Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gengi


Gengi
senior tag

"hogy a mérleg semerre tulajdonképpen semerre sem dől,"

Összegzésnél. Halmozod a jót :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#2) luw2win válasza Gengi (#1) üzenetére


luw2win
őstag

az elődjéhez képest... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) kcsa


kcsa
veterán

Úgy érzem nem ez lesz a legolvasottabb, legtöbb embert érdeklő teszt az arénán :)

(#4) Konflikt


Konflikt
addikt

tegnap este mar lattam a videot a youtube-on:P
akkor a 8520, es a 9700 keresztezesenek gondoltam, nemtevedtem sokat. jo arral sikeres lesz ez. :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#5) luw2win válasza kcsa (#3) üzenetére


luw2win
őstag

Persze mivel ez telefon, és nem multimédiahalmaz, és manapság már csak az a telefon amin van nagy kijelző és lehet tapizni :U

Konflikt: Engem csak a fixfokuszos kamera bánt de nagyon, azért 2010be már elvárható hogy autofókuszos kamerát tegyenek bele amikor már lassan alapnak számít az 5mp...
Akármennyire is üzleti telefon néha jól jön egy jó minőségü kép

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#6) BloodRay válasza Konflikt (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Engem azért a gagyi anyaghasználat zavarna jó ár mellett is.
Ha már ennyire maradtak az elődnél, maradhattak volna a minőség terén is ott.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) Arthuro_Adam válasza luw2win (#5) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ahogy elnéztem nagyon sok telefon képeit, nem feltétlenül az kellene, hogy a kamera 5 megapixeles legyen, hanem az egyéb dolgokat javítsák, hogy jobbak legyenek a képek.

(#8) NoMagix


NoMagix
addikt

Bocha! A tükrös sokfejes kép nagyon király! :C
Amúgy nem is olyan rosszak a képek a technikához mérten!
Tényleg nem a megagigapixeleket kellene hajszolni!

[ Szerkesztve ]

(#9) amanoba


amanoba
őstag

az adatátvitelen kívül én is hiányolom az előrelépést, legalább anyaghasználat terén, igazán kaphatnának a BB-k is egy kis fémet. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) stevve válasza amanoba (#9) üzenetére


stevve
nagyúr

Mindenki ezzel a fém dologgal jön. Aki fogott már BB-t, tudhatja, hogy nem recseg-ropog, nem lehet benyomni, nincs olyan érzés, hogy mindjárt eltörne. Szerintem teljesen rendben van általában az anyaghasználat a BB telefonoknál.

(#11) nightmare13


nightmare13
senior tag

Ha jól sejtem, ezt a kis szépséget a zalaegerszegi Flextronics-ban szerelik (lehet máshol is, de tuti, itt is :) ) Amúgy mi is volt ennek a típusneve? (Mint anno a Javelin, meg hasonlók)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#12) Rusi válasza nightmare13 (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Ott a válasz a cikk címében: BlackBerry CURVE 3G 9300. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz keszulek, de ujithattak volna tobbet is az elodhoz kepest...

"There is nothing permanent except change"

(#14) BloodRay válasza stevve (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Ennél mondjuk pont nem ezt írta Bocha. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem is tudom. A képek alapján nekem valahogy nem tűnik olyan elegánsnak, mint általában az újabb BB készülékek.
Amikor az Alcatel OT 800-at a BB hez hasonlították, akkor röhögtem magamban (mert minden qwerty-s telefon BB hasonmás ugye), de ebben az esetben valóban van hasonlóság.

(#16) Napfénysüti válasza stevve (#10) üzenetére

Nekem BB-knél a gumiszerű borítás kifejezetten tetszik. Sokkal kellemesebb így fogni ezeket.
Nem rossz telefon ha nem szállnak el az árral akkor sikeres lesz.

Més que un club!

(#17) luw2win válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


luw2win
őstag

tuti 60 felett lesz, én ilyen 80-ra saccolom, mivel ujdonság ereje, meg eleve az előd is 50-60k között mozog

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#18) stevve válasza BloodRay (#14) üzenetére


stevve
nagyúr

ezért írtam azt, hogy általában. Kicsit értetlenül állok a minőség kérdésessége előtt én is... az igénytelenség nem volt sosem a RIM jellemzője.

(#19) amanoba válasza stevve (#10) üzenetére


amanoba
őstag

miért ne lehetne ezzel a dologgal jönni, ha egyszer nincs, és hiányzik (nekem), és a cikkben is ki van emelve, hogy gyenge ezen a téren?

fogtam BB-t, jelenleg is van egy 8310 és 8220-am, ennek ellenére nem vagyok maradéktalanul elégedett az anyagminőséggel.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Értem én, de minden BB topikban felvetődik, hogy miért nincs fémháza. De miért kellene minden telefonba fém? Nem csak az lehet minőségi.

(#21) Bocha válasza stevve (#10) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Általában igen. Ennél sajnos nem annyira. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) stevve válasza Bocha (#21) üzenetére


stevve
nagyúr

Elég baj. Remélem, nem lesz tendencia. :(

(#23) odorgg válasza nightmare13 (#11) üzenetére


odorgg
addikt

Ez Kepler néven fut a gyárban, de van még Javelin, Onyx, Onyx2, Onyx3 és Stratus ;)

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#24) Valentino K. válasza nightmare13 (#11) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Én úgy tudom, hogy a tiszaújvárosi Jabil-ban rakják össze a BB-ket. :)
Nem tudom, hogy mely típusokat, de hogy ott csinálnak BB-t, az fix!

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#25) Magnum_ válasza Napfénysüti (#16) üzenetére


Magnum_
nagyúr

olyan thinkpades, nem? ;]

PlastiDippel kell befujni az O2-t, és megvan a TP feeling ;] [link]

I humbly and respectfully decline™

(#26) nightmare13 válasza odorgg (#23) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi, akkor jól emlékeztem, csak nem mertem leírni :) :B

Valentino K.

Nem kizárt, hogy több gyárban is összerakják őket, de biztos, hogy Egerszegen egy 5000 fős csarnok gyártja ezt, mivel nyáron diákmunkával erre mentem volna, ha nem szarakodnak annyit a behívással, és nem aug 5-én szólnak XD

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Hát nem fogom lecserélni a 8520-asomat, az biztos... Csak levelezésre meg chatelésre teljesen jó a GPRS/EDGE is.

Egyébként a cikkből kimaradt, hogy az elődhöz képest ez már GPS-es (bár a specifikációnal ott van). Mondjuk csak emiatt meg szintén nem cserélem le a mostani jószágot :D

(#28) affli


affli
tag

Jabil Tiszaújváros tuti, néha annyi kiegészítő van hozzá, nem is értem, hogy pakolják bele...

Egyébként a Gemini-nél is hasonló a design

Retro RULZ:)

(#29) GabeCivic válasza stevve (#20) üzenetére


GabeCivic
csendes tag

Van egy eredeti burkolatos Nokia 8850esem és egy Nokia 8800som és azokhoz képest meg az iPhone is gyerekjateknak érződik, igen kell a fém!

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#30) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Nem rossz telefon,de a fejlesztéseket nem vitték túlzásba :D

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#31) SZ4B


SZ4B
tag

akkor lenne ennek értelme, ha nagyon olcsó lenne (de úgy sem lesz az) kevés az akksi, belső memória kevés, felbontás gyenge, műanyag, meg a szokásos, hogy csak BIS/BES aktiválás után teljesértékű, nottingszpesöl

szigNÓ

(#32) bluobluo válasza affli (#28) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Én nap mint nap belebotlok egy BlackBerry-be, van ott jópár féle teló ebből, értékben meg pár milliárdnyi!
Amúgy a gyárban melózom :U :D

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#33) Tbor


Tbor
tag

Nekem 8310-em van és nagyon bejött. Most kéne lecserélnem, ez, vagy a 3G nélküli verzió érdekes lehet. Nagyon fontos ez a 3G ?

Lehet nem jó helyen kérdem :DD

(#34) bucu


bucu
csendes tag

nekem nem teszik akinézete...de hát izlés :C ek és...

(#35) Napfénysüti válasza Magnum_ (#25) üzenetére

Abszolút és így már rögtön szimpatikusabbak is a BB-k. :DDD

Samsungnak alapból sem ártana ha időnként normális borítást rakna a telefonjaira... :U

Més que un club!

(#36) gun111 válasza Tbor (#33) üzenetére


gun111
csendes tag

Szia!

A BB-knél nem olyan lényeges a 3G, mint a többi készüléknél, mert csupán 2k-s adatmozgások történnek, így az emailek és chat dolgok rögtön továbbítódnak akár GPRS-en is. Ha netezel, vagy nagy csatolmányokat küldesz, akkor azért számít a 3G, de a nagy tömörítés miatt kb csak 20-30%-kal lassabb a 2G, mint a 3G a BB-nél...

Üdv: gun

Üdv: Péter

(#37) SZ4B válasza gun111 (#36) üzenetére


SZ4B
tag

a BB browser szinte mindent letölt, amit csak talál egy oldalon, természetesen tömörítés nélkül, így 2G-n netezni a gyári böngészővel pl. halál

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#38) gabó válasza SZ4B (#37) üzenetére


gabó
tag

Tömöríti a net forgalmat is, hasonlóan mint az Opera.

Nekem8

(#39) SZ4B válasza gabó (#38) üzenetére


SZ4B
tag

böngésző alatt opera minivel az index főoldala kb 100 kb-ból töltődik be, BB browser uezt 600 kb-ból,de más oldalnál is 4-5x nagyobb adatot kap le nálam folyamatosan, bár jobb is a minősége

szigNÓ

(#40) Tbor válasza SZ4B (#39) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm mindenkinek. Én is azt tapasztaltam hogy GPRS-el a BB browser nagyon lassú. De most letöltöttem az Operát és sokkal jobb :)
Köszönöm a tippet ! :R

(#41) aram01


aram01
nagyúr

kár hogy a múltban élnek,ezek a fejlesztő mérnökök :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#42) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó telefon ez. Főleg ha kellemes árral is fog startolni. :K

Köszönöm, jó teszt lett.

(#43) Komplikato válasza luw2win (#5) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem tudom, lehet a fixfókuszt azért nem tették bele, mert egyrészt kevesebben használják ki nagyságrendekkel a felhasználók, mint ahányan nem, és mert néhány modellben igen sűrű hiba, hogy kihal a fixfókusz?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#44) Jeanne d'Arc

Valahogy nekem nem jön be, soha nem is fog bejönni...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#45) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Napról napra jobban tetszik ez a készülék.
Ami a kamerát illeti, az omniám kamerájával nem készítettem 25-nel tobb képet az elmult kozel 2 évben.

(#46) xEon1337


xEon1337
őstag

Amint lesz a T-nél, azonnal veszek egyet előfizetéssel.

"Less but better" - Dieter Rams

(#47) kcsa


kcsa
veterán

mobilarena - alig változott valami, pl nincs új teszt két napja ;] ;]

(még a végén elvonási tüneteim lesznek :W :R )

(#48) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy BlackBerry-től azért minőségibb összeszerelést és anyaghasználatot vártam volna. Viszont plusz pont az n-es wifiért!

Amúgy nem lett rossz ez a telefon, jó árazással simán lehet sikeres.

(#49) kcs73


kcs73
aktív tag

Meg tudja nekem valaki mondani,hogy mi a különbség tudásban a 9500-9520-és a 8520
között?
Vennék egyet de nem tudom melyiket.
:R

Nem vagyok sznob. Kérdezz meg bárkit. Úgy értem bárkit, aki számít...

(#50) djfor92


djfor92
csendes tag

már megint ugyanaz....:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.