Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Paul119


Paul119
addikt

nagy egy ilyet szívesen elviselnék az asztali dömperem helyett :D szvsz olyan320- 350k körül lesz az ára

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#2) TazLeacher válasza Paul119 (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

szvsz olyan320- 350k lesz az ára

Meg egy kicsi. Ha "szerencséd" van, akkor 350+ÁFA, de szerintem annál is több...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) markymango


markymango
tag

Én 500 alá nem tippelnék. Na megyek, töltök ki lottót..

(#4) Thome válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Thome
addikt

330 ezerre saccolom bruttóban. :)

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Remélem egyszer felfogják, hogy a GAMER nem egyenlő a KARÁCSONYFÁ-val...

(#6) Ősember


Ősember
őstag

"...egyszerre 10 lenyomott billentyű jeleit képes feldolgozni." - remélem jár hozzá előre telepített orgona program :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#7) FireKeeper válasza ^Clown (#5) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amíg vérpistikék szaladgálnak a világban, addig lesz erre kereslet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

450-500k között lesz bruttó... A (céges) qosmiom (x500-11w) 430+ÁFA volt 1 éve.

(#9) blackydan


blackydan
senior tag

Semmi baj a világítós billentyűzettel, addig amíg egyszínűre lehet állítani az egészet (és amennyiben nem olyan erős h kifolyik a szemed tőle).

(#10) Thome


Thome
addikt

Ami azt illeti, az egy kicsit alacsonyabb teljesítményű gépet venném meg inkább 150-ért, mint ezt, majd 300-400 ezerért... Acer

(#11) FireKeeper válasza Thome (#10) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én pedig azon a véleményen vagyok, hogy inkább fizetek több, mint kétszázezret egy laptopért, de akkor az legyen egy masszív business gép erős anyagokból felépítve, megbízható supporttal a háta mögött, mint egy ilyen csili-vili kütyü, és tök mindegy hogy hűdemilyenerősdzsíforszvanbenne.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Ezt a Dell Inspiron (128210) laptopot nézzétek meg: [link]. (Bluetooth 3.0 van benne) 3 év garanciával!

Szinte teljesen azonos az MSI-vel és egész jó áron 207.000 Ft-ért kapható.

Itt még ajándékba 8GB-os USB 3.0-ás pendrivet is adnak hozzá: [link]

(#13) TazLeacher válasza Thome (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tippnek nem rossz, de révén most kb. a 660-as megy annyiért, ami már kicsit lejárt lemez, ez simán 4-500K között lesz, inkább az 500 felé.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) Thome válasza FireKeeper (#11) üzenetére


Thome
addikt

Ezt most vagy én értem félre, vagy konkréte leszarozod az Acer supportját, holott ez pont baromi jó. :U

(#15) MZperX75 válasza Ősember (#6) üzenetére


MZperX75
addikt

+1 :C :))

(#16) FireKeeper válasza Thome (#14) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

acerem van most, és hát... mondjuk a honlapjuk jól használható és a szoftveres support is elsőrangú. de a hivatalos acer szervíz... az no comment.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#17) TazLeacher válasza FireKeeper (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a baj, hogy teljesen másról beszélsz. Ez egy "gémer" notebook, és mint olyan, fontos a VGA, mivel aki ilyet vesz, az játszani szeretne. Ha síelni mész, akkor lehet, hogy a síléc árából nagyon f@sza kis gumicsónakot lehet venni, de azzal nem sokra mész a sípályán. Tehát teljesen fölösleges az összehasonlítgatás egy üzleti notival.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) Thome válasza FireKeeper (#16) üzenetére


Thome
addikt

Egy és ugyanazon cégről beszélünk? Amikor nekem volt bármi problémám, szó nélkül, akadékoskodás nélkül segítettek/javították/cserélték a hibás eszközt, bármilyen költség felmerülése nélkül.

(#19) FireKeeper válasza TazLeacher (#17) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

üzleti notiban is lehet ugyanilyen áron diszkrét videókaresz, ami játékra is alkalmas, maximum némileg gyengébb. és máris ott vagyunk, hogy mindkettőn ugyanúgy lehet játszani, (jó, az egyiken nem lehet benyomni az AA-t, meg 10FPS-sel kevesebbet tud), de az egyik egy világító, villogó vásári kinézetű műanyag doboz a másik meg notebook.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#20) luw2win válasza Ősember (#6) üzenetére


luw2win
őstag

Haha :DDD

Amugy szerintem otromba es ronda....300k felett eleve nem adnenk ki laptopra.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) Duree


Duree
veterán

Elég erös hardver,egy igazán jó felbontású kijelzö,jó lenne tudni az árát,gondolom 300 ezer köröl nem olcsóbb készülék,de szerintem ronda.Persze ez egyén vélemény csak

duree54

(#22) TazLeacher válasza FireKeeper (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megint nem ugyanarról beszélsz. Az előbbi kijelentésedből idzek:

s tök mindegy hogy hűdemilyenerősdzsíforszvanbenne.

Leírom megint: egy játékos notiba nem mindegy. Akárhogy csűrheted, csavarhatod, nem egy kategória a kettő. Ráadásul amit említesz 10 FPS, az ebben a kategórában rendszerint pont a játszható-nem játszható közötti különbség.

Szóval, akkor fussunk neki még egyszer: ne akarj összehasonlítani egy üzleti célra szánt notit egy gémer notival. Nem állítom, hogy az MSI GX szériájánál nincs jobb/olcsóbb/szebb gémernoti, de az biztos, hogy az általad felvázolt gép egyáltalán nem az a ketegória. Amennyiben a kinézetével van bajod, szíved joga erre megjegyzést tenni, de hülyeségeket ne beszéljünk már kérem szépen, hogy egy gémernotis hírhez beírod, hogy nem az alényeg, hogy hűdemilyenerősdzsíforszvanbenne. DE pontosan az a lényeg. Attól, hogy fasza fémvázas a noti még nem megy jobban a Crysis. És igen, van akinek ez a fontos. Igen, ők veszenek gémer notit. Akinek meg nem, az meg másfélét vesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23) Z86


Z86
őstag

"a 9 cellás, 7800 mAh-s akkumulátor "
Már megint ez, pont mint az acer honlapján. Valaki tudja, hogy miért a mAh értéket adják meg a Wh helyett? Tudtommal ebből nem derül ki meddig bírja az akksi adott fogyasztás mellett :F

[ Szerkesztve ]

(#24) erdoke válasza Z86 (#23) üzenetére


erdoke
titán

Ha ismered a leadott feszültséget, illetve ha az összes laptop akksi ugyanazt a feszültséget adja le, akkor megfelel a mAh is.

A legjobb aláírás a héten

(#25) Z86 válasza erdoke (#24) üzenetére


Z86
őstag

De azt soha nem szokták megadni, ráadásul különböző gépeknél más és más.
szerk: tudtommal, de ha nem így van akkor megoldódna a rejtély :)

[ Szerkesztve ]

(#26) FireKeeper válasza TazLeacher (#22) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

el kell ismernem, igazad van. nem voltam objektív, mivel személy szerint nem használom játékra a laptopot, vagy ha igen, akkor olyan játékokra amivel még egy hd2000-es kártya is megbírkózik. csak kicsit nehezen nyeli le a rendszerem, hogy ennyit elkérnek egy gépért (amit én nem is használnék ki, arra ott a pc), és még egy rendes fémvázas borítás sincs hozzá (pontosan ezért hoztam fel a business kategóriát, mivel ott még ez számít, sajnos consumer gépekben szinte sosem figyelnek az ilyenre kellőképpen).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#27) Thome válasza FireKeeper (#26) üzenetére


Thome
addikt

Tess, ez remélem kielégíti az elvárásaid... :) HP DV6 - Nem a legolcsóbb helyet néztem meg, (szerk) megkapható olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#28) Boxi88


Boxi88
őstag

Kinézetre szerintem csúnya, de a belseje rendben van... :K

(#29) Devid_81 válasza ^Clown (#5) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pedig olyan szíííp! :))

...

(#30) erdoke válasza Z86 (#25) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, én is csak reméltem, hogy azonos feszt használnak a notik. Az én Dell Latitude-om akksijára 11,1 V és 90 Wh van írva, mAh esetleg ezekből számolható.

A legjobb aláírás a héten

(#31) banhammer


banhammer
veterán

Ki az az örült aki DTR notebookot vesz?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32) Z86 válasza erdoke (#30) üzenetére


Z86
őstag

Az én HP-m akkuján 14,4 V és 73 Wh szerepel. Elvileg 5100 mAh-ás. Ezek szerint változó a feszültség értéke is.

(#31) banhammer:
Akinek kell a teljesítmény, ugyanakkor cipelnie is kell azt. Pl. egyetemista
(persze most nem konkrétan ilyen játékos jellegű gépre gondolok)

[ Szerkesztve ]

(#33) Phvhun


Phvhun
őstag

Elsőre GTX780-nak olvastam, kicsit meglepődtem. :D

(#34) adamssss


adamssss
veterán

A gt780-ról van már vmi hír?
Abban elvileg gtx560m lesz...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#35) Paul119 válasza adamssss (#34) üzenetére


Paul119
addikt

gtx485mnek jobban örülnék :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36) Paul119 válasza adamssss (#34) üzenetére


Paul119
addikt

gtx485mnek jobban örülnék :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) Cyberpunk válasza Paul119 (#36) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék lehet választani [link]. Ebben az van és ez a gép design-re is kifejezetten tetszetős nekem :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#38) Paul119 válasza Cyberpunk (#37) üzenetére


Paul119
addikt

tényleg nem sz@r, gondolom van vagy 700 800 ezer :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) Cyberpunk válasza Paul119 (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen alap esetben ha megnézed 2.799$ ami átszámítva 503.820 forint. De úgy sem gyenge a GTX460M SLI-vel és az i7 950-el. A GTX485M SLI-vel + 1.100$ ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) Paul119 válasza Cyberpunk (#39) üzenetére


Paul119
addikt

viszont 500k ért nem is rossz vétel,szemezgettem azt jól láttam hogy asztali proci megy bele? ;] :P

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41) rizso


rizso
addikt

Nem is rossz...Kicsit Asus, kicsit Alienware, de a végeredmény nem rossz :)

VINIKOR: ne mondjuk már, hogy az Inspiron N5110 szinte teljesen ugyanaz, mint ez az msi! A két gép teljesen más kategóriát képvisel...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#42) t-bali3


t-bali3
senior tag

Az MSI mindig árban kompenzálja az ASUS-al / Alienware-el szembeni minőségi elmaradását, igy szerintem 400 környékén megáll majd az ára. :K

Cyberpunk: Látom még mindig kisértenek ezek a Maingear csodák...ettől függetlenül továbbra is értelmetlen amerikai árakkal összehasonlítani bármit is itthon, sajnos... :(

Tetszetős gépnek tűnik ez az MSI, majd meglátjuk mit tud és mennyiért.

(#43) Cyberpunk válasza t-bali3 (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja kisértenek, de venni nem veszek. :N De ha eltekintünk az esetleges garanciáztatási problémáktól akkor még külföldről rendelve is jó vétel lenne. Hol kapsz ennyiért ilyen gépet idehaza? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) t-bali3 válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


t-bali3
senior tag

Sehol, ezért is bánom, hogy most lett volna lehetőségem szerezni egy gépet Amerikából, de se pénzem, se szükségem sincsen most rá :DD
Viszont az a, "de milyen olcsón lehetett volna" faktor bennem marad még sokáig.... :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.