Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sirandrish válasza #79621120 (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fel se tetted még:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52) #79621120 válasza Sirandrish (#51) üzenetére


#79621120
törölt tag

Amit te olvastál az a szerkesztett változat volt .

A kérdésemre a választ a házhozszállítás feletti sor tartalmazza ( a legelső szó ) ;)

[ Szerkesztve ]

(#53) VinoRosso válasza noPublicFG (#45) üzenetére


VinoRosso
veterán

csakhogy általában 60%-ra érdemes belőni a fogyasztást mert így a legjobb a tápok hatékonysága. 6x4 =24, tehát épp necces. Arról nem is beszélve, hogy sok táp ekkora terhelésen már hangos a hűtés miatt.

Amúgy más gond nincs vele, ha a pénzen múlik akkor el lehet lenni kisebb táppal is, csak kompromisszumokat kell kötni.

Ehhez a játékhoz meg felesleges 300k-s gép, használtból 100k-s gépen is teljesen jól fog futni FHD-ben

[ Szerkesztve ]

(#54) GreatL válasza trufa12 (#36) üzenetére


GreatL
őstag

A doom 2016 egy középszerű szar néhány lowpoly ellenséggel, most töröltem le éppen...

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#55) Dilikutya válasza GreatL (#54) üzenetére


Dilikutya
félisten

Rögtön felszabadult 100-120 Gb... :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56) Sirandrish válasza #79621120 (#52) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tehat arra voltál kíváncsi hogy hol vettem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57) trufa12 válasza GreatL (#54) üzenetére


trufa12
addikt

Ezt mondom oda nem nehéz 200fpst belőni.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#58) trufa12 válasza Dilikutya (#48) üzenetére


trufa12
addikt

Pont az a marketing hogy 4k . Most miért ne lenne jó nekem a fhd . Én fhdrol beszéltem . Ott jatszadozom meg fogok is meg egy darabig ...
Évekkel ezelőtt lehetett olvasni a 4krol sőt 8rol is mégis xarta le mindenki mert csak japanba volt elérhető . Most meg eszeveszett kapalodzik a tömeg hogy 4k ba játszon. Én annak örülnék már ha végre x év után egy 980ti legalább hozna általánosságban lazán a 60es fölötti fpst . 60folott ok hogy nem nagyon lehet észre venni de alatta igenis van különbség . Nah de mind1 én fizettem érte hogy fhdba tudjam tolni . Várok míg a drivereket úgy lovikbe újra hogy ne a mostani új vgaknak kedvezzenek. Mert mindig ez van mikor új széria jön ki . Drivereket úgy lovikbe hogy a régebbi rosszabbnak tűnjön . 2honapja meg mindenent gond nélkül .most is megy de olyan érzés mintha a kártya gyengült volna pedig nem szedtem le róla semmit ... :P

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#59) trufa12 válasza Sirandrish (#56) üzenetére


trufa12
addikt

Ip.n

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#60) trufa12


trufa12
addikt

Egyébként meg a gepigenye a játéknak valóban nagyon baráti . Több éves pcn is simán játszható .
Grafikailag meg nem tudom mert meg egy épkézláb videót nem láttam róla. Amit idáig mutattak nekem hangulatosnak tűnt és várom . Csak hogy témánál maradjunk.
Bocs a sok hozzaszolasert de telefonon nem vagyok egy nagy mágus .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#61) fornettisuti


fornettisuti
veterán

290x az nincs a tobbi stimmel 😊

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#62) RIC5I


RIC5I
tag

a kérdésem annyi hogy minek ilyen hardver amikor nem nézki ennyire szépen, nem volt idejük 5 év alatt rendesen le programozni egy játékot ?

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#63) .LnB válasza RyanGiggs (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na tegnap annyira dumáltunk róla, hogy rendeletem +1 SSD-t magamnak. M2-est, olyan még úgy sincs. Kíváncsi leszek, bár most majd csak a játékok mennek rá, később lehet arra rakom majd a rendszert.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#64) Devilstudio


Devilstudio
tag

1070 viszi majd mint az állat :DD

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#65) trufa12 válasza .LnB (#63) üzenetére


trufa12
addikt

:C :Y ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pWxyU2XPeKo

most nézem ezt, hát tényleg nem nagy durranás egyébként, de jó lenne ez , egy dolog nagyon nem illik bele az pedig a főhős , azzal a bamba képével... -.-

Nah meg lehetne élesebb jó pár textúra ... de majd javításokkal stb-vel hátha jó lesz a végére. Mai világba nem is kell előre elvárni semmit sem.. hiába az x év , de ahogy elnézem egy olyan csapat csinálja ami kb ezért a játékért alakult.. szóval nem is várok túl sokat elsőre..

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#66) fornettisuti válasza trufa12 (#65) üzenetére


fornettisuti
veterán

az a futás, mintha víz alatt lenne az ember és húsz kilós súlyok lennének a lábán :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#67) .LnB válasza trufa12 (#65) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja a játékról még nem is írtam. Bár korábban már más hírhez leírtam, hogy a Mafia top3 kedvenc játékaim között van. De ez egy f*s lesz. Ki se próbálom. És igen, visszataszítő a főhős, nekem pontosan annyira mint a GTA IV-é volt. Azt se bírtam végigjátszani ez miatt. (Viszont a GTA V az zseniális lett)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#68) core i7 válasza RIC5I (#62) üzenetére


core i7
addikt

Én sem vagyok elragadtatva a látványtól a hardverigényhez képest :(

(#69) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit érdekel. The VR-osok csináltak egy háromnegyed órás videót a játék PC-s változatából.

[link]

(a videós stílusát ne itt beszéljétek majd ki, köszi)

Live-Die-Respawn

(#70) #81556480 válasza .LnB (#67) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem san andreast akartál írni? a IV be nem N. volt a főszereplő

Oric: te mennyire ismered a játék hátterét? van ennek a kiadónak köze az ubisofthoz ?

[ Szerkesztve ]

(#71) oriic válasza #81556480 (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 2K Games-nek? Semmi. Főleg mert 2K az amerikai cég, a Ubisoft francia.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#72) .LnB válasza #81556480 (#70) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, nekem nem a bőrszínnel van bajom. Hanem hogy unszimpatikus, és a GTA IV Orosz (vagy Ukrán) főszereplője is baromira az volt nekem.

(#69) orichalcos Még ha érdekelne se tudnám 5mp-nél tovább nézni azokat a káromkodós, gyökér majmokat. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73) #81556480 válasza oriic (#71) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor én miért látok csomó Far Cry játékmenetbeli elemet? azok a fehér félkörök amikor valaki látóterébe kerülsz, a képernyőre írások,a csillogva figyelmet felkeltő ládák, mind az ubi játékokból ismert cuccok. Vagy csak én képzelem már bele :F

(#72) .LnBvágom. hát van ilyen. Én bírtam Nicot

[ Szerkesztve ]

(#74) trufa12


trufa12
addikt

Hát ez sajnos ilyen game lesz . Nah de pár órát ökörködni majd lehet vele... bár ha nem lesz virágbolti akkor ki marad... Mert ezért pénzt nem adok .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#75) RyanGiggs válasza .LnB (#63) üzenetére


RyanGiggs
őstag

:C

(#76) GreatL válasza .LnB (#72) üzenetére


GreatL
őstag

Ez az, utáltam én is mindet. GTA IV vagy V egyre megy, lehet hogy viccesnek tartják a gyökerek ábrázolását - végül is köztörvényes bűnözőkről van szó - de ha picit visszavennének belőle jobb lehetne az alaphangulat.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#77) melega


melega
őstag

Playsation 4-et akciójátékokhoz vettem sport, és autos játékok hidegen hagynak.

Mafia 3 előrendelt október 7-én jön a Konzolkirálytól 19 000 Ft lesz.

Sokkal jobban jártam hogy ehhez a játékokhoz playstation 4-et vettem, igaz pcre feleannyiba kerülnek a játékok, de egy olyan pc amin jó grafikán még fut:

230 000 Ft perifériákkal:

AM3+-os alaplap 64 GB ddr 3-ig bővíthető

AMD FX 8350 4 GHtz-es 8 magos processzor

2*4 GB ddr 3 memória

500 w-os táp

Ház

Windows 7

1000 Gb-os winchester

SATA-s DVD író/olvasó/újraíró

Windows 7 64 bites operációs rendszer minden gépre külön kell

=150500 Ft

+Asus STRIX-R9380-DC2OC-4GD5-GAMING

Asus STRIX-R9380-DC2OC-4GD5-GAMING

AMD, PCIE, GPU:990/1010MHz, 4096MB, DDR5, 256bit, Aktív hűtés, 2xDVI, 1xHDMI, DisplayPort

Garancia: 36 hónap

Beszerezhető, érkezése 2-3 munkanap alatt.

71 500 Ft

Összesen=222 000 Ft lett volna+billentyűzet, egér

225 000 Ft tehát minimum egy 200 000 Ftos gépcsere lett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.