Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Most lehet hogy le fogtok szólni, csak leírom amit gondolok. OKé hogy éljen a drótmentes jövő stb, de nekem mégis a nem rég olvasott tanulmány ugrik be, miszerint kutatások igazolják hogy a gyakori ölben netezés eredménye hogy a férfi spermiumok fele kvázi kómába lép. Na most szerintem egy idő után túl sok drótmentes dolog lesz körülöttünk, nem biztos hogy erre tervezték az emberi testet. Örülnék ha a hyper modern TVk nem csak wireless trükköket tudnának, hanem alapból be lenne építve a power-net szerű (220V-Ethernet) :B

(#2) pusszycat válasza GIJoe (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Huhh holnaptól jöhetnek a wifis fogamzásgátló kütyük a siker garantált. :C

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) mepet


mepet
addikt

Remek 5let a wifis kamera!

Mióta a átálltak FullHD-ra (a JVC először természetesen a HD-1 típussal), azóta ez az első nagy előrelépés!
Én a consumer 3D-t egyenlőre nem tartom annak, amíg otthon csak ilyen fejfájdító szemüvegek viselésével lehet visszanézni a felvételeket. De persze FullHD 3D-ből is a JVC-é a világ első consumer kamerája: [link]...

(#4) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Vajon ezek a kamerák is alapból túlszaturált képet vesznek és csak a menüben elmélyülve lehet normál, valós színű felvételeket készíteni? Mert a legtöbb JVC hobbikamerával nekem ez a bajom. A másik pedig, hogy vajon ezek a modellek még mindig a MOD és TOD formátumot erőltetik, vagy valami értelmesebb (értsd: közönségesebb, használhatóbb) formátumot képesek menteni?

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.