Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előbb utóbb csak-csak lesz haszna a +8giga ramnak..addig meg készülnek, pihennek, hogy majd egyszer csak kirobbanjanak :D
Rajtam most volt rajtam ez a "plázacica" féle vásárolhatnék.
Kb 2 hete 200K-ban maximalizáltam a konfig árát, aztán annyira ráizgultam a GTX1060ra (még jó hogy nem a 80ra:D), hogy legyintettem és rátettem még 50et. Aztán azt mondtam...jó..nem azon a 3K-n múlik...jöjjön a jobb alaplap. Aztán "oooh dupla ram" , majd még egy kis házcsere is beficcent, szóval nah ...:DDD

Más topikokba nem is szoktam ilyen témákba belemenni, mert a sok önjelölt szakértő olyan szinten tévútra tud vinni hogy ihajcsuhaj..

Overwatchal mi a baj?

RyanGiggs A 120as csak a rendszernek és a progiknak lesz. Azt mondták hogy a játékoknál csak a betöltést segíti elő, de effektíve nem lesz gyorsabb...mármint nem fut majd tőle jobban. Ezért maradt egyelőre a 120as. Illetve nekem ez lesz az első SSD-m, és rendkívül szkeptikus vagyok, mert mindenki annyira de annyira dicséri a HDD-kel szemben hogy már nagyon durvák az elvárásaim. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.