traktor akksi, de azért elmegy a 10ezres. :D
Boltban kapható ez is.

Nézem! Kimenet: 5V, 2.1 Amper. :D Szóval jól nyomja!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3157) feddel válasza Polarstar (#3156) üzenetére


feddel
senior tag

Olyat keresek, ami megbízható, és vékony kivitel, hogy a zsebben elférjen a telefon mellett. Volt egy olcsóbb cuccom, kb. 1 év után meg is halt. Inkább adok érte kicsit többet, de jó legyen. Nézegetem az edigital-on, meg amazonon is.

(#3158) Polarstar válasza feddel (#3157) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Zsebben ez is elfér.. De majd fél kilós. kétszer nehezebb, mint a Z10.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3159) elvismail válasza Polarstar (#3152) üzenetére


elvismail
csendes tag

Szóval nem lehet cigánykodni mint az androidnál, hogy letöltöm torrentről a full verziót azt jól van. Itt a BB ID-hez van kötve, hogy mit fizettél ki?

(#3160) Hawk02 válasza feddel (#3157) üzenetére


Hawk02
tag

Én amit merek ajánlani az a XIAOMI powerbank 10400mAh, igaz nem vékony kivitel, de cserébe néhány év múlva is kilehet cserélni benne az akukat, mert szerelhető. 7500Ft az ára. Kb. 6 hónapja használom és kifogástalan. Tabletet is vele töltöm. Itthon kapható. http://xiaomishop.hu/termek/xiaomi-power-bank-10400mah

(#3161) feddel válasza Hawk02 (#3160) üzenetére


feddel
senior tag

Írhattad volna hamarabb :)
Ezt rendeltem meg, 9000ft postával.

(#3162) Polarstar válasza elvismail (#3159) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D
Nagyon úgy néz ki! :DDD
Van pár alkalmazás amit máshonnan is le lehet tölteni, de azok rendszerint nem fizetősek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3163) eventus válasza elvismail (#3151) üzenetére


eventus
veterán

Esetleg mi lenne ha fizetnél érte? Telefon sem ingyen volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3164) bwoay válasza feddel (#3161) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezek a nagyméretű powerbankek tök jók, ha az ember sátorozni indul egy hétre a pusztába, de amúgy az átlagos hétköznapokban szerintem kb olyanok, mintha valaki megszomjazna, de fél liter ásványvíz helyett egy egész kartonnal venne. mert azért az ritka, hogy a telefont egy nap 3x kell feltölteni konnektortól távol. biztosan van ilyen is, de a jellemző inkább az, hogy a készülék nem húzza ki a nap végéig, de ha lenne még plusz 20-30% kapacitás, akkor azzal át lehetne hidalni a problémát. személy szerint a lehető legkisebb méretű powerbankre szavazok, amit akár kulcstartóként is hordhat az ember, és mindig ott lehet nála, ha kell egy kis plusz kraft.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3165) eventus válasza bwoay (#3164) üzenetére


eventus
veterán

Inkább örvendetes lenne, ha a gyártók az akksira gyúrnának és nem hülyeségekkel etetnék a népet. :K Philipsnek volt telefonja, amibe elem rakható, ha szükség van rá :K

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3166) Polarstar válasza eventus (#3165) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Motorola d160 is ment 3 elemkével...

Mellesleg igazad van. Mire a 30 másodperces akksik megjönnek, nem ártana combosabb dolgokat csinálni a cukiságos apámf@sza vékony mobilok helyett. :N

More Power!

Más: Meglepődtem hogy milyen jól szól a kávéscsészére rakott Q10 a konyhában, és milyen erővel nyomta a Garbage-et és Gossipot, meg a Sex Pistols-t. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3167) elvismail válasza Polarstar (#3166) üzenetére


elvismail
csendes tag

Simán fizetek érte. Például legyetek szívesek és ajánljatok egy jó navigációs alkalmazást. Igo-hoz szoktam hozzá. A Mireo navigációja például nagy kerülőkkel navigál mintha nem ismerné a városokat. :D

(#3168) feddel válasza eventus (#3165) üzenetére


feddel
senior tag

Igen, általában elég lenne a 3000 ezres is, de két telefonra számoltam (asszony meg én)

(#3169) eventus válasza elvismail (#3167) üzenetére


eventus
veterán

Én soha nem tapasztaltam, hogy rosszul navigálna :F Használom itthon és külföldön is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3170) bwoay válasza eventus (#3165) üzenetére


bwoay
nagyúr

van gyártó, aki az akksira gyúr. viszont úgy is meg lehet közelíteni a kérdést, hogy az okostelefonok teljesítménye évente kb megduplázódik, az üzemidő pedig tartja a lépést ezzel a növekedéssel.

a Philips elemes telefon bármilyen praktikus is, elég nyilvánvaló korlátai vannak, pl más eszközt nem tölt fel, szemben a power bankkel ;) a Motorola D160 alkáli elemről látványosan rövid ideig bírta, meg annyira nem is környezetbarát megoldás ennyi veszélyes hulladékot termelnió, szóval abban az időben is jól jött volna egy opció a saját akku újratöltésére. .

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3171) eventus válasza bwoay (#3170) üzenetére


eventus
veterán

Egy kis optimalizálás, ésszerű felhasználás és bírja. De most találtam ezt: A Tommy Hilfiger napelemes kabátot árul [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3172) V B A válasza eventus (#3169) üzenetére


V B A
aktív tag

nekem sem volt gondom a Mireóval

(#3173) icezozo válasza elvismail (#3167) üzenetére


icezozo
addikt

Mireo Tom-Tom alap. nalam se volt ilyen gond amit leirtal. nem lehet,hogy rossz beallitast hasznaltal?

http://qwankido.hu/

(#3174) elvismail válasza icezozo (#3173) üzenetére


elvismail
csendes tag

Ugyebár túl sok beállítás nincs az útvonal tervezésre "Leggyorsabb" és "legrövidebb". A legrövidebb ésszerűtlen lenne ugye. :)
Nem is ez a baj. A jelenlegi térkép adatbázis már egy egész éves. Javítsatok ki ha tévedek de úgy emlékszem mintha az Igo, 3 havonta frissítene. Na mindegy is.

A Navfree 3 -ról mi a véleményetek?

(#3175) icoj69 válasza elvismail (#3174) üzenetére


icoj69
tag

Ha van Igo liszenszed, akkor miért nem használod azt?
Én megvásároltam, és használom.
A Navfree-vel az a gondom, hogy nem tud házszámra navigálni, csak utca elejére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#3176) eventus válasza icoj69 (#3175) üzenetére


eventus
veterán

Igo droidon warez, így blackberry10 alatt is :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3177) feddel


feddel
senior tag

Van valami bankkártyás fizetési app bb10-re? Az iCsekk-en kívül.

(#3178) feddel


feddel
senior tag

Bocsi a duplázásért, újabb kérdés. Az Adobe flash-t ki vagy be szoktátok kapcsolni? Baj ha mindig be van?

Valamint ha az asztali gép böngészőjében egy térképet az egérrel megfogva arrébb tudom húzni, azt a Q10-zel hogy lehet? Csak az ujjammal húzgálva nem megy, az egész képernyőt mozgatja.

[ Szerkesztve ]

(#3179) elvismail válasza eventus (#3176) üzenetére


elvismail
csendes tag

Csak még nem jöttem rá, hogy hogyan. Mert ugye az iGo nem egy apk file hanem sok kicsi.

(#3180) V B A válasza feddel (#3178) üzenetére


V B A
aktív tag

nekem mindig be van kapcsolva a Flash, nem okoz problémát

térképes kérdést nem teljesen értem

(#3181) feddel válasza V B A (#3180) üzenetére


feddel
senior tag

Felvettem a kapcsolatot a honlap üzemeltetőjével, rajta vannak a probléma megoldásán.
(Egy honlap szerkesztő felületén egy kisebb ablakban térkép van, amit asztali gépen egérrel tudok mozgatni, tehát megkereshetem rajta a helyszínt. Ahogy a google térképet tudjuk egérrel megfogva huzigálni. Telefonon az ujjammal ha húzok a térképen, a kisablakban, akkor az egész nagy ablakot húzom.)

(#3182) Polarstar válasza feddel (#3181) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Korrekt!

Nekem is volt már honlappal gondom, jött is válasz 4 napon belül.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3183) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na szüleimnek fehér fekete :) jóság van :) :R

Iphone 7

(#3184) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Annyira élvezem, hogy töltés nélkül kibírja este 9-ig! :C :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3185) nimrood


nimrood
csendes tag

Sziasztok! Ma jött meg a Q10-em (partnero), de a töltőfej mellé olyan átalakítót kaptam ami nem passzol hozzá, nem megy bele, mert az eredeti töltőfej kétágú, amit kaptam hozzá átalakítót, az pedig 3 ágú és akárhogy próbálkoztam, nem jó. Most géppel töltöm, de azért mégis gyorsabb a "hagyományos" módon. Szerintetek ha szólok a partneronak, küldenek másikat? Nem is értem, h gondolták....
Ja és tuti ázsiai a cucc, mert az angol mellett egy ázsiai leírás volt még benne, valamint a bekapcsolásnál is alapból azt kínálta fel...a magyarhoz úgy kellett mennem a "további nyelvek"-re. Ja és még meg kell szoknom a qwerty-t a qwertz helyett. :)

[ Szerkesztve ]

(#3186) eventus válasza nimrood (#3185) üzenetére


eventus
veterán

ÉLJEN A SUFNI!! Mehetsz vissza :W :W Vásároltasd vissza!! Irány a BerryBolt!

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3187) Vangelis válasza nimrood (#3185) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Faxa....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3188) kekkola válasza nimrood (#3185) üzenetére


kekkola
senior tag

No problem, ha sqn100-3 akkor tök mindegy milyen nyelven jön be először. Nekem spanyol volt, semmi gond nem volt a géppel. Küldess új átalakítót, nekem is három villás volt, csak nagyon nehezen tudtam beleerőltetni az átalakítóba, de ha benne volt akkor már ment a dolog. Áfamentes 65ért ne nagyon várj többet...

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3189) nimrood


nimrood
csendes tag

A partneronál aki vásárolt, nem volt senkinek ugyanilyen gondja? Ez nagyon felb@sz....meg amugy is fel volt nyitva a doboz, szóval nem kellett megvágni két oldalon a ragasztót...mivel nem is volt rajta. Jó oké, gondolom belenéznek, h minden oké-e, de akkor is....meg a fólia széle is meg volt már nyitva. Ez a kókányul odab@szunk mellé egy töltőfejet....nem annyira jó politika.

Ja és amugy full jó a Q5 aktív bőrtokjába. Nem rég kérdeztem itt a fórumon, hogy szerintetek jó-e hozzá és azt írtátok nem. De hálistennek mégsem kell újat vennem.

[ Szerkesztve ]

(#3190) nimrood


nimrood
csendes tag

Ja és még egy kérdés ami lehet h oltári nagy baromság, de a Q5-öm biztonsági mentéssel készült adatait vissza lehet tölteni az új Q10-re a Linkkel? :U :B

(#3191) elvismail


elvismail
csendes tag

Haverokkal mindhárman BB-sek vagyunk. 2db q10 és 1db q05. Ment idáig a voice call de most az egyik q-10-et nem lehet hivni BBM-en. connecting van de nem kapcsol. Mi lehet a probléma? Chat meg file küldés megy de a hanghívás nem. :s

(#3192) Polarstar válasza elvismail (#3191) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kell a stabil 3G.

Vagy jó WiFi. Nekünk is okoz meglepit néha a rakoncátlan net.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3193) eventus válasza nimrood (#3189) üzenetére


eventus
veterán

Még mindig visszavinném a telefont... :K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3194) icezozo válasza nimrood (#3185) üzenetére


icezozo
addikt

en is vissza vinnem nekik!

http://qwankido.hu/

(#3195) elvismail válasza Polarstar (#3192) üzenetére


elvismail
csendes tag

Ok de a q10 és a q10 egy wifin van és a T-nél mindkettő és mégis csak a Q5-el megy most a voice call. Pár napja ment a Q10-el is. Azóta mi változhatott?

(#3196) jagertibi válasza nimrood (#3189) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Vissza ne vidd. Semmi baja, kérj egy olyan átalakítót amibe bele tudod a töltőt dugni. :D

(#3197) Polarstar válasza elvismail (#3195) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha velem valaki "egy Wifin" van, akkor inkább odaordítok neki, nem mobilozok. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3198) nimrood


nimrood
csendes tag

Na, beszéltem a partneroval és küldenek egy töltőfejet, ami elvileg jó is. Na kíváncsi leszek. Nem hiszem, hogy visszaküldöm, mert egyelőre más gond nincs, csak kicsit szúrja az oldalam az, hogy fel volt bontva és ázsiai tájékoztató is volt benne, valamint az oldalán a doboznak az van, h Regional Asia Pacific - Black. De amúgy Made in Mexico 5. Ja és persze nagyon nehéz megszokni a qwerty-t a qwertz-el szemben....szinte folyamatosan z-t ütök y helyett és fordítva. Én amúgy azt hallottam, hogy a Partnero az Expansy-tól szerzi be a telókat amúgy. Bár kétlem...szerintem mindenhonnan, ahonnan éppen sikerül :U :D :F

[ Szerkesztve ]

(#3199) macskea válasza nimrood (#3185) üzenetére


macskea
őstag

Vegyél hozzá egy töltőt, és pipa. Ha a hozzá adott töltőfej tudja a 240 voltot is, és nem zavar, hogy kétszer akkora lesz tőle a töltőfej, akkor tegyél rá egy konnektor átalakítót. Annál olcsóbb megoldás nincs. Ha USA only készüléket rendelek valakinek, mindig így csinálom. Igényességtől és pénztárcától függ. :R

Érdekes módon nekem a Q5-höz mind a két fajta töltőfejet adták, de egyrészt nagyon korai szériából van, másrészt szintén qwerty-s, nem qwertz.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#3200) elvismail


elvismail
csendes tag

Szerintetek mikor jön a 10.3-as frissítés hivatalosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.