Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

...a német luxusautó-gyártó értéknövelő közreműködését... - értéket nem növelt, csak árat.

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Nem is értem miért nem egyben mutatták be. Ezt hiányoltam is, remélem azért nem marad belpiacos, bár be lehet szerezni így is úgy is, főleg hogy teljes hálózati támogatás van (B20 is gondolom)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Wesder válasza gerii (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) #06658560 válasza gerii (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pláne, hogy nem a luxusautó-gyártó, hanem másik cég.

(#5) atike


atike
nagyúr

....de így ki fogja venni a Porsche Design-os változatot...? :F

Örömteli hír amúgy, ez már emberibb árban lesz. Kínai piacra szánt.... Hát izé.

(#6) Kasya


Kasya
nagyúr

Erdekes...

(#8) Romvr


Romvr
őstag

Az szép! :Y
Tehát már a Huawei is tud kiadni készüléket kb 260.000 forintos magyar áron. Vajon mi indokolja hogy ennyire bedrágult? Oké hogy jó felszereltség meg íves kijelző de ezt én kicsit túlzásnak tartom, mikor a Galaxy S7 Edge-t kapok kicsivel olcsóbban... és az még vízálló is.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem nagyon tetszik a készülék, de az ára nagyon belehúzott.

kengyel

(#10) Kasya válasza Romvr (#8) üzenetére


Kasya
nagyúr

Raadasul most azon agyalok, hogy tenyleg csak azert nem ok gyartottak a Pixel-t, mert a Google nem akart mas markajelzest a telefonon?

Jo magasra tettek a lecet minden teren.

(#11) mrThomi


mrThomi
addikt

nem fő azoknak a feje akik mar mate9-et vettek ?

(#12) Kasya válasza mrThomi (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Miert fone? Varhato volt a bejelentes. Valamint meg a Mate 9 se nagyon került ki a piacra.

(#13) tibcsi0407 válasza mrThomi (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem, mert Ők 5.9" képernyő miatt vették meg. Sőt, sokan nem szeretik az ívelt kijelzőt.

https://utdetailing.hu/

(#14) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

430k-ért már ájfónt se kapsz... ;]

Picit elszálltak az árakkal. :U

Xr

(#15) #86973952 válasza moleculez (#2) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem marad belpiacon.

Bodrik:
Ezt mondtam, linkeltem tegnap. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

osztan ennyi penzert csak 4 Gb RAM ?? :B

..ROHELY ! !.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#17) Luck Dragon

Szuper , csak kár hogy nem lesz nálunk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) #24536576


#24536576
törölt tag

Hihetetlen ez a Huawei. Ennyire magas labda nekik a Note7 kiesése? Itt lenne az alkalom eladni egy rakás phabletet, erre tökölnek a Mate9-cel, a Pro meg sem jelenik itt. Vicc. Az árazás meg eléggé elrugaszkodott 4GB RAM, IPS, FHD-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#19) B1T3


B1T3
addikt

A cikkben lévő képekből pont nem annyira látszik, de de szemből eléggé pofátlanul hasonlít az S7 edge-re.


(#20) #86973952 válasza B1T3 (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Vehették a Samsung -tól is. Licenszelnek pár dolgot egymástól.

(#21) lezuvius válasza B1T3 (#19) üzenetére


lezuvius
őstag

Ne mondj ilyet, nincs is semmi hasonlosag ;)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#22) dementor válasza B1T3 (#19) üzenetére


dementor
senior tag

Csak nehogy pör legyen belőle! :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#23) RaveForce válasza dementor (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

Anno az apple a kerekitett sarkok miatt ment perre... most meg a huawei berakta konkretan a fenymasoloba a samsungot... egy xiaomitol vagy B brandes kinai gyartotol meg elmegy... de elvileg ezek a no.1 kinai gyarto, akik arrol almodoznak hogy lenyomjak az applet... nevetsegesek..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) B1T3 válasza #86973952 (#20) üzenetére


B1T3
addikt

Akár licencelte, akár nem, kicsit kiábrándító ez az ötlettelenség. Még az ujjlenyomatolvasó kialakítása is pont egybevág a Samsungos home gombbal. Ha belegondolunk, ezt az előlapot már 2015 elején láttuk az S6 edge-től, erre 2016 végén kijön ezzel a Huawei. :(

(#25) tibcsi0407 válasza B1T3 (#24) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen, szerintem is lehetett volna tetraéder alakú a kijelző. A Home gomb pedig oktaéder.

https://utdetailing.hu/

(#26) #86973952 válasza B1T3 (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt hívják divatnak. Csak a telefonoknál vannak ennyire kiakadva ezen az emberek, pedig szinte minden iparágban így megy. Még kínaiak sem kellenek hozzá.

Nekem egyébként nem jön be ez a fajta megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kasya válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mintha mas gyarto nem tudott volna egyedit alkotni. Lsd. Priv.

(#28) RaveForce válasza Kasya (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

+1!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) tibcsi0407 válasza Kasya (#27) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valóban, holnap meg lehet csődbe is mennek. De lehet csak 2 hét múlva. Aki nem követi a trendet annak annyi, ez ilyen egyszerű. Az edge egy trend a telefonoknál.

https://utdetailing.hu/

(#30) dementor válasza RaveForce (#23) üzenetére


dementor
senior tag

Majd elválik lesz-e jogi út de, hogy a hasonlóság (egyezés) nem a véletlen műve az fix. Le sem tagadhatják, hogy kínai a cég. :) Az Apple-t pedig max a Samsung nyomhatta volna le.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#31) B1T3 válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


B1T3
addikt

Pl. az ujjlenyomat-olvasó lehetett volna szokás szerint a hátoldalon, ehelyett „pont” ott kell lennie és „pont” ilyen formában. Az aláírásodhoz: nekem is szimpatikusak a kínai gyártók, nagyon is, de azért az ilyen szintű pofátlanságok nem tetszenek. Persze a véleményem nem reprezentatív, a felhasználók jól láthatóan kedvelik ezt a dizájnt, és a többség nyilván nem áll le elemezgetni, mennyire nagy koppintás.

(#32) #86973952 válasza dementor (#30) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ugye nem gondolod azt, hogy ezek a perek tényleg erről szólnak?

Attól függ miben. Nyereségben soha nem fogja a Samsung leverni az Apple -t. Eladási mennyiségben már rég túl van rajta. Ennek is meg van az oka.

Kasya:
Sajnos a Priv nem a legjobb példa.

[ Szerkesztve ]

(#33) RaveForce válasza dementor (#30) üzenetére


RaveForce
veterán

A samsung elotte is van, marmint eladasban, ami szerint rangsoroljak a gyartokat, viszont profitban soha senki nem fogja lenyomni az applet (zaros hataridon belul)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) tibcsi0407 válasza B1T3 (#31) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor pedig Vivo Xplay 5 koppintás lett volna.

https://utdetailing.hu/

(#35) rdt89


rdt89
addikt

Ez eszméletlenül drága, ha lenne ennyim se adnám ki érte, max fele ennyit, de azt se biztos. A felső kategóriába nagyon áraz felfele a Huawei, bár mivel befutottak megtehetik. Kár érte. :(

(#36) #67656192 válasza B1T3 (#19) üzenetére


#67656192
törölt tag

Még az is Samsungos ahogy elhelyezték a készülékeket az asztalon.

Az utóbbi idők legocsmányabb másolása folyik itt kéremszépen. A Huawei utolérte a Samsungot árban, dizájnban stb. Nem hiszem el, hogy nem találtak saját utat a sikerhez.

[ Szerkesztve ]

(#37) Cingáriusz válasza #67656192 (#36) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Azt nem értem, hogy neked ez miért fáj? Ne vegyél Huawei készüléket és kész! Részemről a következő modilom a Mate9 lesz. Egyszerűen a nagy nevű cégek elkényelmesedtek és szépen feljöttek a kínaiak. Support is jobb már a Huawei-nél. Így jártak.

(#38) atikó


atikó
őstag

Bakker, ez ebben a formában kell nekem!
Nem értem hogy kinek kell a porse izé!

(#40) needer válasza rdt89 (#35) üzenetére


needer
csendes tag

Nekem meg benzin kéne fele árbsn! :)

(#41) Dr.FantastiK válasza RaveForce (#23) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

'' a no.1 kinai gyarto, akik arrol almodoznak hogy lenyomjak az applet... nevetsegesek.''

akkor lessz joo nevetes a vegen ! mert Tenyleg Lenyomja !! :C :K :C

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#44) Gymnova81


Gymnova81
tag

Hihetetlen milyen szinten próbálja pár gyártó meglovagolni a Samsung Note 7 bukását, itt persze a dizájnra gondolok. A dizájn pofátlan koppintás, ennyi erővel bárki ülhetne a tervezőpad előtt. Nem igazán próbálja meg egyik gyártó sem megerőltetni magát, és itt most el ne kezdjen bárki azzal jönni hogy "jaj, hol változtassanak egy telefonon? Az élek, sarkok adottak"- dumával mert igenis lehetne egyedi dizájnt tervezni.

(#45) #67656192 válasza #67656192 (#36) üzenetére


#67656192
törölt tag

Bocs

[ Szerkesztve ]

(#46) #67656192 válasza Cingáriusz (#37) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ki a tököm mondta neked, hogy bármi is fájna:)
Kinéztem volna belőlük, hogy képesek egy saját utat járni mint anno a p6-tal vagy a többi igéretes motyóval..
Azt nem értem, hogy egy ekkora cég miért másol ennyire gusztustalan módon.
Ilyen másolással nem lehet az élre ugrani..

(#47) rdt89 válasza needer (#40) üzenetére


rdt89
addikt

Nos igen azt is elfogadnám :D

(#48) Cingáriusz válasza #67656192 (#46) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát, a dobogora már felkerültek és ha ezt a tendenciát folytatják, ennél még csak jobbak lesznek ;)
Egyébként nem értem miért számít másolásnak az, hogy a Samsung-tól felvásárolták a Mate 7 kijelzőket és eladták saját telóikban? Lényegében a Samsung áldásával csinálták meg. És akkor mivan? Most még lehet másolnak, de mág pár év és őket kell másolni a többieknek :K

[ Szerkesztve ]

(#49) #16820480 válasza #67656192 (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy simán felvásárolták a Note 7 házakat, és beletették a saját hardverüket :))

(#50) etohun válasza #16820480 (#49) üzenetére


etohun
aktív tag

És mondtak egy Reducio bűbájt a képernyők méretére :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.