Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem is tudom, mikor frissítettem utoljára drivert a 1050-en, öregszem, és ami működik, azt már nem piszkálom. Sőt, a win10-et is leszoktattam róla, hogy keresztbeszivasson.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) csako


csako
veterán

" A probléma az, hogy a meghajtó egy ponton kéri az újraindítást, amit nyilván a legtöbben engedélyeznek is"
Gondolom csak az érintett GTX1060-asoknál.
Az én GTX1050Ti-mre - mint az eddigiek - újraindítás nélkül ment fel tegnap, és azóta sincs baja.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Jajj de jó...
Tegnap feltelepítettem én is.
Igaz remegő kézzel, hezitálva.
A giga 1060-ra. Most hogy így olvasom a cikket, szinte érzem, hogy kiválasztott vagyok!! ;]

Értem a csíziót.

(#4) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Én nem talâlkoztam semmilyen problémâval eddig , pedig több jàtékkal is probàltam ( Far Cry 5, Wolfeinstein 2, BF1 )

(#5) Mika1227


Mika1227
őstag

Nálam sincs semmi gond.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#6) lemusz


lemusz
addikt

Nálam olyan probléma van, hogy sikeres telepítés és újraindítás után jobb klikk asztalon és nincs ott a menüben. Vezérlőpultból indítva control panelt pedig valami hibát ír. Gondolom valami szükséges kapcsolódó szolgáltatást letiltottam, elég sok mindent tweakeltem @ win7 64bit.

[ Szerkesztve ]

(#7) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Mindenki nyugodjon meg, természetesen ez csak álhír mivel NV-nál makulátlan a dirver már évezredek óta.

(#8) Egon válasza Lacccca87 (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen, tényleg nehéz értelmezni a hírt:

amelyet nem a PNY, a Palit vagy a Gainward gyártott

Persze az AMD-nél ha éppen sz*r a driver, az összes gyártónál az... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) Joe215


Joe215
aktív tag

Palit GeForce GTX 1060 StormX 3GB -nál már frissítés alatt is szétesik a kép, újra indítás után 1024x768 -ban indul el 1920x1080 helyett.
Sikeres telepítést ír, de újra indítás után az Experience elérhető új frissítésként újból felajánlja a már sikeresen feltelepült drivert és az eszközkezelőben 43 -as hibát ír.

(#10) Redneck


Redneck
veterán

Nálam nincs gond, a 378.92 beton stabil. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) NandoXXL válasza Nuada herceg (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

https://prohardver.hu/tema/nvidia_geforce_gtx_1060_gp106/friss.html

Nos akkor itt hazudnak? Tudom te vagy a kiválasztott (mint minden önjelölt ph tag), mintha a az AMD topikot olvasnám. Menjetek kapálni, ha már csak ártani tudtok másoknak, egy hibás driver ajánlásával.

(#12) Joe215


Joe215
aktív tag

Melyik az utolsó ajánlott driver?

(#13) Tidus


Tidus
addikt

Az a három gyártó egy helyen gyártat.
Palit, Gaiward, PNY.

[ Szerkesztve ]

(#14) tom120514 válasza Redneck (#10) üzenetére


tom120514
őstag

Ez a beszéd, ha nem romlott el, ne javítsd meg :C

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#15) Tidus válasza Redneck (#10) üzenetére


Tidus
addikt

Ezek szerint nem érint a Vulkan 1.1-es API. :U

(#16) tntmax válasza Joe215 (#12) üzenetére


tntmax
aktív tag

(#17) Redneck válasza tntmax (#16) üzenetére


Redneck
veterán

ÁÁÁ, ez szép volt! :C Gondoltam hogy beírok valami AMD-s Wunderdrájvert, de ez jobb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#18) vrobi.nyh


vrobi.nyh
csendes tag

kfa2 gtx 1060 3gb oc
Teljesen hibátlanul települt és hibátlanul működik. Ha hamarabb olvasom ezt a cikket akkor lehet nem telepítem:))

(#19) jacint78 válasza Egon (#8) üzenetére


jacint78
addikt

A nevében is benne van, gányvard, persze, hogy problémás. :DD

type your text here..

(#20) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

akkor még lehet hogy "jól" is jártam a palit stormx-szel :DDD

V6

(#21) Doki42


Doki42
őstag

Anno ilyen nem volt.
Ment és kész😁😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#22) Sanchez638 válasza Doki42 (#21) üzenetére


Sanchez638
addikt

Igen ,de régen nem volt cd méretű egy egy meghajtó program...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hmm... Másfél éves a VGA-m, de mióta kijött az új FF design néha-néha újraindítja magát a driver alatta...
Lehet, hogy most rákérdek, van-e infó róla...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) zzola


zzola
félisten

Hát ez elég LOL! Igazi profi munka.

(#25) #11563776 válasza zzola (#24) üzenetére


#11563776
törölt tag

Te bizonyára jobbat alkotnál... :)

(#26) zzola válasza #11563776 (#25) üzenetére


zzola
félisten

Biztosan nem! Viszont én nem is vettem fel előre érte a pénzt! :U

(#27) Archttila válasza tntmax (#16) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

:DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#28) Nuada herceg válasza NandoXXL (#11) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Többször is elolvastam ezt a hozzászólást, hogy átjöjjön a mondanivalója. De nem igazán jött. :)
Először is menj Te kapálni,ha már nem tanultál eleget.
Nemesít a munka, nem szégyen.
Arra nem gondoltál, hogy lehet senki nem hazudik? :Y
Kellemes környezetben lakhatsz, ha rögtön erre asszociálsz. Én annyit írtam, hogy nálam felment minden gond nélkül a driver. Pont azért örültem neki ennyire utólag, mivel olvastam hogy sokaknál hibát dobhat.
Na mindegy, kár hogy a szádba kellett rágni.
Vigyázz a földeken, ma állítólag magas lesz az uv sugárzás. Délben ne maradj kint. ;]

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#29) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Miért elérhető még mindig a driver ha ez a probléma tényleg fent áll?
-Hol a link arról ahol az Nvidia "arra kérik a felhasználókat, hogy írják meg nekik, ha a problémát "
-Hol van egy bármilyen forrás link? "Forrás: PROHARDVER!" Oké...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Duddi válasza Tidus (#15) üzenetére


Duddi
aktív tag

A piacon lévő 14 gyártóból 3 nál hibát észleltek a legújabb driver esetében ami vulkán 1.1 kiterjesztéseket is tartalmaz.
Konklúzió = szar a vulkán
Hát őszintén gratulálok a logikádhoz próbáld meg publikálni hátha meg tudod reformálni a világot.

De csak egy kis szellemi torna végett. Nem lehet hogy az a 3 gyártó aki állítólag egy helyen is gyártat valami olyan hardver specifikációt alkalmaz ami lényegében tér el a többiekétől? Csak gondolj a Nintendó Switch dokkolóra ott más méretű ellenállást használtak és már attól is kiakadt a frissítés. De ki vagyok én hogy ilyen radikális elméletekkel álljak elő nagyságod színe elé...

(#31) Imasundaj


Imasundaj
csendes újonc

"Az AMD driverei vackok"

(#32) Peace


Peace
nagyúr

Köszi, hogy szóltatok! Akkor elkerülöm.

(#33) gézu válasza Imasundaj (#31) üzenetére


gézu
őstag

Ez van, törődj bele.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#34) Turmoil


Turmoil
senior tag

Windows
Hardware
Quality
Labs

WHQL is an acronym for Windows Hardware Quality Labs. ...
A: When a driver is "signed" an encrypted digital signature (key) is attached to the entire installation file set (driver executables, INF files, README etc.) proving that the specific version release has successfully passed the latest WHQL tests.

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#35) atok666 válasza Turmoil (#34) üzenetére


atok666
őstag

Mi ezzel a gond? Atment a teszteken, megkapta a plecsnit...

Atok

(#36) Chris0321


Chris0321
addikt

Én feltelepítettem a frissítést mert nem tudtam, hogy van vele gond egy ASUS STRIX 1060 6 Gb-os kártyához, gond nélkül felment és azóta is működik rendesen.

(#37) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Drivereket tekintve kezd Radeon szintre süllyedni az Nvidia. :DDD Hardverben persze még mindig a legerősebb.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#38) NandoXXL válasza Nuada herceg (#28) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Elég driver hibába futottam már bele, ide jön mindenki hogy nála megy. Rendkívül kellemetlen hibákat tud okozni egy hibás driver. Erre jön a ph közösség, hogy nincs is hiba, náluk megy. Valaki simán hiheti azt hogy semmi gond, utána meg rakhatja rendbe a rendszert. Számtalanszor kötekedtek egy hibával kapcsolatban. Nagyon rosszul esik annak a félnek aki belefut, és leszóljátok, ha már segíteni nem tudtok, max annyit böktök ki user error. Ez nem szakmai hozzáállás:

Idézlek:

'Jajj de jó...
Tegnap feltelepítettem én is.
Igaz remegő kézzel, hezitálva.
A giga 1060-ra. Most hogy így olvasom a cikket, szinte érzem, hogy kiválasztott vagyok!! ;]'

Maró gúny a hozzászólásod, kötekedés a cikkel szemben, és félre vezető.

Gyakorlatilag AMD-NV tulajként minden cikket kötekedésként vesztek, beírjátok nálatok minden szép és jó. Ha kiderül hogy hibás a driver, akkor hiába működik épp nálatok, attól még nem ajánlott senkinek, és felesleges a fenti stílusban írogatni. Beírtok a fenti stílusban, amikor szóvá teszik hogy ezzel csak ártasz, akkor megy a sírás. Tudom hogy paraszt vagyok, nem állt szándékomban megsérteni, csak jó lenne ha a közösség magába nézne.

[ Szerkesztve ]

(#39) Sethdobaloah válasza Dyingsoul (#37) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

én azért adtam el az nvidia kártyám, mert nem volt hozzá olyan driver, amivel működött volna a projektorom... Extrém speciális eset tudom, de még az integrált intellel sincs gond.

...csak én vagyok helikopter?

(#40) Abu85 válasza NandoXXL (#38) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem ebből az egészből felesleges nagy ügyet csinálni. Általában amikor van egy jelentős átalakítás, mint most a telepítőnél, akkor becsúsznak ezek. Ezért is kéri az NV, hogy jelezzen vissza, hogy kinek milyen VGA-val volt gondja, hogy legyen elég nagy mintájuk a javítás teszteléséhez.

Nyilván aki beleesett ebbe, annak ez kellemetlen. Szerintem ezt bárki aláírja, de nem különb hiba ez mint bármelyik más. Sokkal nagyobb gondnak tartom, hogy az NV-nél beállt a régi AMD Catalyst effektus, hogy javított hibák kerülnek vissza a driverbe a committelés rendszertelensége miatt, amiket újra javítani kell. Ezek oka a túl sűrű WHQL. Sokszor a kevesebb több, kérdés persze, hogy erre mikor jönnek rá, mert lassan időszerű lenne inkább rendszerezni és egységesíteni a fejlesztéseket, mint csak a WHQL-re törekedni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#41) Seirei


Seirei
tag

Felraktam giga 1060-osra de úgy megferdült reboot után a kép hogy még Észak és Dél-Korea is leült tárgyalni.
Valaki tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#42) Abu85 válasza Seirei (#41) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez egy másik hiba. Egy hegyomlás okozta, külön WC beszerzésével javítható.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#43) peestee83


peestee83
aktív tag

Nekem fel sem települ :D
Igaz, a notimban 820M van, de vagy hiba miatt áll le, vagy ami még jobb.... Nem talál kompatibilis hardvert :))

Cor ne edito

(#44) d@minator


d@minator
addikt

Inno3D 1060/6GB - Win10 semmi probléma. Hasít a FarCry5. :)

(#45) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nálam a korábbi okozott HDMI hangproblémát időnként GTX950-el. Gyakorlatilag a kép átment, a hang meg nem. Egy kábel kihúzás-visszadugás megoldotta a problémát, de a frissítés óta ez többször megtörtént már.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#46) Cassi válasza peestee83 (#43) üzenetére


Cassi
senior tag

A 820M Fermi-alapú, ezért a nem-legacy driver már nem jó rá. A kompatibilitási listában benne van, de valószínűleg tévesen.

A driverhez adott Release Notes-ban már nincs is benne (helyesen), csak a letöltő weboldal kiírása és a driverválasztó hibás.

[ Szerkesztve ]

(#47) Nuada herceg válasza NandoXXL (#38) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát nézd, ezek szerint akkor én nem tudok fogalmazni.
Lehet pár smileval több kellett volna az első hozzászólásomban.
A jajj de jó... Mondatom azt jelentette, hogy egy újabb Nvidia driverben van hiba. De fasza...
A többi meg szó szerint értendő. Tényleg remegő kézzel és hezitálva raktam fel a driver. Több hibába is belefutottam már a driverekkel, mióta átjöttem a zoldekhez a 1060-asra. Régebben meg is fogadtam, hogy új drivert nem rakok fel, csak 2-3 hét után, ha úgymond kiforrta magát, vagy kiderül, hogy az adott driverrel nincs semmi gond.
De ezt már nem mindig tartom be, főleg ennél az esetnél. Amikor feldobta, pár percet gondolkodtam is a monitor előtt, hogy merjek e telepíteni. Mertem, nem volt semmi gond.
Utána olvastam ezt a cikket, másnap.
És rájöttem, hogy milyen szerencsés vagyok, úgymond kiválasztott és hogy megint a "tűzzel" játszottam.
Szóval ez lett volna a jelentése az első hozzászólásomnak, nem pedig az hogy nincs is hiba, a cikkíró is béna és stb...

Értem a csíziót.

(#48) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sohasem szabad rögtön letölteni ezeket a drivereket :N
Várni kell velük amíg kijönnek a hibák és ha azokat fixálták akkor esetleg már le lehet tölteni :K

Más!
Ezt már láttátok?
[link]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#49) Lacccca87 válasza Psychopeti (#48) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ha senki sem tölti le akkor hogy derül ki hogy gond van/lehet :F

(#50) tibor72 válasza Psychopeti (#48) üzenetére


tibor72
tag

[link] ...az 1080ti-re rádobtak egy lapáttal :Y Lesz dolga a konkurenciának.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.