Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) Jakuskacsa válasza Hannibhál (#53) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Még mindig nem érted miről beszélek. A cpu limitet csak akkor lehet elkerülni, ha nem 1080 -as felbontáson játszol. Én ezt próbálom elmondani. De miért is játszanék egy 1070/1080 al full HD-ban????
Én több évig nyúztam egy 8350-et, és semmi baja nincs, feltéve ha hozzáteszel egy normális gpu-t, és 1440-ben játszol. Cpu limit sehol sem lesz, hanem gpu. Értem én, hogy nem erről szól a teszt, de hozzátettem, hogy 1440-ben multiztam fix 60fps-el fx-el meg 1070 el.
Tudom, most be lehet linkelni, hogy 1080-ban játszik a a legtöbb ember, ez van a piackutatások eredményeiben. Ami kicsit sarkított, mert a kérdésben az szerepel, hogy mi az az elsődleges felbontás amit használ, ami persze a FHD. De nem abban játszik.
Igen tudom, sokan szenvednek az fx el, mert kis kártyát vesznek hozzá (pl 1050ti), és persze nem tudnak 1080 tól elszakadni, mert maga a hadver nem engedi, hogy élvezhető fps-t produkáljon a játék. Viszont, ha mellé raksz egy normális kártyát, akkor fönt megszűnik a cpu limit még fx-el is. Ergó hülyeség amit mondasz, mert az fx még mindig használható, csak nem abban a környezetben ahova Te szeretnéd helyezni. Játszottam nem keveset vele, és teljesen normális teljesítményt nyújt. Egyáltalán nem felejtős annak, aki hasonló kombóvan használja mint amilyen nekem volt. Egy picit vonatkoztass már el a megszokott dolgoktól, és halld/olvasd a lényeget a mondanivalómból.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.