Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) gusthy válasza AeSDé Team (#17938) üzenetére


gusthy
veterán

Ha a b20 nem szempont, akkor mindenképp kenzo.

(#17952) WhiteWalker válasza KurtCobain (#17949) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , koszi.
Ha kiadom ezt a parancsot a TWRP megmarad?

(#17953) pvt.peter válasza zakoss (#17950) üzenetére


pvt.peter
őstag

Biztos hogy jo mintat adtal meg?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#17954) dacsa válasza zakoss (#17950) üzenetére


dacsa
senior tag

Viszább volt erről szó keress már rá, nem emlékszem mi volt a megoldás, talán factory reset, de nem tudom pontosan.

(#17955) zeno79 válasza zakoss (#17950) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem akkor nem szokta elfogadni a mintát és az ujjlenyomatom, amikor romokat cserélgetek, visszatöltök twrp-ből egy romot. Rendszerint valami CM romot. Ekkor az szokott segíteni, ha újra ráflashelem ugyan azt a romot (vagy frissebbet), amit visszaállítok twrp-ből. Ekkor már elfogadja a mintát/ujjlenyomatot.
Nálad nyilván más a helyzet, csak megosztottam.

[ Szerkesztve ]

(#17956) ktommy91


ktommy91
addikt

Itt az első OC-s kernel. [link] Van a vasban tartalék bőven. 1708/2380/864 MHz-n stabilnak tűnik, nem is melegszik jobban.
XDA-ról leszedték, mert engedély nélkül lett felrakva, ha valaki ki akarná próbálni akkor jelezze és feldobom drive-ba.

Nincs kerítés.

(#17957) fengsuhi


fengsuhi
tag

Megérkezett a Kate, és szeretném feltenni a 9.22-es global developert. 7.3-as global stabil volt rajta, viszont updaterből nem akarta frissíteni, azt írta: can't verify package. Recoverybe be sem lép restart után, csak egy töltős kép fogad. Hiába frissítettem 7.5-ös stabilra (ota), de nem változott a helyzet.

Kértem BL-nyitást, de addig mit tudok csinálni minél kevesebb varázslással? Valakinek felment updaterből?

(#17958) Savageboy válasza zakoss (#17950) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Próbáld meg a mintádat feloldókódként megadni. Valahogy így.

(#17959) zoli121 válasza fengsuhi (#17957) üzenetére


zoli121
aktív tag

Igen felment. Azt válaszd ki hogy " ROM telepítés kiválasztása". Majd megnyitja a fájlkezelőt ahol ki tudod választani a letöltött ROM-ot. Fontos hogy minden adatot törölj. SD kártyát , SIM kártyát vedd ki. Én így csináltam :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#17960) KurtCobain válasza WhiteWalker (#17952) üzenetére


KurtCobain
őstag

Természetesen megmarad.

Mmm'kay?

(#17961) Milestone2 válasza fengsuhi (#17957) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáld a legrégebbi recovery.zip-pel, ami elérhető ezen a linken 6.8.18 hátha azt felengedi, majd onnan már tudod frissíteni a devellopert

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17962) fengsuhi válasza zoli121 (#17959) üzenetére


fengsuhi
tag

Ebben nincs magyar, szóval ilyen szöveg nem lesz benne. De a lényeg: ha kiválasztom a zip-et (choose updater package menüponton keresztül), ellenőrzi, majd kiírja, hogy can't verify. Ha átnevezm update.zipre, akkor sem települ.

(#17963) KurtCobain válasza KurtCobain (#17960) üzenetére


KurtCobain
őstag

Viszont neki nem akart utána bebootolni a MIUI, de nem is nagyon foglalkozott vele, mert CM-et rakott fel.

Mmm'kay?

(#17964) fengsuhi válasza Milestone2 (#17961) üzenetére


fengsuhi
tag

Ok, este megpróbálom.

(#17965) beg válasza fengsuhi (#17964) üzenetére


beg
veterán

Felmegy az a 7 stabilra ahogy próbáltad, de előtte factory reset kell. Utána az updater is megeszi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#17966) fengsuhi válasza beg (#17965) üzenetére


fengsuhi
tag

Na, erre nem gondoltam, hogy előtte kell FR. De köszi, megpróbálom.

(#17967) zoli121 válasza fengsuhi (#17966) üzenetére


zoli121
aktív tag

Nálam FR nélkül felment. Azért azt nézd még hogy biztos a Katihoz való ROM-ot töltötted-e le. Fő a biztonság :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#17968) ripo05


ripo05
tag

Ugye jól emlékszem, hogy még senki nem talált tempered glasst, illetve tokot Katihoz? (Honorbuyon van glass, de a 4 usd mellé 19 a szállítási költség, ha más nincs marad ez.)

(#17969) Milestone2 válasza beg (#17965) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17970) WhiteWalker válasza KurtCobain (#17963) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha nem bootol be a MIUI akkor marad a CM rom valamelyike , nagyon nem fogok sirva fakadni :D
Viszont csak péntek este leszek windows gép közelbe hogy kipróbáljam :((( , ha netan CM romot kell felraknom.

(#17971) KurtCobain válasza WhiteWalker (#17970) üzenetére


KurtCobain
őstag

Csak gondoltam hogy szólok róla, ne legyen én a köcsög, amiért nem hívtam fel rá a figyelmed. :D

Mmm'kay?

(#17972) ALgore2 válasza ripo05 (#17968) üzenetére


ALgore2
tag

Onnan rendeltem én is!
De csak 8,99$ lett tn-nel együtt!
Tok viszont csak taiwanból van sokért, nagy macerával!

(#17973) tlala válasza ripo05 (#17968) üzenetére


tlala
addikt

Ha a "Registered Air Mail From China" opciót választod a szállításra, az csak 5 USD, szóval 9 USD-ért megkapod.

(#17974) WhiteWalker válasza KurtCobain (#17971) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Világos :D
Köszi az eddigi infokat!

(#17975) badabum


badabum
tag

Nem Katihoz való szilikon tok de kompromisszumokkal használható: alul és felül nem teljesen simul hanem kicsit ívben
[innen rendeltem]

[kép1]
[kép2]

(#17976) zeno79 válasza WhiteWalker (#17970) üzenetére


zeno79
őstag

nálam maradt a twrp, de CM mellett döntöttem megint, mivel a stabil Miui sem jött be. Sokkal több előnye van számomra a CM nek

(#17977) beyruth82


beyruth82
veterán

Azt tudja valaki honnan lehet leszedni zip-ben a heti global dev romokat?Van valami archívum ahonnan letölthető az összes?

(#17979) WhiteWalker válasza zeno79 (#17976) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Úgy néz ki , hogy tiszta telepítés lesz ebből :(((
Viszont ha CM-t tennék fel azt siman csak tallozom TWRP alól? Van egyéb mokolni valo vele? CM-bol is melyiket érdemes?

(#17980) beyruth82 válasza bozarjoska (#17978) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon vicces vagy de azért köszi.

(#17981) Milestone2 válasza beyruth82 (#17980) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így jó? Ez a KATE lelőhely nyilván ha mondjuk KENZO-hoz keresel, akkor kicsit arrébb kattintasz

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17982) bozarjoska válasza beyruth82 (#17980) üzenetére


bozarjoska
őstag

Elég egyszerű használni, menni fog ;) Az a vicces, hogy ilyen kérdést írtál...

(#17983) beyruth82


beyruth82
veterán

Kenzohoz keresek.Köszi.Eszembe sem jutott,hogy bármi ilyesmit is kidob ha beírom.Azt gondoltam ezeket nehéz megtalálni.

(#17984) zakoss válasza Savageboy (#17958) üzenetére


zakoss
tag

Sajnos nem tudtam kiprobalni ezt a minta kódot. Nem tudtam kivarni mi lesz, ujra flesheltem rá egy fastboot romot. Igy már jó de ez nagyon érdekes és hirtelen nem volt vicces hogy ez miért fordult elő. De koszi a helpet.

(#17985) Milestone2


Milestone2
nagyúr

A hír régi, de jó látni végre magunkat egy Xiaomi térképen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17986) zeno79 válasza WhiteWalker (#17979) üzenetére


zeno79
őstag

Hali. Én már nem merek biztosra mondani neked semmit, mert nálad mintha nem úgy menne mint nálam.
A sima, official CM-et (TheStrix-féle) választottam. XDA-ról letöltöd a cm13-firmware-t, a legutolsó nightly romot, az arm64 pico gapps-ot, és esetleg a radon kernelt. (SuperSU-t nem kell, mert pre-rooted.)
Mentés, meg minden, aztán Factory reset. Ezeket ebben a sorrendben telepíted twrp-ből és kész is.

(#17987) badabum válasza badabum (#17876) üzenetére


badabum
tag

Megvan! A gördülékenyebb használat és az akkukímélés és teljesítmény növelés érdekében: beállítások > Akkumulátor és teljesítmény > Teljesítmény > Rendszer animációk

(#17988) WhiteWalker válasza zeno79 (#17986) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , elég szívás van nálam , nem is ertem mitől , pedig mindent a leirasok szerint csinálok.
Köszi! Még annyi , hogy ezeket SD kártyára másoljam vagy a telo belso memóriájaba?

[ Szerkesztve ]

(#17989) Pürrhosz


Pürrhosz
csendes tag

Sziasztok!

Alvó képernyő esetén az értesítő fény elég kicsi és alig látszóan villog csak, így ha rá nézek a telefonra, anélkül hogy a képernyő feléledne, nem látszik, hogy hívtak-e vagy sem.

Erre van valami megoldás?

P

(#17990) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Gyerekek az rendben van hogy állandóan minden héten frissítek eu dev.
Ha jön frissítés akkor elég csak twrp - ből flashelnem és örül?
(a sok frissítés után nem marad valami "lom" a telóban? (ha úgy csinálom minden héten hogy csak frissítem a romot és használom)
Illetve hogy (fr vagy tiszta telepítés esetleg igénybe kell vennem? ) tudom úgy tartani a telefont hogy mindig gyors maradjon?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#17991) batai15


batai15
félisten

srácok a mi accauntom számát hol találom?
nekem 9 jegyű(261073805) amíg másoknak a fórumban 10 számjegyből áll, ez így okés?

(#17992) pippin12 válasza WhiteWalker (#17979) üzenetére


pippin12
tag

A legutóbbi cm13 stable t érdemes.

(#17993) sanyika987


sanyika987
aktív tag

Hali
Mièrt van az h fel
Flasheltem a stable ROM or ès nem akarja a simkàrtyàt elfogadni??
Sem
A Magyar sem az Angol
Kàrtyàmat
eddig mind a kettö ment vele

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#17994) sanyika987 válasza sanyika987 (#17993) üzenetére


sanyika987
aktív tag

a kèt sim foglalatnak ugyan az az imai szàma vagy màs??
mert a slot1 müködik vele de a slot2 nem de egyben sem

iphone 14

(#17995) gusthy válasza sanyika987 (#17994) üzenetére


gusthy
veterán

Más. Nem is lehetne ugyanaz.

(#17996) Milestone2 válasza gusthy (#17995) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez nem minden esetben igaz.
Több kínai dual SIM-es (és van Xiaomi is pl Mi Note) is egy IMEI-vel jelenik, jelent meg.
De mondjak más példát HUAWEI P9 Lite (Telekomtól véve) egy IMEI (de két SIM-es), függetlenként véve 2 IMEI 2 SIM-es

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#17997) SlausK válasza gusthy (#17995) üzenetére


SlausK
tag

Nálam is ugyanaz a két sim foglalat IMEI száma. Mindkettő foglalatot használom és működik egyszerre amióta meg van a készülék. :)

(#17998) sanyika987


sanyika987
aktív tag

akkor mièrt nem akarja az igazat??
slot1 működik
de ha mind a kettőbe beteszem nem
slot2 halott lenne??
de csak miota flasheltem azóta
global dev ről áltam át global stab ra

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#17999) fengsuhi válasza zoli121 (#17967) üzenetére


fengsuhi
tag

Sajnos sehogyan sem tudok 7.5-ös stabilról developerre váltani sima recoveryvel Katin. Mindig azt írja ki: can't verify update package. Előtte volt factory reset, kipróbáltam a 9.22-es és a legrégebbi, 8.18-as ROM-mal, de semmi. Md5-öt csekkoltam, rendben, és a verzió is tw, vagyis special edition.

Mit tudok még csinálni? Marad a MiFlash?

(#18000) V.Stryker válasza fengsuhi (#17999) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem ez úgy lett jó, hogy magával a telóval töltöttem le a romot...nem pc-ről másoltam fel.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.