Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés az Európai árazás, illetve hogy a vizet mennyire állja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) htc07


htc07
addikt

Azért elég gáz, hogy pont az nfc hiányzik belőle 2019-ben, főleg, hogy az elődjében is van.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Az NFC hiánya lehet badarság, de eléggé felszerelt telefonról van szó. Nagyon szólhat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Úristen, de gáz a harmadik kép. Szerintem egy ekkora gyártó nem engedheti meg magának, hogy ilyen béna PhotoShop-olt képeket használjon sajtóképként. Remélem az európai verzióban lesz NFC, hiszen a Mate 20 lite is fel volt szerelve vele (látom írták már). Ezen kívül korrektnek tűnik, ez a kínai ár pont jó is lenne érte, de sajnos itthon biztos drágább lesz :(

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#5) fateless


fateless
veterán

Mennyi néven jön ez még? Huawei Nova 5i pro, Huawei P smart plusz vagy hasonló, jön majd a Honor 9 akármi is ezzel a névvel, meg persze a Honor 9x, a Maimang 8, a Mate 30 lite, és csak a 710 és 810-es procit, meg a kijelző méretét variálják, meg hogy van NFC, nincs NFC és így tovább.
Persze, nekünk vevőknek jó az, hogy "összeválogatjuk" melyik a fontos, és olyan néven vesszük az adott változatot, szóval nem tartom ezt olyan rossznak, csak meglepő, hogy pár éve még a Samsung csinálta ugyanezt, aztán rájöttek, hogy nem jó, most ők tartanak itt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Mr.Grincs válasza fateless (#5) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én már teljesen elveszetettem a fonalat a Huawei fronton. Már lassan rosszabb mint a Samsung.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7) kakuk.tamas válasza fateless (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Samsungnál az volt a baj, hogy olyan számozást követtek, ami nem fedte a telefon tudását.
Például (mondjuk) a 8-as számmal jelölt telefon gyengébb volt mint a 7-es, holott a logika szerint a 8-asnak erősebbnek kellett volna lennie.
A Huaweinél/Honornál ilyen nincs.

És legalább ugyanazt megtudod venni 2-3 fajta csomagolásban. Szerintem ebben nincs semmi rossz, sőt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Rinocerosz válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Ott van a honor 10 és a honor v10 ott is alig tudod, hogy most melyik a jobb.. de az egyik jobb választás..

Samsungnál is volt katyvasz a J meg az A széria miatt de most legalább rendbe tették.

(#9) dave987 válasza janeszgol (#3) üzenetére


dave987
aktív tag

Attól még a Mate 30 Liteban lehet nfc.

(#10) doooo válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


doooo
veterán

Mikor volt ilyen számozási anomália?

(#11) TunerJoe válasza doooo (#10) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Samsung Galaxy A8-A7 (2018)

instagram.com/albert__gyorgy

(#12) dave987 válasza TunerJoe (#11) üzenetére


dave987
aktív tag

Mi a baj amúgy az a7,a8 számozásával?

(#13) TunerJoe válasza dave987 (#12) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ez

instagram.com/albert__gyorgy

(#14) doooo válasza TunerJoe (#11) üzenetére


doooo
veterán

Mondjuk mindkettő 2018-as... de mégis legalább 10 hónap különbséggel jelentek meg. Vagyis valahol érthető az előrelépés az A7 részére. Amúgy is nagy sietségben adták ki az A7-et meg az A9-et mielőtt bevezették az új szériát az idén. Nem az A8-hoz viszonyították őket, hanem egymáshoz. Ettől még nem okoztak nagyon nagy fejtörést a vásárlóknak. Az A8 nem is nagyon volt kapható az év végére.

(#15) dave987 válasza TunerJoe (#13) üzenetére


dave987
aktív tag

Hát szerintem az a8 csak belső memóriában gyengébb,meg kamerák számában,de ott a több nem feltétlenül jobb. Amiben pedig jobbak az a8ak:
- dizájn, anyaghasználat,gps műholdak,LTE fejlettebb
Meg elég sok idő elmúlt köztük. Az áruk is az a8akat teszi felkebb.
Szerintem nincs itt logikátlanság.

[ Szerkesztve ]

(#16) dave987 válasza dave987 (#15) üzenetére


dave987
aktív tag

Tipe -c kimaradt szintén az a8 javára. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.