Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) macilaci78 válasza macilaci78 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A cikket olvasgatva:

Igen, tényleg röccenésmentesen dolgozik. :K
A Viber bár elérhető, hanghívást BBOS 6 alatt nem tud.
A készülék integritása: néha a billentyűzet meghülyül. A j, k, hívásfogadás gombok ugyanazt a bevitelt adják: jk. Bosszantó, de megfigyelve akkor van, ha sportoláskor, kimelegedve telefonálok és "beázik". Rákaptam a headsetre, hiba nincs.
E-mail: 3 fiókot szinkronizál flottul. A gmail-es fiókban beállított szűrőket a készülék is használja. :)
Névjegyeknél fekete pont: csak az új névjegy megadásakor lehet megadni, hogy melyik "fiókhoz" társítsa. Alapértelmezett a BIS fiók természetesen. Ami a pontozás alapja, hogy ezt a névjegy szerkesztésével nem lehet módosítani. Viszont ha csv-t töltök fel a levelező rendszerbe (outlook, gmal, vagy bármi, ami alkalmas), az a telefonnal szinkronizálva is megjelenik és az azonoskat csoportosítja (pl Névhez rendelt e-mailcímet az ugyanolyan névhez rendelt telefonszámmal).
Böngésző tényleg nem az erőssége, de kis türelemmel szükség esetén használható. Amit nem tudtam orvosolni, hogy a JAVA tartalmakat használó oldalak nem működnek, hiába telepítettem kiegészítőt. Viszont az elérhető böngészők közül a gyári vált be a legjobban.
Tömörítés: fantasztikus. :D Budapest-Arad távon végig lehet mobilon netezni. :)
Viselkedés sémák: postafiókonként is külön testre szabható egyazon profilon belül!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.