Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Áhhh, de adnék ebből egy TPS nézetű játékot RDR2 szintű grafikával tele bunyóval meg mindennel! :))

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egyből behúzott a hangulat. :C :R Csúcs. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Televan74 válasza HELLAFLUSH (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ebből nem lesz AAA cím. Nem érné meg. Marad ez a megvalósítás, egyébként gratulálok a fejlesztőknek. Tetszik a játék. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) TCSZ


TCSZ
senior tag

Én ugyan nem szereztem be a játékot, de nagyon hangulatos. Kár, hogy a zenéit nem lehet megvenni.
Amúgy billentyűzetről mennyire lehet vele jól játszani?

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#5) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Ez ütős volt.
Végre egy hangulatos játék kerekedhet belőle.
Már nagyon hiányzott a sok semmit érők mellett.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#6) hogabesz válasza TCSZ (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Semmi gond nem volt nálam a billentyűzetes irányítással.

(#7) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezen a "Seriff az égből" easter egg-en elmosolyodtam. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Nem tudom... megint egy ilyen clipart-grafikás, nem igazi pixelartos cucc... elég monoton volt az előző is, nem tudom hova tudják még fokozni. Végigjátszottam, coop-ban is, de nem az igazi. A filmjeik nagyon jók, többször nézhetők, ez meg egy gyenge projekt sajnos, hiába állt be mögé a család is. Ilyen stílusú játékból a Final Fight meg a Cadillacs & Dinosaurs sokkal jobb és jobban játszható volt.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) arelim válasza TCSZ (#4) üzenetére


arelim
tag

úgy keresd a neten, hogy "Bud Spencer & Terence Hill Greatest Hits 1-6"

[ Szerkesztve ]

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#10) Cathulhu válasza GreatL (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

backeltem az elsot, de jatszani nagyon nem szerettem vele.
grafikaval egyetertek, rendes pixelartos cucc CRT post process shaderrel tudna hozni azt a 80-as evek beli arkad hangulatot amit meg akarnak celozni.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) DeFranco válasza GreatL (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Számomra is a Cadillacs az etalon ebből a műfajból, azt bárhol bármikor szívesen játszom, de teljesen jól elvoltam a Slaps and beans-el is, nekem kifejezetten tetszett, és elégségesnek tartottam a játékmenetet is.

Arra már nem emlékszem, hogy 10-es skálán hány pontot adtam volna rá, de végigjátszottam, ami nálam nem túl gyakori ilyen indie játékok esetén, AAA játékok esetén sem törvényszerű, ugyanis annyi időm nincs, hogy rossz játékokra pazaroljam.

A hangulat pedig csillagos ötös, az nálam simán elvitte a hátán az egészet.

(#12) Plague666


Plague666
tag

Na ez kell az emberiségnek. Óriási a hangulat, egy percre minden gondomat elfelejtettem. De jöjjön konzolra is, ne már, hogy local coop pc előtt nyomorogva. A műfaj számára legkevésbé otthonos platformra erőltetik.

(#13) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Most vettem meg az elsőt, zseniális kis játék, király zenék (van jukebox, ami a főmenüből elérhető egy csomó filmzenével-nekem a Miami Supercops a kedvencem).

Ez is várós :C

(#14) Luck Dragon

Én még az elsőtől sem hallottam , nem hogy a kettőről . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Bennyboy


Bennyboy
őstag

A műfaj kedvelőinek ajánlom a Street of rage 4-et. Ott is bekapcsolható a pixeles grafika.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#16) HELLAFLUSH válasza Televan74 (#3) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Sejtettem, csak szeretek nagyokat álmodni.:D
Egyébként nekem is tetszik, az első rész is bejött. :K

(#17) TCSZ


TCSZ
senior tag

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#18) KAMI911


KAMI911
aktív tag

Nekem nagyon tetszett az első, haverral végig is vittük. Veszem a második részt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.