Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) RobbyJr válasza Remus389 (#50) üzenetére


RobbyJr
őstag

Hát meg mi az a fogyasztás amit írtál. :C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#52) Dilikutya válasza jacint78 (#43) üzenetére


Dilikutya
félisten

A végfelhasználói ára annak is ugyanennyi lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#53) Dilikutya válasza westlake (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem azt mondtam, hogy nem lehet dolgozni, csak azt, hogy márkás gépet nem tudsz tuningolni, amúgy meg ahol sok munkaállomás van, nem fognak baszakodni vele. Az, hogy a te egyetlen gépeden tuningolva kódolnak évek óta, nem mérvadó. Nem feltétlenül a hiba a lényeg. Egyszerűen van egy szint, ahol nem fognak az emberek ilyennek baszakodni. Cégek például. A cégek nem azt fizetik meg, hogy elméletileg mit is tudhatna az adott gép, hanem azt, hogy mit tud.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54) tibaimp válasza Remus389 (#37) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen egyetértek! Én is inkább vettem egy D15-öst!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#55) proci985 válasza Remus389 (#45) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg pl x79en sehogy sem fert el az IFX14. ezert mondom, hogy ez a huto nagyon okosan van osszerakva, ld nagy mennyisegu hocso, dupla torony, de megis kompakt felepites. a Noctua D14 es D15 szep es jo, de azok bizony ralognak korben mindenre, ugyanugy ahogy a Silver Arrow is. es TR4re tul pici a talpuk. anno vizesblokkoknal volt osszehasonlitas, a s2011es blokkok talpa is tul pici, egy dedikalt TR4es talphoz kepest a csucs EK Supremacy Evo Nikkel is elverzik.

egyebkent a belepo epitett EK L120 kb egy szinten volt az IFX14el hutesben csak nem takarta le a ramokat meg nem akadt bele a legfelso pci slotba es a VRMhutesbe X79en.

a kifolyas egyebkent nem akkora problema ahhoz kepest, hogy ha ki kell tisztitani az egy tobbnapos melo... :B

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#56) jedis


jedis
senior tag

Csak szólok, hogy már kint vannak a tesztek a legtöbb oldalon ! Lehet mazsolázni ! Nem kicsit gyilkos az új 2990WX ! :K :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#57) Remus389 válasza proci985 (#55) üzenetére


Remus389
veterán

Meg gondolom a vizhutesbe desztilalt vizet raktok ami nem vezeti az aramot.

Bar ha racsoppen talan oxidalodik. En ettol paraznek nem hogy kifolyik hanem hogy csöpög.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#58) Glynch válasza Remus389 (#57) üzenetére


Glynch
csendes tag

(#59) RobbyJr válasza Remus389 (#57) üzenetére


RobbyJr
őstag

Jó pár esetről volt szó már,hogy folyt a víz és haza vágta az egész gépet a vízhűtés. Kell a francnak, azt a srácnak 5000$-os gépe volt.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#60) #16939776


#16939776
törölt tag

Képek alapján forrasztva lehetnek a hőcsövek a talphoz, vagy valamivel kihézagolták a réseket, ha még a hőcsőhöz is bound-olták a lamellákat, akkor versenyképes lehet a noctua egytornyos hűtőkkel amiket TR4-hez adaptáltak át. A memória kompatibilitásárt külön plusz pont mert noctua-nak ez nem sikerült.

Az AIO-val átlag CPU-val annyi a probléma, hogy amennyivel hűvösebb a CPU, annyival lesz melegebb a VRM terhelésre, ha elég nagy felületűt választunk, még a ventilátort se tekeri meg rendesen. Itt még fokozza a hangulatot, hogy nem fedi le az IHS-t, gyenge hőelvonó képességük a jet-plate-től (közepétől) távolodva és nem lehet olyan erővel leszorítani, mint ezeket a léghűtőket. Így nem az igazi a teljesítményük a TR4-en.

[ Szerkesztve ]

(#61) proci985 válasza Remus389 (#57) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

desztviz csak addig jo amig ki nem folyik mert azonnal szennyezodik.

csopoges nem jellemzo. a csoveken keresztul tunik el folyadek, de az a gyakorlatban elhanyagolhato mennyiseg, viszont jellemzoen emiatt szoktak elromlani a jatekvizek pumpai es epitett viznel is azert legalabb havonta - haromhavonta ra kell nezni a folyadekszintre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#62) haxiboy válasza Ribi (#8) üzenetére


haxiboy
veterán

Aki a 32 magosat megveszi nem fog tuningolni mert tudja hogy lehetetlen normális hőfokokat tartani ekkora fogyasztás mellett.

Remusz911 (#57) : lehet kapni nem vezető folyadékokat, de a szennyeződések és a radikból/csatikból kioldott dolgok könnyen vezetővé tehetik, akárcsak a desztillált vizet, illetve a por is rásegít

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#63) jacint78 válasza Dilikutya (#52) üzenetére


jacint78
addikt

Kizárt, mivel most sem annyi. Ez ettől mgé egy koller hűtő a szokásos eszetlen túlárazással a semmiért.

type your text here..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.