Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Roman Reings? :C Ez már tényleg a ZS kategória legalja...

[ Szerkesztve ]

(#2) Kanczy válasza rdt89 (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

He?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) rdt89 válasza Kanczy (#2) üzenetére


rdt89
addikt

The Rock rokona, egy túlértékelt tehetségtelen pankrátor, sose tudtam kedvelni, mert béna volt és szánalmas. Azért aki értékelték túl és nyomták előre, közben meg az igazi tehetségeket tiporták sárba /pl. Cesaro/, ezért írtam, hogy ZS kategóriás.

(#4) Kanczy válasza rdt89 (#3) üzenetére


Kanczy
veterán

Ő az utóbbi 6 év legjobban pusholt embere, és így nyilván nem Cesarot, Owens-t, vagy Wyatt-et fogják a coverre rakni. Nincs ebben semmi meglepetés. És attól, hogy nem szereted (én sem), ténykérdés, hogy ő a legnagyobb aktív sztár a cégnél.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) rdt89 válasza Kanczy (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos ebben igazad van. Mióta Ryback-et elengedte a WWE azóta nem nézem az adást, pedig nagyon szerettem, Cesaro olyanokat villantott, hogy az állam leesett és parkolópályák tömkelegén hevert, Ryback rohadt jó volt erre elengedik, felhozták NXT-ből Apollo Crew-t és teljesen elnyomták, jött Jason Jordan tag team azokat is leamortizálta, Neville is kapta a szar meccseket és akkor még rengetegen vannak akik Reings miatt nem kapnak lehtőséget. Ja és Brock Lesnar egy vicc (nagyon sz.r vicc). Bocs a hosszúra nyúlt kommentért, de én emiatt hagytam abba a WWE-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.