Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz, akkor megnyugodtam, hogy megéri majd tavasszal beruházni egy HDMI-s erősítőbe a DB író mellé, és nem kell plusz 50k-t számolnom egy ASUS Xonarra, vagy inkább X-fi chipes Azurentech HDMI kártyára. :K

Még egy kicsit off, de messziről idevág:

Minimum milyen hangszórószettet ajánlanátok, ami a levegőbe is ki tudja juttatni azt a hangot, amit az erősítő a HDMI-n fogad egy Blue-rayre írt film lejátszáskor?
Szóval milyen szett kéne ahhoz, hogy hallható legyen némi különbség a sima DTS és a DTS-HD MA közt?
Csak 5.1-et akarok, nem egy nagy nappaliba lesz, a ház sarkában egy kissebb szobában ahol jóformán csak a számítógép van. Saccra olyan 15-20m^2 lehet, de még sose mértem le, viszont tényleg semmi más nincs ami bezavar, csak a gép egy asztalon, meg előtte 1 saját, és mellette félretolva egy vendégnek fenntartott fotel.
Viszont jobban belegondolva elférhetne a 7.1 is, ha szerintetek megérné.
Nekem csak 1 igényem van vele szemben: a front és rear (és esetleg side) hangszórópárok tök egyformák legyenek. Ne legyen inhomogén, hogy előről inkább mélyebb, hátulról magasabb jön, aztán a mélynyomó meg leválik a hátsókról és magában dübörög.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.