Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Majdnem 300K-t költöttem PC-re 2 nappal ezelőtt. Még meg sem érkezett, de már kevés :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) .LnB válasza Sirandrish (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor te baromira nem értesz a gépfejlesztéshez. :D 300K-ból olyan gépet össze lehet dobni, hogy ihaj!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) XuChi válasza Sirandrish (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Milyen konfigot vettél ? :D

Elég kemények ezek a minimum gépigények. i5 meg 7970. Átlag magyar meg kb i3+gt650 szinten vergődik.

(#4) Sirandrish válasza .LnB (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez így is van..ezért kértem segítséget :DDD

XuChi

Amúgy ez a gép:

És hazudtam mert csak 275 volt :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Manbal válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

400W-os tápot képesek belerakni?!!! az igen csak a határon van...

(#6) .LnB válasza Sirandrish (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig ez így korrekt gép. Jól össze van téve, semmi túlzás. És na ugye, hogy nem volt 300k :D

(#5) Manbal Na megint a tápmánia... [link] Bőven elég az a táp, ráadásul igen jóféle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) myckie2 válasza Manbal (#5) üzenetére


myckie2
őstag

Még sok is. Hova kellene nagyobb táp? 65w az i5 és 120w az 1060.

A játék grafikája meg még mindig egy f*spermet, a gépigényt elnézve még optimalizálatlan is...

[ Szerkesztve ]

(#8) XuChi válasza Manbal (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Látom Te sem vagy tisztában a tápokkal, meg a fogyasztásokkal :D

(#9) .LnB válasza XuChi (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt a ph!-n úgy általában van ez a "tápmánia" (Szerencsére a tápos topikokban nem). Én mikor vettem a VGA-mat és dumálgattam a topikjába, már rendesen untam, hogy minden 3. ember azzal jött, hogy 450W nem lesz elég.. Általános hülyeség, erre szebbet nem tudok mondani.

(#4) Sirandrish Nem, hogy eladtad volna azt a Sony "díszdobozt" aztán vettél volna egy 1070 vagy 1080-at ;] . Ilyen gép mellé nem kell már az a "kontrolleres porfogó" ! :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Sirandrish válasza Manbal (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én erőltettem volna az 500asat, de hozzáértők szerint ez a gép gyakorlatilag 200w-t sem fogyaszt.. :N

.LnB Nem hogy nem volt 300...szinte ingyen volt :D
A PS4 meg elfér a TV alatt, a WiiU mellett...bár lehet I7es proci kéne? Eeeeej :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) .LnB válasza Sirandrish (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, jó az a proci. Ezen a konfigon látni, hogy értelmesen van összeállítva. Semmi túlzás nincs benne. Ha azt nézzük, hogy játékra kell (mi másra kellhetne egy PC?! ;] ) akkor ez tökéletes. Ez fölött már kevés teljesítményt kellene elég keményen megfizetni. Lehet ennél jobb persze, de arányosann sokkal többe kerül egy kis előrelépés, egy pár fps. i7 is túlzás játékra az esetek 98%-ban.

De remélem nem ilyen CoD-okra, meg Titanfall-okra akarod "pazarolni" majd ezt a gépet?! :F ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Sirandrish válasza .LnB (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, én is úgy vettem észre hogy értik a dolgukat a ajánlós topikban.
Nem sok panaszt olvastam róluk, így gyakorlatilag én is maradéktalanul megbíztam bennük.
Ha 1-2K különbség volt akkor azért a jobbat választottam, pl az alaplap vagy a ház.
Hja meg én ragaszkodtam a 16giga ramhoz. Azt mondták hogy a 8 is elég mindenre, de úgy voltam vele hogy 5 évente egyszer veszek gépet, akkor meg +12K-ért belefér még :)

Amit mindenképp bepótolok majd az a Far Cry 4 és a GTA 5, illetve most rendeltem be az Overwatchot.
Mondjuk az FC4et PS3-on és PS4en is platináztam, de egyszerűen imádom, a GTA meg megvolt szintén PS3on, de az FPS nézet miatt inkább PC-n érdekelne.

A COD sorozat nekem a 4. résznél véget ért :K

Szerk: És persze aknakereső meg admirális mindhalálig :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Manbal válasza XuChi (#8) üzenetére


Manbal
senior tag

a táp az egy olyan dolog, ahol nem éri meg spórolni, de ahogy érzed... és nem feltétlenül a fogyasztás a mérvadó, az se mindegy mennyire stabilak a feszültségek, biztonsági kérdések stb.

(#14) myckie2 válasza Manbal (#13) üzenetére


myckie2
őstag

A minőségen nem éri meg spórolni, nem a Wattokon.

(#15) .LnB válasza Sirandrish (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Isten bizony, percekkel ezelőtt nézelődtem én is iPon-on és betettem a kosárba még 8Gb ramot. :D Igazából olcsó, de elgondolkodtam, hogy kell e nekem?! Még nem rendeltem meg, lehet nem is fogom. A gépem patika. Szóval csak úgy, hogy legyen minek vegyek?! Meg néztem egy procihűtőt mert kellene egy (fontos paraméter következik: ) fekete! :D Oylan ronda ami most van, teszi a dolgát de csúnya. Viszont nem látszik mert nem plexis a házam, szóval azt se vettem meg. Van amikor rámjön a plázacica féle vásárolhatnék feeling. :D

--------

Igen, abszolút értik a dolgukat az ajánlós topikokban. Nem is lehetünk nekik eléggé hálásak komolyan. De mikor más topikba okoskodnak random emberek az mókás szokott lenni. Ilyen volt nekem a "kicsilesszatáp" meg a "nemhajcsaki a cpu". :) Megakarták nekem magyarázni, hogy a procim kevés lesz ehhez a VGA-hoz. És nem tudsz mit íni, "ők" okosabbak.

#13) Manbal Az a táp egy minőségi, ajánlott darab. Van még kérdés? "Mert ez egy olyan dolog"...amihez úgy látom nem értesz. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) kakuk.tamas válasza Sirandrish (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Durva, hogy egy (jobb) videókártya annyiba kerül, mint az alaplap+proci+ram trió. :o És ez a konfig még nincs is elszállva...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) RyanGiggs válasza Sirandrish (#4) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Teljesen rendben van ez a gép. Viszont!!!
Szerintem ha még lehet a 120GB-os SSD helyett tetessél bele egy 240GB-osat, hidd el nem fogod megbánni, és csak 8k-t kéne rádobnod. Azon a 8k-n már csak nem fog múlni az életed. Időtállóbb befektetés! [link]

A témához meg : elég kellemesnek mondható a gépigénye! Ezek szerint nálam pöpecül fog futni. Ennek rendkívül örülök. :D

(#18) .LnB válasza RyanGiggs (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mondjuk jogos. Nekem is 120-as van, egy játék fér már csak rá (kis túlzással). Most a WoW meg az új Deus Ex van rajta, és ennyi (+a rendszer) Kevés manapság már.

(#12) Sirandrish Overwatchomat ha lehetne neked adnám. Engem kikészített idegileg az a game. Pedig nem vagyok tapasztalatlan a multiplayer játékokkal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előbb utóbb csak-csak lesz haszna a +8giga ramnak..addig meg készülnek, pihennek, hogy majd egyszer csak kirobbanjanak :D
Rajtam most volt rajtam ez a "plázacica" féle vásárolhatnék.
Kb 2 hete 200K-ban maximalizáltam a konfig árát, aztán annyira ráizgultam a GTX1060ra (még jó hogy nem a 80ra:D), hogy legyintettem és rátettem még 50et. Aztán azt mondtam...jó..nem azon a 3K-n múlik...jöjjön a jobb alaplap. Aztán "oooh dupla ram" , majd még egy kis házcsere is beficcent, szóval nah ...:DDD

Más topikokba nem is szoktam ilyen témákba belemenni, mert a sok önjelölt szakértő olyan szinten tévútra tud vinni hogy ihajcsuhaj..

Overwatchal mi a baj?

RyanGiggs A 120as csak a rendszernek és a progiknak lesz. Azt mondták hogy a játékoknál csak a betöltést segíti elő, de effektíve nem lesz gyorsabb...mármint nem fut majd tőle jobban. Ezért maradt egyelőre a 120as. Illetve nekem ez lesz az első SSD-m, és rendkívül szkeptikus vagyok, mert mindenki annyira de annyira dicséri a HDD-kel szemben hogy már nagyon durvák az elvárásaim. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) .LnB válasza Sirandrish (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egyszer belefutottam már egy teljesen felesleges és marha drága RAM vásárlásba régebben. Nem olyan eget vetően fontos a RAM. Majd valamikor veszek még (lehet ma :) sose lehet tudni).

Overwatch-ról nem nyilatkozom. Eltemettem magamban mélyen. :) Majd megtudod. Az első 100 óra élvezetes, tart majd az újdonság hatása. Egyébként lehet velem van a baj, nem a játékkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) RyanGiggs válasza Sirandrish (#19) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Mondjuk épp egy ReCore-nál nagyon is számít a betöltési idő! :D (Nekem egy 90GB-os SSD volt az első, lassan 1 éve lesz, hogy lecseréltem egy 250GB-osra.) Szerintem fontold meg amit tanácsoltam, hisz azon a 8k-n tényleg nem múlik semmi. Ha 5 évre tervezed ezt a gépet, akkor meg pláne nem számít 8k!

(#22) Alastair' válasza .LnB (#20) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Találkoztam már 1-2 játékkal ami 8 giga rammal nem engedte normal-ról magasabbra rakni a grafot. 16-al már ment az ultra is. Azt hittem először, hogy a vram kevés, de nem, a rendszerram kellett. 16 ma már alap.

Alister from Hell

(#23) #81556480


#81556480
törölt tag

A lényeg kimaradt a hírből, hogy szerintem nagyon stílusosan ilyen képen adták ki a gépigényt:

(#24) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Az ajánlott gépigénynél a windows 7 elég szarul néz ki.

Alister from Hell

(#25) trufa12 válasza Alastair' (#22) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem meg rendszerint olyan volt hogy valami elszállt a winfosban, aztán írogatta kifele 8 gbramnál , hogy elfogyott, aztán fagyott ki a játék stb.
Nah most új gépnél mindent számításba vettem aztán bele toltam 32gb-ot . Jut is marad is, mindenkinek :D

Egy nem hagy nyugodni hogy a 980-ti már meg semmit sem ér... ami meg külön fel csesz hogy a wow is 40 fps- ha minden extrát feltolok fhd-ban ami azért vicc.....

A mafiás gépigény meg szerintem rendben van, a plakát meg stílusos.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#26) .LnB válasza Alastair' (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Melyik játék volt? Mert én elég sok mindennel játszom de ilyen még nem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Alastair' válasza .LnB (#26) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Forza 6 és az BO3

Gondolom nálad a 8 giga vram besegít. De 4 giga vrammal se megy megy normal-ról feljebb.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#28) .LnB válasza Alastair' (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza 6 nálam simán ment ultrán. Sőt Forced Ultrán, szóval nem dinamikus beállítások mellett. COD meg nem kerül a gépemre. :D

(#29) trufa12 Akkor eddig szerencsés voltam, bár a felsorolt játékok közül csak a Forza 6 Apex-et nyomtam. De se a The Division, Deus Ex: MD, RotTombRaider, Akham Knight, stb stb nem írt ilyet nekem soha.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) trufa12 válasza .LnB (#26) üzenetére


trufa12
addikt

Nálam pl a Dying Light, shadow of mordor ...
Bár lehet az volt a gond hogy a virágboltból hoztam őket... aztán rosszul voltak ápolva...
manapság nem futottam bele ilyen gondokba. Bár magától a windows ha nem indítok újra napokig simán betáraz 12 gb- ramot egy idő után ... vagy legalábbis a frissítés előtt így volt...
most pl 5gb van elfoglalva.

Am nem rossz ára volt a confignak, tekintve hogy én mikor vettem csak a proci meg a vga- többe került... És végül is nem sokkal vagyok előrébb ...

Ami vicces az utolsó batman nálam úgy futott repült :D még a régebbi gépemen hogy csak lestem mire panaszkodik mindenki... igaz nem lehetett feltolni extra maxra a grafot mert a játék nem engedte...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#30) keIdor válasza Sirandrish (#4) üzenetére


keIdor
titán

Jó nagy ugrás lesz az adatlapodon lévő géphez képest.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Sirandrish válasza keIdor (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebben reménykedem :)
Közben pont átírtam az adatlapomat, szóval a lehető legjobbkor nézted :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) trufa12 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


trufa12
addikt

Hát igen ahhoz az ős kövülethez képest , meg amúgy is, remek gép lesz . :K

jobb is hogy nem csúcs lapot vettél, mert mire az végig ellenőrzi magát :D agyhalál a boot idő. Kis közepes lapok 3 sec alatt be bootolnak ott a windows használatra kész, az én gépem meg mire a nem tudom 5 körös védelmi xarját végig nézi van vagy 15 sec mire használható a windows. mondjuk nem a világ vége. Csak azért elvártam volna hogy egy csúcs lapnál megoldják hogy ez ne zavarjon be a boot időbe. Mondjuk utána aláz a gép...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#33) exec79 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


exec79
tag

nem (értelmetlenül) 4k-ban kell játszani és jó ideig nem lesz gondod a játékokkal. Nekem ugyanez a proci van 970-el és még minden futott maxon gond nélkül.

(#34) Sirandrish válasza trufa12 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát kb 5 éve volt kompletten 100K, szóval olyan amilyen. Megtette amit meg kellett tennie, de ideje volt váltani.
Annak viszont kifejezetten örülök hogy mindenki szerint jó kis masina lesz az utód :K

exec79 FHD bőven jó nekem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) keIdor válasza trufa12 (#32) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem zavar, úgyis mire leülök, leveszem az egeret a dokkolóról, felveszem a fülest, már ott vár a pin kódos kép több másodperce.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) trufa12 válasza exec79 (#33) üzenetére


trufa12
addikt

De sokan hogy nem látjátok az fps-beli különbségeket...
980-ti on nem akar normálisan sok játék fhd-ban maxon futni . fix 60-al.. nem hogy többel.
Persze a doom pl 200al repült .. de ugye optimalizálás kérdése. nah meg ott nem is kell egy hatalmas teret megjeleníteni ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#37) takacsbotond válasza .LnB (#6) üzenetére


takacsbotond
őstag

Azzal a táppal nem a teljesítménye a probléma, hanem, hogy iszonyat hangos. Less be a táp venti csere topicba, mindenki szidja.
A nagyobb SSD dologgal egyetértek, illetve szerintem a 16gb ram sem teljesen felesleges, időnként jól tud jönni, és időtállóság szempontjából is előnyös (főleg, ha néha játszol virágbolti játékokkal is, mert ott gyakran probléma).

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#38) Csöbronit


Csöbronit
tag

Na majd ebből is kihajtom a 4fps-t az 560-karimmal és híres leszek

FaZe Clan Member - MLG player

(#39) .LnB válasza takacsbotond (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd, nincs meg fejben az összes táp. Rápillantottam és láttam, hogy FPS, az már jó előjel általában. Aztán azt tettem amit mindenki tett volna megnéztem a topikba, az ajánlott tápok listáját. Ott szerepel. Gondoltam gond nem lehet.

A zajszint meg nem mindenkinek szempont. Sőt a téma se ebből indult, hanem, hogy kevés lesz neki a 400W, ezt vetette fel a kolléga.

Ettől függetlenül lehet, hogy hangos, elhiszem neked.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) trufa12 válasza takacsbotond (#37) üzenetére


trufa12
addikt

A venti szar , ok (bár relatív ) de biztos hogy hangosabb mint egy 50 ezres tápnak....
viszont belsőre meg jó .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#41) trufa12 válasza takacsbotond (#37) üzenetére


trufa12
addikt

Igen akkor virágboltba szállnak a ramok :D nah én bekészültem. a 32gb-al.
Bár egyébként manapság sok játékot vettem meg eredetibe. De minthogy nem vagyok az a hardcore gamer így felesleges pénzkidobás, mert nem is játszom velük.
És mikor össze számoltam hogy 3 játék ára kb 33 ezerre jött ki... azért szomorú lettem . :(
meg most a wow is került 16ba egy hónap game time-al ..
drága ez még mindig..

Bár hogy így témába vagyunk, bele néztem már mik futnak a háttérben ...
hát találtam olyat is hogy AMD DUAL CORE OPTIMIZER :D azt hittem kivágom az egészet az ablakon.
Nah ki irtottam .... Meg egyéb érdekességeket..
gyorsult is a windows. meg oda lőttem a procinak 4.7 re.
most 4gb ramot eszik alap járaton a gép .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#42) takacsbotond válasza .LnB (#39) üzenetére


takacsbotond
őstag

Sajnos a hangosodás szinte az összes FSP tápnál probléma, ezért szoktam alsó kategóriában inkább a be quiet! tápjait ajánlani (azok is FSP belsővel rendelkeznek, de jóval halkabb ventiket raknak beléjük).

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#43) Dilikutya válasza trufa12 (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

35-40 fps tökéletesen folyamatos, játszható szint.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) Rasiel válasza Dilikutya (#43) üzenetére


Rasiel
senior tag

Az, csak néhol az igények különböznek.

(#41) trufa12: "most 4gb ramot eszik alap járaton a gép"
Nekem "csak" 1,3-at. :P

(#24) Lord Vader: Miért, mi a probléma vele?

Nálam is eléggé várós a Mafia III. :K A gépigény sem mondható vészesnek, de majd élesben meglátjuk, hogyan fog futni.

(#45) noPublicFG válasza Manbal (#5) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Ez a konfig maximum 250W-ot fogyaszt. Bőven elég a 400W táp :P

plus ça change, plus c'est la même chose

(#46) trufa12 válasza Dilikutya (#43) üzenetére


trufa12
addikt

Lehetséges de én észreveszem ha nem 60-és fölötti fps-érték van.
Persze egyértelmű nem szaggat.. csak engem irritál .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#47) woros válasza Sirandrish (#4) üzenetére


woros
őstag

Egy valamirevaló proc. hűtőt dobass még rá szerintem, mert a gyári nem sok mindenre jó. Én legalábbis raknék rá.

(#48) Dilikutya válasza trufa12 (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kb. marketing bullshit. Pár éve azt mondták, 25 fps kell, és a 26. másodpercenkénti képkockától már mindenki ejakulált. 5 év múlva azt mondják, szar a 60 fps, azt is benyeled, aztán akkor lapátolhatod te is a gépbe a pénzt dömperrel. Szabhatja mindenki a 60 fps-ét, amikor az új játékokban az új hardver sem tud annyit. kivéve persze, ha 1080p-re veszed a méregdrága cuccokat, aminek lássuk be, semmi értelme. 60 fölött meg semmit se veszel észre, de arról egyébként sem érdemes 1080p fölött álmodozni sem. Majd akkor, ha már nem a 4K lesz a varázsszó, hanem a 8K, akkor kapsz kurrens hardvertől 60 fps-t 4K-ban. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) exec79 válasza trufa12 (#46) üzenetére


exec79
tag

az mar a Ta bajod, fizess erte:) Latom ill. erezni a kulonbseget persze, de nekem eleg ha nem esik 35-40 ala.

(#50) #79621120 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


#79621120
törölt tag

Már látom is a választ a kérdésemre . :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.