Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) partymaci


partymaci
aktív tag

Gartula, jó kis bemutató cikk lett! Épp most gondolkodom az architektúra váltáson, és alaplapot keresgéltem. Ez egy elég jó lap, átlagos felhasználásra meg főleg. Köszi a megerősitest :))

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#2) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nem Hyper-Trading,hanem Hyper-Threading az szvsz. :P

(#3) lizakattila válasza partymaci (#1) üzenetére


lizakattila
senior tag

(#1) partymaci: :R Én kellemesen csalódtam bene.
(#2) vsgaborr11: Javítva, köszi, hogy szóltál.

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#4) Padree


Padree
senior tag

Nem túl ismert idehaza a Biostar, pedig "nagy" gyártó, az olcsóbb kategóriában versenyez (Asrock, J&W).

Nekem 4-5 évig volt Biostar alaplapom M7NCD Pro, soha semmi baj nem volt vele, stabil volt, tuning terén is megvolt minden ami kellett. A színvilága nekem nem igazán jött be (piros-sárga-kék-fehér - mint egy összecsapott LEGO házikó).

Asrock, J&W helyett, alternatívaként, érdemes lehet az ő házuk táján is körbenézni.

Köszi a cikket! :R

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó kis bemutató lett, de miért nem AM3?

(#6) GeoPhoto


GeoPhoto
tag

Mikor utánanéztem az olcsó 1156-os lapoknak akkor láttam, hogy a Biostar egész komoly az árához képest! Pont ilyen konfigot gondoltam magamnak, ha nem most álltam volna át notebookra (mivel sajnos nincs időm már játszani, nem kell ekkora teljesítmény).

Ha mégis meggondolom magam akkor ilyesmi lesz, csak VGA-ban gondolkoznék kicsit korszerűbben, mondjuk egy 5750 vagy hasonló és akkor egy tökéletes olcsó(bb), de húzós gép lenne...

(#7) FRENK1988 válasza Padree (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

Biostar alsó kategória? :Y

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) Mobi28 válasza partymaci (#1) üzenetére


Mobi28
tag

Én szintén :) . Én is mostanában váltok (nem láttam értelmét tovább pénzt ölni s775-be). Engem simán meggyőzött. Eredetileg TH55HD-t akartam de a fet hűtés miatt végül is XE lesz. Árban alig van különbség a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#9) D.Orion


D.Orion
veterán

Remek kis írás, bár még nem olvastam el rendesen, csak bele bele pörgettem. Az elején említetted a feszültség mérő pontokat. Ha jól látom, akkor ott nem mértél feszt, miért? :F Én biztos megnéztem volna, ha már ott vannak. Rögtön kiderült volna, hogy mennyit tévednek a szoftverek és a bios.

[ Szerkesztve ]

(#10) kelzsoca válasza D1Rect (#5) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert szerintem egy keveset fogyasztó, modern konfigurációt szeretett volna összerakni, ez AMD-ben.... :U

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#11) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Remek kis írás!

Mondjuk a Bland teszt szerintem nem eléggé terheli meg a procit, mert nekem volt olyan amikor a bland teszt lement hiba nélkül,de a large FFTs behibázott 20perc alatt.
Én azt mondom, hogy az a tuti ha memteszt + Prime95(Large FFTs) ha ezek lefutnak hiba nélkül akkor jó a cucc.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#12) Gyuri27 válasza kelzsoca (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értesz hozzá látom. Szerintem meg egyszerübb egy 925-t alul feszelni ha spórolni akarok. Viszont ha kell akkor van még talonba + 2 mag. ;)

A teszt jó. A bio lap is kimondottan kellemes. Meg örülök neki, hogy kapni itthon megint bio lapokat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13) Solten


Solten
addikt

Szerintem is jobban jartal volna AM3-al, de grat. a cucchoz es a cikkhez... :)

Saor Alba

(#14) Mobi28 válasza kelzsoca (#10) üzenetére


Mobi28
tag

Athlon II X4 600e/605e (elméletileg) 45w fogyasztású. Igaz lassabbak de 4 magos mindkettő. Vagy ott a 2magos Athlon II X2 240e. AMD -ben sem lehetetlen kis fogyasztású konfigot összerakni.

Bár én ezután is maradok az Intel párti. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Gyuri27 válasza Mobi28 (#14) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az még hagyján, de nem kell e-s procit venni. Egy: ott az alulfesz. Kettő: 4 magból tetszés szerint letiltható akár 3 is. Vagy a kettő kombinációja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16) lezso6 válasza kelzsoca (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja és az AMD-k állandóan fagynak, nem lehet lehűteni őket, s nem támogatja őket a krízis, meg csak 200-as FSB-jük van, egy kalapfos mind. Köszönjük, Emese.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17) Mobi28 válasza Gyuri27 (#15) üzenetére


Mobi28
tag

Igaz, de nem mindenki ért a gépekhez (konkrétan én) annyira, hogy magokat tiltogasson le. Annak tök jó, hogy vannak ilyen kisebb fogyasztású processzorok.

(#18) PH-User válasza kelzsoca (#10) üzenetére


PH-User
addikt

:N

Egyébként hiánypótló írás, köszönjük! :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#19) D1Rect válasza kelzsoca (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

... olcsóbb? :U

(#20) DeltaPower


DeltaPower
őstag

érdekes látni hogy visszatért a biostar... anno még s370/s462 korszakban nálunk az egyik bolt kiemelten hirdette, hogy biostarral véletlen se foglalkoznak, kb akkoriban láttam utoljára ilyen márkájú lapot. azóta úgy látszik javult a minőség.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#21) Sonky


Sonky
aktív tag

Azért USB-t rakhattak volna még rá :U
Jó cikk lehet én is veszek egy ilyet:))

Egy legenda vagyok.

(#22) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jó, hogy csak írtál róla, bár csak átszaladtam rajta. Ugye az eredményekről már nagyjából tudtam. :D

Jó kis írás lett. :)

Véleményem szubjektív...

(#23) partymaci válasza DeltaPower (#20) üzenetére


partymaci
aktív tag

Valoban eléggé eltunt a piacról, multkor en is csak arra kaptam fel a fejem, hogy ott olvasom a Team Biostar nevet a F1OC tuningverseny rangsorán. Ezek szerint tényleg nem olyan rossz márka ez.

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#24) kelzsoca válasza lezso6 (#16) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ember, írtam én ilyet?

Csak azt mondtam hogy jobb energiamenedzsmenttel rendelkeznek a cpu-k, illetve modernebb technológia.

Ha amit most írtam tévedés, akkor én kérek elnézést :)

https://vertigostore.eu

(#25) Mobi28 válasza Sonky (#21) üzenetére


Mobi28
tag

"a gyártó csak a legszükségesebb dolgokat mellékeli számunkra: driver CD, hátlapi panel, felhasználói kézikönyv, 3db sata adat kábel és egy molex-sata tápkábel átalakító"

Bizony, egy ház hátlapba szerelhető legalább 4 slot-os usb elosztót/kártyát (nem tudom hogyan hívják) még mellékelhettek volna. De sebaj. Majd veszek bele egy használt pci-s usb 2.0 kártyát. Nemrég 800 forintért láttam az aprón.

[ Szerkesztve ]

(#26) lizakattila


lizakattila
senior tag

(#5) D1Rect: THX!
"... de miért nem AM3?"
Teljesen pártatlanul választottam, ki akartam próbálni valami "újat". Az AM3 már eléggé ismert. Egyik barátomnak nemrég segítettem összerakni egy gépet, Ő eléggé Inetel párti volt, de a végén egy Phenom II 810 köré építkeztünk, így volt lehetőségem megismerni testközelből is a rendszert.

(#6) GeoPhoto: VGA is lesz komolyabb és (akkor ha mást nem ide hsz-be) csinálok majd 3D teszteket is. Sajnos az anyagiak engem is korlátoznak, ez a váltás is úgy történt, hogy nem fektettem plusz pénzt bele (most pedig úgy alakultak a dolgok, hogy amennyi időm lesz használni a gépet arra ez a vga - HD3850 - is elég).

(#8) Mobi28: Én is ezt a két lapot nézegettem és nálam is a hűtés miatt lett ez.

(#9) D.Orion: volt aki már megtette előttem a kimérést. Nekem sajna műszerem sincs itthon (bár tudom, kölcsönkérni is lehet). De majd megpróbálom én is megmérni. Akkor majd inkább a magasabb feszeknél teszem, hogy ott mennyit téved.

(#11) Robi BALBOA: Nem is jelenteném ki én sem, hogy ezek 100% stabil beállítások, de itt már nem sok mindent kell változtatni, hogy az legyen (+ 1 lépcső fesz, esetleg -1-2 bclk). A 24/7-es beállítást természetesen én is másképp/jobban tesztelem.
Ezeket nevezzük amolyan gyorsteszteknek, amik arra jók, hogy nagyjából képben legyünk a proci teljesítményével.

Köszi Mindenkinek a biztatást - első cikkem volt, jó látni, hogy sikerült olyat írnom, ami másnak is hasznos és címlapra is méltó volt.

Abba hogy mit éri meg venni (Intel vagy AMD, melyik a jobb, takarékosabb, könnyebben hűthető, stb... szerintem ne menjünk bele) azt szerintem Mindenki döntse el a saját szájíze szerint. :)
Ha jól belegondolunk, hogy mit is érdemes venni: semmit, hiszen szinte nap, mint nap van újabb termék, megoldás. :DDD

Am ahogy nézegettem a rekord eredményeket, benchmarkokat, stb, azért voltak a Biostarnak más vonalon is jó lapjai. Ott van pl a TPower I45. Nagyon sok 775-ös WR született benne.
Tényleg kár, hogy itthon ennyire nincs elterjedve, pedig igen jó ár/teljesítmény arányban vannak.

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#27) kelzsoca válasza D1Rect (#19) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lap: BIOSTAR TH55 HD 21.313 Ft
Cpu: INTEL Core i3-530 2.93Ghz 1156 BOX 27.340 Ft
Ram: KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 13.725 Ft
----------
62.378 Ft

Miért sokkal drágább?

https://vertigostore.eu

(#28) partymaci válasza Mobi28 (#25) üzenetére


partymaci
aktív tag

gondolom a lapon van usb port, igy az ház elolapi panelra +2 kivezetés tartozik feltéve ha olyan a házikó...de ahogy most nézem talán 3x2 is van?! (Sárgák a baloldalon.)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#29) hackeeeee válasza lizakattila (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nha igen, sokszor győz a kíváncsiság. Ha mstost raknék vmi újat össze, lehet én is i3-at raknék. Am3 már sokmindenkinek van, i3 meg annyira nem, meg sztem ettől függetlenül, játékokhoz HT-vel még ez is bőven elég lehet...

Véleményem szubjektív...

(#30) lizakattila válasza hackeeeee (#29) üzenetére


lizakattila
senior tag

Most is megtette, győzött. Én is úgy gondolom, hogy mivel elég magas órajel érhető el velük (már aki tuningol) így elegek játékra. Amelyik game pedig "támogatja" a 4 mag használatát, a HT miatt ott sem szenved akkora nagy hátrányt.

(#28) partymaci: igen. a lapon is van 3x2db kivezetésnek hely. Szerencsére ezeket még nem spórolják le általában.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#31) hackeeeee válasza lizakattila (#30) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van... Még mielőtt más meg írná, hogy nem mindenki tuningol, sztem egy izmosabb vga-val simán elbánik a proci még tuning nélkül is. Gondolok itt akár egy 5750-re vagy egy 5770-re. 58xx-et felesleges mellérakni, úgyis tuti 100%, hogy procilimites lesz.

Szal sztem, aki olcsó gépet akar, annak bőven elég, főképp ha pl. jáccani sem akar, akkor elég az a VGA is, ami a prociban van. Ha meg játszani akar, akkor meg rak bele valami combosabb vga-t, és még tuningolni sem kell, tuninggal meg van még tartalék is.

Véleményem szubjektív...

(#32) Mobi28 válasza hackeeeee (#31) üzenetére


Mobi28
tag

:K

(#33) WesTM válasza hackeeeee (#29) üzenetére


WesTM
senior tag

Remek írás, köszönjük! :R

Osztom a véleményed, eddig én is a phenom II-t preferáltam, de az i3 eljövetelével, biztos hogy nem építenék amd konfigot.

1.3V-on kellemesen mennek 4.2-4.5 ghz-et, és ezek még ráadásul korai darabok, később jöhetnek még jobb példányok, és szerintem így már jócskán tuningolt phenom szinten vagyunk teljesítményben, de fogyasztásban viszont jóóóval alatta. És ne mondjátok, hogy ki nézi a fogyasztást, mert akármelyik topicot figyelem, szinte mindenhol fő szempont lett a fogyi. Ahova 2 mag kell bőven jobb az i3, ahova 4, húzva ott sem fog hiányt szenvedni a HT végett.

Ha most az ész érveket nézem, akkor nagyon jó kis ár/teljesítmény arányú rendszert lehet most i3-ból építeni.

Lényegében nem fűt, nem fogyaszt sokat, piszkosul gyors, és nem is drága. :K

Jah és a mag lekapcsolgatásról. Hát elég no comment dolog szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#34) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Fura! Sokan azt ajánlották, h az i3-ra nem érdemes költeni, mert "csak" 2 magos.
Viszont a teszted szerint sokkal jobban tuningolható (bár ez az adott példánytól és laptól is függhet), mint egy 2 magos LGA775. Nem ismerem az új intel szériákat - de mondod, h ebbe a lapba lehet tenni i3, i5 és i7 procikat! Ez hogy is van akkor? Olyat olvastam, h ezek nem átjárhatók. (mertl az AMD-nél, ahol az am3 lapba bmilyen ma kapható proci belemegy, ezzel nincs gond...)
RAM-okat nem próbáltad meg húzni?
(ui.: mire kell neked 700w-os táp? Azon kívül, h sohasem baj, ha van kraft :) )

(#35) Gyuri27 válasza WesTM (#33) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az ne meséld el, hogy 2 mag + ht az jobb mint 4 mag.

"És ne mondjátok, hogy ki nézi a fogyasztást, mert akármelyik topicot figyelem, szinte mindenhol fő szempont lett a fogyi." ahol fö szempont a fogyi ott a proci feszre nem dobnak +0,2v-t.

"jó kis ár/teljesítmény arányú rendszert lehet most i3-ból építeni" azért ez csúnyán lol. Veszel egy 2 magos cuccot mikor ennyiért 4 magos procit kapni. Nézz meg egy játék vagy alkalmazás tesztet ahol a cucc használja a 2+ magot.

"Lényegében nem fűt, nem fogyaszt sokat, piszkosul gyors, és nem is drága." Ennyi + fesszel ez is fűt (1,3v), megmég fogyaszt is. A drága meg szubjektiv fogalom.

Más problémám nem volt a hsz-l. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#36) kelzsoca válasza zolikaDB (#34) üzenetére


kelzsoca
félisten

de mondod, h ebbe a lapba lehet tenni i3, i5 és i7 procikat! Ez hogy is van akkor? Olyat olvastam, h ezek nem átjárhatók.

Minden processzort bele lehet tenni a lapba, ami 1156 tokozású.

Tehát akár a 4 magos i5-750 vagy az i7-860 is használható a lapban, de akkor ez esetben le kell mondani az integrált gpu-ról, így a lapon található DVI, HDMI, stb. kimenet sem használható értelemszerűen.

(#35) Gyuri27

Veszel egy 2 magos cuccot mikor ennyiért 4 magos procit kapni.

Pontosabban, nyilván AMD oldalról kell megközelíteni a dolgot:

AMD Athlon II X4 635 2.90Ghz AM3 BOX ~31.5k
AMD Athlon II X4 630 2.80Ghz AM3 BOX ~23.5k
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX ~22k

Tehát vehetsz belőle 4 magos athlon processzort :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#37) D1Rect válasza lizakattila (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem :R

(#27) kelzsoca: Nem sokkal drágább, de:
- az 1156-nak mindjárt nyista
- az AM3 pedig még jó sokáig támogatott marad

AM3:
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition: 22.962Ft
ASROCK M3A785GM-LE/128M 15.750Ft
Össz: 38710
Akár még 4 magosítható is.

Lap: BIOSTAR TH55 HD 21.313 Ft
Cpu: INTEL Core i3-530 2.93Ghz 1156 BOX 27.340 Ft
Össz:48653

A ram nem érdekes, mindenképp kell.

[ Szerkesztve ]

(#38) Gyuri27 válasza kelzsoca (#36) üzenetére


Gyuri27
félisten

Athlont is és mást is. Csak nyilván körbe kelett volna nézni. Az 530 27-28k. Annyiba kerül a phenom II 925 is. :W Ha nem találod dobok linkeket is. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#39) WesTM válasza Gyuri27 (#35) üzenetére


WesTM
senior tag

Eszem ágában sincs. :K Én tökéletesen belátom a 4 mag előnyeit, és hátrányait is.
Félreértés ne essék, ahogy előbb is elmondtam, a phenom II egy nagyon jó processzor, sőőőt.

DE!

1.:Hát már bocsáss meg phenomot se sűrűn látok 1.4V alatt, már ha tuningról van szó...

2.: Egy szóval nem mondtam, hogy jobb mint a 4 magos, idézem: "1.3V-on kellemesen mennek 4.2-4.5 ghz-et, így már jócskán tuningolt phenom szinten vagyunk teljesítményben, de fogyasztásban viszont jóóóval alatta."

A fűt, fogyaszt témára, 1.3V-on egy nem túl erős léghűtéssel simán elmegy, és szerintem nem forgatja halálba a villanyórát...

Légyszíves magyarázd meg mi nem igaz ebben az állításban, mert szerintem megállja a helyét. :B

Jelen esetben mikor a 4 magot kihasználó programok száma még igencsak alacsony, hozzáteszem tisztában vagyok vele, hogy ez növekszik, még mindig bőven-bőven el lehet lenni ezzel a procival, mert ami viszont nem használja, (és még ebből van több) ott nem kicsit gyorsabb az i3. Aztán meg ha kevés lesz, ami nem most lesz, vagy esetleg átfordulunk oda hogy szükséges lesz a 4 mag, rádobok 15 ezret, és 4 magos i5-750em van, ddr3 memóval, cakk um pakk. ÉS akkor teszem fel a kérdést, rosszul jártam? Amd oldalon is kénytelen lesz az ember előbb utóbb a ddr3-ra, és akkor már lap is ecetera, ecetera.

Persze te mint amd-s, és én mint inteles védjük a mundér becsületét, de be kell látni, mindkét oldalon vannak előnyök és hátrányok. :K

[ Szerkesztve ]

(#40) lizakattila válasza zolikaDB (#34) üzenetére


lizakattila
senior tag

Így van, elég jó tuningpotenciállal rendelkeznek. Ha esetleg pedig meglép még az Intel egy Stepping váltást is (ahogy anno tette az i7 920-nál) akkor még ennél jobb is várható.
"de mondod, h ebbe a lapba lehet tenni i3, i5 és i7 procikat! Ez hogy is van akkor?"
Ez a rendszer LGA1156 foglalatra épül. Ehhez a foglalathoz az intel többféle processzort gyárt, melyeknek az elnevezése a következő:
-Core i3 (530, 540 - ezek 2 mag + HT, 4Mb L3 cache, 32nm)
-Core i5 (660, 661, 650, 670 - 2mag + HT + Turbo Boost, 4MB L3, 32nm; 750 - 4 mag, 8Mb L3, 45nm)
-Core i7 (860, 870 - 4 mag + HT + Turbo Boost, 8Mb L3, 45nm)
Szerk: Nah közben kelzsoca már meg is válaszolta. :R

Fiuk nyugi! Fele procis topikban megy ez az eszmecsere naponta, hogy ezt vegyél, azt vegyél, ez a jobb, az a jobb, stb...
Aki esetleg olvasgatja a cikkhez írt hsz-eket is, ne kelljen már itt is ugyanazt a "vitát" olvasnia.

Én a Pepsit szeretem, az asszony a CocaCola-t, mégis van egy másfél éves gyerekünk. Úgyhogy megférnek ezek a procik is egymás mellett, mindenkinek kénye kedve szeritn.

:R

[ Szerkesztve ]

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#41) kelzsoca válasza Gyuri27 (#38) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tudom-tudom az árakat :)

Nyilván aki Intel-t vett eddig az nem szívesen tér át a másik oldalra.

Az AMD processzorok is teljesen rendben vannak, nem is erről van itt szó.

Viszont azért azt be kell látni, hogy az Intel fejlettebb technológiával rendelkezik, fogyasztásban és energiamenedzsmentben is jobbak a kékek processzorai, az AMD-nek is vannak előnyei, többnyire az ár... tehát azt mondom Intel-AMD én így szeretlek :DDD

https://vertigostore.eu

(#42) WesTM


WesTM
senior tag

Jah és még mielőtt el nem felejtem, ezzel ki is szállnék a vita ezen részéből, az ipon teszt konklúziója, alátámasztja, amiről beszélek, pedig soha nem olvastam ezelőtt.

"A HyperThreading nagyon jó hatásfokkal működik, sok esetben igen hasznos, de erre is létezik az AMD válasza már régóta, úgy hívják Phenom II X4. Valódi négymagos, ami bár egy és két szálon gyengébb, de négyen már erősebb. Itt megint felhasználásfüggő a választás, de már érdemes fontolóra venni az egyéb jellemzőket is. Gondolunk itt például arra, hogy a kétmagos Core i3 jóval kevesebbet fogyaszt, és nagyobb tuningpotenciállal rendelkezik, ezért könnyen egy szintre tornászható az X4-gyel még négy szál esetén is."

lizakattila: :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#43) donjohnson válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


donjohnson
addikt

és nem Resume Backup "Funktion", hanem Function
hogy én is kötözködjek :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#44) D1Rect válasza WesTM (#42) üzenetére


D1Rect
félisten

"ipon teszt konklúziója, alátámasztja, amiről beszélek"
:DDD Ez igen rossz hír, az érvelésedre nézve. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45) WesTM válasza D1Rect (#44) üzenetére


WesTM
senior tag

Mire gondolsz? :R

OFF OFF

Gyuri27: Soha nem volt SAJÁT Amd-s konfigom, de építettem nem egyet. Ismerősi körömben nem 1 embernek van amd konfigja, többek között drága Zk barátomnak is akit gondolom te is ismersz, és neki is én ajánlottam a phenom 2-t. Megint látom sarkítani akarod a témát arra, hogy szidom az amd-t. Eszem ágában sincs, akinek tudom ajánlom. DE saját véleményem jelen pillanatban ez, és kész. :K

Nem lehet veled normálisan "vitatkozni" így én be is fejezem. :)

Ha még is abba a kategóriába sorolsz, aki szerint instabil stb. az amd, az a te problémád, és szuvenír jogod, de engem marhára nem érdekel. :) :R

Béke! :R

[ Szerkesztve ]

(#46) Gyuri27 válasza WesTM (#39) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elmondanád mikor és milyen amd-s konfiggal (procival) rendelkeztél utoljára?

kelzsoca: aha tényleg. :O

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#47) D1Rect válasza WesTM (#45) üzenetére


D1Rect
félisten

Az ipon, nem a legmegbízhatóbb forrás.

(#46) Gyuri27: Hagyén :) , nekem az utolsó AMD procim K6-2 366 volt. Azóta Intel, ezelőtt 3 hónapig.

[ Szerkesztve ]

(#48) lizakattila válasza donjohnson (#43) üzenetére


lizakattila
senior tag

Javítva. Nem veszem kötözködésnek. :N
Természetesen más is szólhat, ha bármilyen helyesírási, szakmai vagy tartalmi hibát lát és javítom.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#49) WesTM válasza D1Rect (#47) üzenetére


WesTM
senior tag

Értem mire gondolsz! :R Én hiszek nekik. :) Persze lehet nincs igazuk, lehet nekem sincs igazam, de istenem, tévedni emberi dolog, úgy is csak az idő dönti el mekkora létjogosultsága volt egy hardware-nek. :R

(#50) iSonic


iSonic
addikt

Gratulálok a teszthez ;) jó lett.. :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.