Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Isten bizony, percekkel ezelőtt nézelődtem én is iPon-on és betettem a kosárba még 8Gb ramot. :D Igazából olcsó, de elgondolkodtam, hogy kell e nekem?! Még nem rendeltem meg, lehet nem is fogom. A gépem patika. Szóval csak úgy, hogy legyen minek vegyek?! Meg néztem egy procihűtőt mert kellene egy (fontos paraméter következik: ) fekete! :D Oylan ronda ami most van, teszi a dolgát de csúnya. Viszont nem látszik mert nem plexis a házam, szóval azt se vettem meg. Van amikor rámjön a plázacica féle vásárolhatnék feeling. :D

--------

Igen, abszolút értik a dolgukat az ajánlós topikokban. Nem is lehetünk nekik eléggé hálásak komolyan. De mikor más topikba okoskodnak random emberek az mókás szokott lenni. Ilyen volt nekem a "kicsilesszatáp" meg a "nemhajcsaki a cpu". :) Megakarták nekem magyarázni, hogy a procim kevés lesz ehhez a VGA-hoz. És nem tudsz mit íni, "ők" okosabbak.

#13) Manbal Az a táp egy minőségi, ajánlott darab. Van még kérdés? "Mert ez egy olyan dolog"...amihez úgy látom nem értesz. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.