Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novinyul


novinyul
veterán

Akkor most a 12X lett a legjobb(ár-érték arányban) :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2) Plug Life


Plug Life
senior tag

„kompakt méretben” 😂

(#3) Laci.M


Laci.M
senior tag

Reméljük lehet is majd kapni, sajnos az elmúlt években a butított T és T Pro mobilokat árulják szinte csak. A kínai rendelős oldalak is csak azokat adják "jó" áron. A jövő évben jó lenne lecserélni a Mi9-et, de jelenleg csak horror áron lehetséges. Az összes 200ezer alatti telefon butább egy, vagy több szempontból.

Aláírás

(#4) Aryon87


Aryon87
félisten

A 12Pro maris szimpatikus minden teren. Mar csak a Samunak kell lenyugoznie

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#5) match123


match123
tag

Ez a SNOY kamera komolynak hangzik....

(#6) yuing


yuing
őstag

A sima 12 Huaxing panelt kapott, csak a Pro modellnél szállította a kijelzőt a Samsung.

(#7) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Szimpatikus csomag lenne, ha nem MIUI futna rajta.
Érdekesen hangzik hogy külön házi fejlesztésű chipet kapott a töltésvezérlés is, bár lehet hogy csak nekem laikusnak az.

(#8) Laci.M válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


Laci.M
senior tag

A kérdés az, hogy a QC megoldással kompatibilis-e... Nyilván csak 30-50 wattos szintig. A 120 tuti csak a sajáttal megy.
Részben emiatt váltottam anno oneplusról xiaomira, mert nagyon jó volt a töltése, de csak magával volt kompatibilis, nekem meg van töltő szülőknél, kocsiban, munkahelyen, hálóban, nappaliban, apóséknál, laptop táskában.....

@Juhaszatti

Mi a baj a MIUI-val? nekem 2és fél éve Mi9-em van, semmi problémám nincs vele, Oneplusról váltva is elégedett vagyok (Xiaomi.EU).

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#9) yuing


yuing
őstag

(#10) V.Dave


V.Dave
senior tag

Hiába a fejlett hűtés attól még merülni fog a snap gen 1mint a Titanic.
A legjobb választás a 12x lesz kérdés hogy jön be Európába.

Xiaomi mi 8 6/128

(#11) Wuk07


Wuk07
tag

Van még vhol infó a kamerákról? telemakró, portrékamera megint hangzatos elnevezés de értelmetlen "szemét" a hátoldalon? Koreaiul nem értek :D

N8 -> 1020 -> P10-> P30

(#12) Karavik


Karavik
veterán

Itt egymás mellett láthatjuk mindhárom variáns specifikációját: [link]
Egyedül a szoftver (OS) rész hibás, mert mindhárom Android 12 alapú MIUI13-al jön gyárilag.

Továbbá a Pro verzió esetén kimaradt az adaptív refresh rate 10-120Hz tulajdonság, ami az AMOLED (Samsung E5) LTPO technológiájú kijelzőnek köszönhető

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#13) INGJOKE válasza Karavik (#12) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egyenlőre ezektől a specektől nem pisiltem be. Főleg hogy mindenhonnan azt hallani, hogy az új proci fos lesz. A pro-ba a 3x50 mpx-eles kamera ígéretes. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nah meg lett mar a 60fajta idenre?😂

Nade ez... Hivatalos bemutaton csupa nagybetukkel... Eros..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) 5w40 válasza Schuler888 (#14) üzenetére


5w40
kezdő

EPIC, hogy a promó képen nem bírták helyesen leírni azt, hogy SONY.

Bármilyen kérdésre, amelyeket felteszünk magunknak az életben, az összes választ megtaláljuk, ha mélyen magunkba nézünk.

(#16) joey04


joey04
titán

És hol a flagship? Ultra vagy legyen bármi a neve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Nem úgy volt beharangozva, hogy a Surge P1 chip miatt már csak egy akkumulátor lesz benne?

¯\_(ツ)_/¯

(#18) Viktor0610 válasza joey04 (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd bejwlentik külön. ;]
Ez a Xiaomi, ne felejtsük el! :))

Samsung Galaxy A54

(#19) Tewe013 válasza Schuler888 (#14) üzenetére


Tewe013
őstag

Ez a kiírás meg a kamu pixelméretek (hiába adnak össze 4 pixelt, attól az még nem lesz ugyanolyan, mint ha tényleg 2 mikronos lenne 1 pixel) megadják a kínais báját az egésznek. :DDD

(#20) Karavik válasza INGJOKE (#13) üzenetére


Karavik
veterán

Xiaomi 12 Pro esetén hardveresen a spec ki van maxolva minden téren, jelenleg nem is lehetne többet/jobbat belepakolni. Egyedül a IP68 minősítést hiányolom, de állítólag vízállóság elleni védelem megvan benne csak a minősítés hiányzik a certifikáció miatti plusz költségek miatt.

A SoC-al kapcsolatban pedig teljesítményben 41%-al több mint az Mi11Pro ennek ellenére kevésbé melegszik, 57fps játékokkal max 48 fok. Szóval sz új proci nagyságrendekkel jobb...

Nekem ez lesz a köv telóm csak megvárom a Global EU változatot mert a kínaiban nincs LTE B20 support

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#21) Viktor0610 válasza Tewe013 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs benne több kamu, mint a többi hasonlóképp' működő fényképezés esetén.
Sima pixel binning, semmi több.

Samsung Galaxy A54

(#22) Karavik válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


Karavik
veterán

Már bejelentették, csak nem Ultra-nak hívják hanem Pro-nak.
Ultra elnevezés most nem lesz, köv teló amit 2022q1-ben bejelentenek az MIX sorozatból várható.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#23) Örni


Örni
senior tag

A 12X-ből remélem lesz Poco verzió is 139 ezer körül :), azt venném iziben.

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#24) Schuler888 válasza Tewe013 (#19) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lehet a SNOY az uj kinai kopi marka mint az adios :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) Luck Dragon

“12-bites színmélység és az 1500 nites elméleti maximum fényerő ”
Ez már igen !
Dizájn szempontjából elmegy kategória és az akkumulátor nagysága azért lehetett volna legalább ötezres.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) bigrock válasza yuing (#9) üzenetére


bigrock
addikt

Az epilepsziás kamera mozgatás mellé hűen párosul az idióta kísérőzene. :)

(#27) hroberto válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


hroberto
veterán

Ez nem mindenkinek gond, nekem abszolút nem.
Sőt valószínűleg a sima 12 vagy a Pro lesz a következő telefonom, ártól függően.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28) Karavik válasza Schuler888 (#24) üzenetére


Karavik
veterán

és #14 Schuler888:

Húú de nagy dolog, hogy elírták (typo) a reklám poszteren, amit utána gyorsan kijavítottak és a Live event-en már nem volt benne semmilyen hiba, sem elírás.

Bár az is fura hogy ezt az elírást sehol máshol nem láttam még, nem is biztos hogy ez hivatalos poszter...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#29) nyirog


nyirog
tag

A 12X ár/érték arányban nagyon megérős, de a másik kettő valahogy nem hoz lázba. Tucat telefon. Se nem jobb, se nem rosszabb mint bármi más ebben a kategóriában.

(#30) Speedy007


Speedy007
őstag

Nagy durranás lesz és vinni fogják a 12-t végre egy nem majd 7"-s telefon a 12X még nagyobb durranás lenne globális szinten 870 soc-al ami nem merül mint a titanic és nem forr fel a kezedben de fogadni mernék rá hogy ha meg jelenik is globális szinten Poco vagy Redmi néven fog jönni. Bár az is igaz hogy a 12X-hez hasonló hardverrel 11T másik verzióját említették egy lapon korábban

(#31) k-adi válasza Schuler888 (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja, én is néztem miez a SNOY... a promoban.. ugye helyesen Sony IMX766 szenzor

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

12X jó lesz, habár azt gondoltam kisebb lesz.
152.7 x 69.9 x 8.2 mm viszont kellemes, sokkal kisebb, mint az F3-asom. Ebből csere lesz, amint rendelhető valahol.

Poco F1-nél is kisebb, végre egy normálisabb méret.

Azért nem semmi, hogy topicban hogy szétszedik a Xiaomit. Kemény.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Zyrox21 válasza Karavik (#20) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

De a lte b3,b7 support mellett sem működik a 4g itthon vele?

(#34) Viktor0610 válasza Zyrox21 (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De, csak ahogy írta, B20 nincs benne, és a magyar szolgáltaról elég sok helyen azt használják.
És ha a 3G is lekapcsolásra kerül, még fájóbb lehet a hiánya.

Samsung Galaxy A54

(#35) szemy94


szemy94
senior tag

Szoftver frissítéssel hogy áll a Sziamiaú a felső kategóriában? Lehet elcsábítanak sok év Samsung után, persze egyenlőre nincs észérvem lecserélni a mostanit, de előbb utóbb megeshet. A 12X a nem kazán processzorral, az Amoled kijelzővel, a mostanság kompakt méretével, és még a lekerekítésével is nagyon bejön. :C

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#36) Graphics válasza szemy94 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

egyelőre. Nem b.szogatásból, csak már te vagy a második.

Az egyenlő ez =.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) rigoberto


rigoberto
őstag

Nem véletlenül csak hátulról van promózva.

(#38) Viktor0610 válasza szemy94 (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 11T készülékekhez 3 év frissítést, és asszem, 4 év biztonsági frissítést ígértek, szóval jó eséllyel itt is ez lesz. :K

Samsung Galaxy A54

(#39) Viktor0610 válasza rigoberto (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

... mert elől tök ugyanúgy néz ki, mint az összes többi készülék.
Full kijelző, a felső sarkok egyikében vagy középen kameralyukkal. ;]

Samsung Galaxy A54

(#40) Zyrox21 válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


Zyrox21
csendes tag

Egyébként el lehet lenni szerinted manapság,meg a közeljövőbe,b20 nélkül?körülnézegettem,de nem találok sehol se értelmes leirást erről.

(#41) Zyrox21


Zyrox21
csendes tag

Vagy érdemes e lenne helyette venni kinából mi 11 prot kb 600 usdért.

(#42) Speedy007 válasza Zyrox21 (#40) üzenetére


Speedy007
őstag

Vodafone csoda hálózati lefedettsége alapján igen 3G/4G hálózaton tudja ugyanazt a sebességet ha 10 megabites nettel rendelkezel csak a kérdés az hogy ha nem hagynak fel a bohóckodással mármint azzal hogy van kül és beltéri 4G akkor mi lesz ha ők is le kapcsolják a 3G-t

(#43) Tewe013 válasza Zyrox21 (#40) üzenetére


Tewe013
őstag

Kb. azt jelenti, h ha lekapcsolják a 3G-t akkor sokszor csak 2G-d lesz.

(#44) Donki Hóte válasza Karavik (#28) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bár az is fura hogy ezt az elírást sehol máshol nem láttam még, nem is biztos hogy ez hivatalos poszter...

Nézd meg pl. a GSMArena hírét a telefonról, ugyanezt a hibás sajtóanyagot kapták ők is :C
Értem én, hogy egy csirkeláb mintákat rajzoló kínai grafikusnak az európai kriksz-krakszok (vagyis a betűk :D ) nem mondanak semmit, de azért egy nagyobb kitekintéssel rendelkező főnök átnézhette volna a sajtóanyagot :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#45) Schuler888 válasza Donki Hóte (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azert sztem a kinaiaknal is vannak playstationok pl hogy mast ne mondjak amin azert a keves betu jo sorrendbe allitasa S O N Y talan menne, namind1 a ximaoi is hibazik neha🤷

A cuccait is nezd meg akinek valaszolsz... O nyilvan nem latta sehol mashol.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#46) Graphics válasza Donki Hóte (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez van, ezen lehet napokig csámcsogni.

A trolloknak ez most akkora örömöt hozott, amit karacsonyra is nehez lett volna beosztani.

Elő lehet hozni a szarkínai, a kínaiaktól mit vársz, és a de hát ezt tudja a szajomi kártyát.

Ezekbe a magas szintű és színvonalú dolgokba kell belefutni még pár napig.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) szemy94 válasza Viktor0610 (#38) üzenetére


szemy94
senior tag

Ha ez igaz, más ellenvetésem már tényleg nincs ellene, mert szó mi szó, azért a Samsung jól frissíti a telefonokat évek óta, ez volt még az ész érvem mellettük, persze az Amoled mellett. Mondjuk a One UI is bejön nagyon, de a MIUI sem lehet rossz.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#48) Karavik válasza Donki Hóte (#44) üzenetére


Karavik
veterán

Megnéztem GSMArena hírekben, valóban ott is ez az elírt poszter szerepel, de ott legalább feltüntették, hogy typo by Xiaomi.

Az élő közvetítésben viszont helyesen szerepelt a Sony szó mindenhol, ahol szóba került:

#45 Schuler888:

Lol...Nem azért írták helytelenül mert nem tudták mi a betűk helyes sorrendje, hanem gépelési hiba miatt! Mindenesetre megragadtad a lényegi részét a témának...minden elismerésem!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#49) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lécci engedjük el ezt a SNOY témát!
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#50) Freddycom


Freddycom
őstag

A portrait lens a telephoto? Hány x?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.