Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon "komoly" szerkezet. :U

Egy szót sem írnak aró hogy mibű van ez, de azért a többi 12 sorban, az összes fontos RGB-RGB-RGB feature támogatásáról írva vagyon.

[ Szerkesztve ]

(#2) Prof


Prof
addikt

Lassan a PC hardware is olyan lesz mint a sportcipők, sima fekete, nem színes/ szivárványszínűért extra pénzt kell fizetni. :O

(#3) F e Z o válasza #16939776 (#1) üzenetére


F e Z o
veterán

Réz talp, plexi tető.
Egyébként kíváncsi lennék már egy összefogó tesztre a különböző cpu blokkok terén, mert szerintem abszoltút nincs előrelépés az első jet-plate-es blokkok óta. Csak a felfogatás változik, meg a csicsa...

H2O über alles!

(#4) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez kell neki.
Az is lehet,hogy pl. a 3700X boost-ol majd akár 4.2GHz-re is a 4.4GHz helyett. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) #16939776 válasza F e Z o (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Eddig OK, de van közte/rajta valami porfestett acél is, valahogy, valhova..
Nekem pont az a bajom, hogy nincs dokumenáció ezekhez, vehetem mint a zsákbamacskát, úgy meg az olcsó is drága.

Erről pl. tök jó lenne egy robbantott ábra, hogy a talp-plexi közé került egy az 1db tömítés, vagy a vas lemez mindkét oldalára is tettek belőlle? Mert azok a kis sűlyesztett csavarok a négy sarokban túl nagy felületen nem képesek összeszorítani a tömítést, úgy hogy ne deformálódjon a talp, majd csökkenjen a tömítetség.

Szerintem sem lehet ezek között nagy szórás, eltérés, hacsak nem valami extra szar minőségű rézből készül a talp, vagy tervezési hiba miatt pont ki tudja kerülni a víz a lamelláknak egy részét.

Tesztel az a baj, hogy "kicsiben" nem lehet elég körültekintően csinálni, hogy értelme legyen, pont a nagyon kicsi mérhető különbségek miatt. Ráadásul sok körülménnyel kellene variálni ahoz plusz megismételhetően mérni, ahhoz hogy objektíven lehessen helyezéseket adni.

(#6) Reggie0 válasza #16939776 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert az is durva, hogy elo lehet rendelni, de az ara nem ismert :D

(#7) vottokar válasza Reggie0 (#6) üzenetére


vottokar
senior tag

Minek ismerni a pontos árat! Baromi drága lesz. :)
Amúgy én vagyok vak, vagy hülye, de a képen pont a felfekvő felületet nem látom polírozottnak...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#8) Reggie0 válasza vottokar (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Azt minek polirozni, ugyse latja a juzer. :) Csak konnyebben lecsuszna a procirol szereles kozben.

[ Szerkesztve ]

(#9) Jesus_Shaves válasza vottokar (#7) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Ez van, ha a marketingesekre bízzák még a renderelést is... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.