Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

ami megmaradt, még most este se volt rossz :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Nekem kedvet csináltál, a lángos sütéshez.
Felénk nem is lehet kapni, nincs lángossütő. (Évente néhányszor, alkalmilag süt valaki. Nagyon drága,)
Jövőhéten kipróbálom.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#3) VladimirR


VladimirR
nagyúr

szerintem a logout-on be kellene tiltani mindennemu etellel kapcsolatos irast (egsyzeruen nem allapot, hogy akarhanyszor belefutok egy ilyenbe, megjon az etvagyam ^^)

(#4) biker válasza VladimirR (#3) üzenetére


biker
nagyúr

és kép nem is volt mellé :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) VladimirR válasza biker (#4) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a nagyon nagy szerencsed ;p

(#6) Wolverine válasza VladimirR (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Aláírom.

biker, pls, fordulj fel :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hat kerlek elmedlkedhetnel a kurtoskalacsrol is, az sokkal de sokkal randabb lesz:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) kraftxld válasza Kalandor (#8) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, befizetteaz ÁFÁ-t, mikor megvette a boltban a lisztet, sajtot, olajat stb.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) biker válasza Kalandor (#8) üzenetére


biker
nagyúr

egész pontosan ÉN befizettem, Ő meg visszaigényelte, így Ő -16,67% -al kell számoljon ebből :)

a legszomorúbb az, hogy sorban állnak az emberek minden héten.

bár sokkal szomorúbb nézni a sort a hot-dogos előtt, ahol megveszik a 300Ft-os hotdogot amiben van egy 20Ft-os kifliszerűség, és egy 50Ft-os te.co gazdaságos virsli, aro mustárral :)

de hát ki mire szórja a pénzét :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) biker válasza neduddki (#7) üzenetére


biker
nagyúr

azért kürtöskalácsot otthon legalább annyira necces, mint vattacukrot :)
a sütő kicsit kell hozzá.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) Eastman válasza biker (#11) üzenetére


Eastman
őstag

...s egy 50Ft-os te.co gazdaságos virsli...

...de hát ki mire szója a pénzét. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) biker válasza Eastman (#13) üzenetére


biker
nagyúr

:)) kb igen.
minap ellágyultam, és vettem "szafaládé"-t. idézőjel azért kell, mert - bár a gyártója jó mangalica termékeket gyárt- ezzel az "étellel" vallatni lehetett volna.
annyi víz és szója volt benne, hogy a zsírt már nem nyelte el az emulgeáló, így hámozás után olyan lett, mint olajos kézben a vízzel telt lufi, alig bírtam betenni a tálba.

gusztustalan...

de az is ütött, mikor vettünk jól kinéző, szép pirosas színű virslit. mert a hullaszínű szar az nem tetszik.
hát b@zdmeg piros bélbe volt töltve a szürke hullaszínű trutymó :Y :W
kegyetlen volt...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) neduddki válasza biker (#12) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ha nem erulod el senkienk ettem en ojjan kurtoskalacskat hazi gyartmanyolasban hogy csak na:- ))) /a kezito szeitn sutoje nincs csak kicsit ugyeskedett/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) biker válasza neduddki (#15) üzenetére


biker
nagyúr

elvileg ha van olyan sütőd, amiben van grill forgató, akkor már fél siker, csak macera, mert ugye folyamatosan kellene cukorba forgatni a nyársot, hogy jó karamelles borítása legyen, meg esetleg másba (dió, kókusz, stb)
és ugye kell a fa kúpos mag, ami a kürtő közepe lesz, ha nem kúpos, nem jön le a cucc.

de ha valakinek ezek a segédeszközök megvannak, és kitartó, lehetséges :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) neduddki válasza biker (#16) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ne rohogtess grilles forgato??? kerlek az parazsas joszag volt meg a boldgo bekeidokbol rendes kupos fakkal meg biciglilancos hajtassal meg etc:- ))) /de hogy mi hajotta a lancot gondolom vmi regi kibukott haztartasi motor :- )/

udv

neduddki

mod: amogy igy ragodk egyre tobb dolog tunik fel a mult homajabol, buszke is vot magara hogy ijjen kurtoskalacsot meg nem etttek bodebol:- )

amugy az egyik legfinomabb /normal meret/ kurtoskalcsot amit ette, annak 5-6-eve volt 20-30ft koztt a szigoru anyagkocsege, es napi 300k mar jo napnak szamiottt, de mongyuk az siman megvolt 16-18 ora tappalas is:- (

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18) biker válasza neduddki (#17) üzenetére


biker
nagyúr

jaa, ez már high-tech akkor :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Evés közben hallgass egy kis zenét.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#20) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szivemből beszélsz, nagy tisztelet.

én nem lángosos, hanem palacsintás vagyok, de az nagyon. eszméletlenüül szeretem a palacsintát,barátnőméből 12-t betolok bármikor, ha van. de az olyan, amilyen a Te lángosod, nem a kisajnál-kispórolt féle.
Balatonon születésem óta járok/járunk egy helyre. Mi márciustól október közepéig. szinte mindennap eszünk ott (igen, eszméletlen sok pénzt elb@sztunk már ott, tudom), de az ide nyár azt hiszem fordulópont lesz. Lementünk két hete,hát kikértem a szokásos 5kakaóst, másnak 2-3lekváros, stbstb. namármost a végösszeget meghallva kerestem az árakat tartalmazó táblát, hogy mi a f@sz van.. tavalyhoz képest 50Ft-os emelkedés, tehát 100Ft-ról 150Ft lett egy palacsinta. (a márkás mogyorókrémes drágább, de nem a márkás mogyorókrém van benne :B ).
szóval kiköhögtük a lovét, de aki utánunk jött (aki nem hogy évente annyi pénzt, mint mi, bár tényleg nincs jelentősége) pont 8 palacsintát kért, és ami már nekünk elkészült, kiadták nekik... kicsit furcsálltuk, dehát evvan', manapság kevés a jó vendéglátós. na de elkészült a mienk is, amin észrevettem, hogy szinte folyik a közepe, a nagy kapkodásban nem sült át rendesen... erről ennyit... durva annyukat :DDD
rákövetkező héten a pécsi vásárcsarnokban kiszurtm egy ugyaniylen lángosos-palcsintás egységet, megkivántam, kerül amibe kerül alapon... mondom 3db kakaóst kérek szépen. visszakérdeznek: 3at? akkor négyet kapsz.. mondom mé'? mert 3 után 1db ajándék ;) jah, és 75Ft darabja (ami szintén nem olcsó, de pont feleannyi)... holnap hétfő reggel, ott reggelizünk ;)

kapkodtam, van helyesírási hiba, de gondolom ráérted- védem magam mielőtt valamelyik önkéntes rendőr megjegyezné

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#21) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A lángos jó. Kedvencem a káposztás és a sajtos, fokhagymás, tejfölös. Természetesen el tudom készíteni. Csak a húgom pizza-mániája letaszította trónjáról. Lángos helyett pizza a menő.
Nyáron a meleg házban gyorsan megkel mindenféle kelttészta.

A palacsinta szintén jó. Életem során eddig kb. 100x sütöttem cirka 3000 darabot. Ez csak becslés. De tény, a család imádja, ahogy én is.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#22) biker válasza Magnum_ (#20) üzenetére


biker
nagyúr

a 75ft/kakaós vagy lekváros már belefér az elképzelésembe nekem is, de 150ért??? 150x lóalkatrészt neki :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) Eastman válasza Magnum_ (#20) üzenetére


Eastman
őstag

Na, ez a kemény. Olyan, hogy tradíció na olyan már nincs. Brightonban bemész a gombkereskedőhöz, ad neked olyan gombot ami a nagyapád gyerekkori kiskabátjáról hiányzik. :K

Itt már csak brand-ek vannak. Nike? Szétesik. Adidas? Szétesik. Akai DVD-m? A gari után egy nappal meghalt. ...pedig mekkora márka volt rég'. A palacsintás, meg a lángosos is már csak az emlékei(d)ből él...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) adalbert1 válasza Eastman (#13) üzenetére


adalbert1
veterán

A legdurvábbak az ilyen 200-300/kilo akciós virslik... Mondjuk olyat már vagy egy éve nem láttam (hiába, ritkán veszek eleve virslit)... Az valószínűleg. még húsipari maradékot sem tartalmaz. :))

(#25) biker


biker
nagyúr

ráckeve, aqua-land:
síma lángos 250, sajtos-tejfölös 380Ft :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) lúzer válasza adalbert1 (#24) üzenetére


lúzer
veterán

pfff, és ebben kerhaszon, áfa is van

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#27) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én kifejezetten nem szeretem azt a nagyon széthúzott lángost, jobb sztem a tömzsi vastag tésztájú

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#28) adalbert1 válasza lúzer (#26) üzenetére


adalbert1
veterán

Simán lehet hogy beszerzési ár alatt adják tovább (amit ugye nem lehetne) vevőcsalogatóként...
Mondjuk tényleg régebben láttam, ha jól emlékszem a tesco-ban.

(#29) biker válasza adalbert1 (#28) üzenetére


biker
nagyúr

konzerv/húsiparban dolgoztam, símán ki lehet hozni belőle. a szója, bőrke és ipari szalonna kilós ára nevetséges, és ebből van kb 70%-a
a tokja meg a csomagolás többe kerül, mint a töltelék :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30) adalbert1 válasza biker (#29) üzenetére


adalbert1
veterán

Ehhh.... Hányós smiley miért nincs? :))
Addig jó amíg nem szorulunk rá arra hogy ezeket a vackokat együk.

(#31) Wolverine válasza adalbert1 (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Churchill mondta, "aki szereti a virslit és a törvényeket, ne akarja tudni, hogy készülnek" :DDD úgyhogy én inkább eszem és nem kérdezek :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) lúzer válasza biker (#29) üzenetére


lúzer
veterán

bezzeg úgy drága a szója ha vegaként veszed! ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#33) Wolverine válasza lúzer (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert az közvetlenül emberi fogyasztásra alkalmas... a virsliben szvsz ipari szója van :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) lúzer válasza Wolverine (#33) üzenetére


lúzer
veterán

végülis emberi fogyasztásra alkalmas kéne, hogy legyen mindkettő
ha belegondolsz, egy kategória

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#35) #19617792


#19617792
törölt tag

Hmm, kedvet kaptam egy jó lángoshoz! :)

VladimirR:

Jó kis sajtos-tejfölös lángos. ;]

(#36) biker válasza #19617792 (#35) üzenetére


biker
nagyúr

saját?
szép...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#37) #19617792 válasza biker (#36) üzenetére


#19617792
törölt tag

Á, dehogy! Én nem tudok sütni. :B Ez csak egy kép valahonnan, VladimirR örömére. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) Wolverine válasza lúzer (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Persze, csak az ipari közvetlenül nem igazán fogyasztható - előbb fel kell dolgozni a megfelelő formába.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) lúzer válasza Wolverine (#38) üzenetére


lúzer
veterán

meggyőztél

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#40) lúzer válasza #19617792 (#35) üzenetére


lúzer
veterán

feketepont
[csorgós szmájli]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#41) #19617792 válasza lúzer (#40) üzenetére


#19617792
törölt tag

;]

(#42) VladimirR válasza #19617792 (#35) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az neked a fenenagy szerencsed, hogy eppen most - mikor meglattam ezt a kepet - reggelizek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.