Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem értem mi a problémád. Ha csak ezeket az okos dolgokat nézed meg fogod szívni. Az időkép radarképénél/felhőképéénél megbízhatóbb nem nagyon van. Előre látni 1 napnál tovább meg...

(#3) Bembee12 válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Bembee12
aktív tag

De ezek mérőálomsásokról származó pillanatnyi adatok. (elvben). És engem az akkori hőmérséklet érdekelt, nem az aznapi átlag, vagy a másnapi.

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#4) Kolondrum válasza Bembee12 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az új telómon lévő előrejelző egy rakás nulla, semmi. Képes pofátlan módon a napsütést felhőszakadásra változtatni.

(#5) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Az okos eszközökben nem érdemes feltétlenül bízni. Ráadásul néhány esetben nem lehet kivédeni egy ilyen hibát, mert lehet, hogy a város egyik felében szakad, a másikban pedig süt a nap. Ha meg valós időben kell megállapítani az időjárást, nincs jobb, mint az ember. Előre pedig csak tippelni lehet, hisz a jövőbe senki sem lát (boszorkányok, médiumok, Lakatos Kolompárok, és egyéb jövendőjósok kíméljenek). Persze ezek a tippek sokszor bejönnek rövidtávon, de volt már, hogy azt mondták, napos idő lesz, aztán csónakkal mégis hamarabb hazaértem volna. :D

Nyugodj békében Integra!

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Kérdés: a helymeghatározás be volt kapcsolva a telón? Mert nekem aktív, és így éppen azt az időjárást írja kő, amelyik kerületben vagyok. Egyszerűen csak be szoktam írni, hogy időjárás.

A Now mad eredményt mutat, holott elvileg az is ugyanabból a forrásból dolgozik, így arról leszoktam.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) Syl válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, Időkép! :R Szép widget-je van, pontos, animált radarkép. 10-15 perccel a zuhé előtt értesítést jelenít meg.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A legpontosabb az Ablak típusú alkalmazás, ami a házak 99%-hoz alapból jár, csak sajnos sokszor késő, mire jelzi a bajt. :DDD

(#9) BomiBoogie válasza Lomha 8V (#8) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:C
Lehetséges, hogy az ablak különböző fényszűrő (játékélmény-javító :DDD) technikák (pl. redőny) alkalmazásakor egyáltalán nem jelez.

(#10) Lomha 8V válasza BomiBoogie (#9) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Pontosan, de az júzer error! :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.