Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kolopele válasza Jakuskacsa (#100) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sosem volt AMD - m, így csak a videókból tudom megnézni, de itt egy Intel teszt is:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#102) Jakuskacsa válasza kolopele (#101) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Olyan videó kellene amin ugyanezt a pályát ugyanennyi játékossal tolják. De igen látszik, hogy sok a különbség. De semmiképp sem 30 fps....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#103) ->Raizen<- válasza Jakuskacsa (#96) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Fx 6300 al r9 280 al volt 30 fps korul maxon. ;) Az fx 8320 as gepem r9 290 el leginkabb droppolt lefele hogy meg ne suljon :) a cpu meg a vga is.

[ Szerkesztve ]

(#104) kolopele válasza Jakuskacsa (#102) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, a 30 fps kicsit eltúlzott volt szerintem is, én meg nem tudok feltenni a saját konfigommal egy összehasonlító videót mert nincs meg egyik része sem, nem szeretem az autóversenyes játékokat, na meg nincs Fx - em se :) A teszt természetesen úgy a leghitelesebb ha egymás tükörképei.

(#105) Jakuskacsa válasza ->Raizen<- (#103) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hát erről beszélünk... fos lapban, fos hűtéssel az az fx-nek semmi köze ahhoz, hogy jól működjön.
Nálam sosem volt dropp, saber lap volt alatta, meg egy silver arrow hűtötte két ty143 venti. A gainward kártya meg olyan hűvös mint még egy kártyám sem volt előtte (el is foglalt 2.5 slotot)

Visszatérve a youtube-s videókra. Az a bajom velük, hogy nem tudom, hogy rendesen belőtték e a rendszert. Hibába irkálja, hogy 4.4 meg mitttoménmi. Attól még nagyon ellehet rontani egy fx teljesítményét.

Alapból ott kezdem, hogy kell egy normális lap, amiben nincs dropp a vrm miatt. Amp -offra, tuningot a cpu-nak, nb-nek HT-nek...
Tudbo off...

alapból ha nem kapcsolják ki az APM-et akkor nem engedi túllépni a 125w-os keretet, tehát hiába húzod, ugyanúgy benne tartja. Így jól néz ki, hogy 4.4 en megy, de mivel nem kap kakaót nem is adja azt le...
Meg még van egy pár finomhangolás akár a ramokkal,akár a lapbeállításokkal, és feszekkel, amit érdemes meglépni. Szóval én inkább annak hiszek amit láttam, és nem a youtube-nak.

Ez most lényegtelen mért készült ez, a lényeg, hogy azt nézd, hogy egy gyári 8350 ami 4,8 on jár, simán odaver egy 9590 es -nek, ami turbo-val 5Ghz (igaz csak 4 szálon, a többi 4,7 en ketgyeg). Ezért nem mindegy, hogy ki mennyire tudja belőni ezt a jószágot.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#106) ->Raizen<- válasza Jakuskacsa (#105) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nezd meg a blogom ott van a konfigrol reszletes teszt. Szo nincs szar hutorol es szar alaplaprol.Mondhatod hogy odaver igy meg ugy de a 6600k megeszi reggelire, sot 4,7 ghzen meg mar koroket ver az fx-re. Rendkivul gyenge az 1 szalon mutatott ipc-je az fx csodaknak es ha tuningolod se erzel gyak semmit max a fogyasztasmero akad ki.

[ Szerkesztve ]

(#107) Jakuskacsa válasza ->Raizen<- (#106) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ÉN ezt sosem vitattam, de itt teljesen másról volt szó. Arról, hogy fx mellett ha van egy erős videókártya akkor 1440-ben elfogadhatóan játszható a játékok többsége, és nem kell hozzá intel...
És ne kezdjük előröl, igazad van, tudom, de nekem is.... :D

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108) ->Raizen<- válasza Jakuskacsa (#107) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Denemhajcsaki azefix a geteix ezerhetvenet! :DDD

(#109) Jakuskacsa válasza ->Raizen<- (#108) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Tudjuk, de nem érdekel, mert játszható rajta minden :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#110) Gibo


Gibo
senior tag

Kiváló és részletes teszt, köszi!! :R
Tényleg érdekes lenne kimérni hogy 8 fizikai mag, illetve 6mag+6szál és csak 6mag hogy muzsikál...

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#111) Euromail


Euromail
aktív tag

Hát ez egy elméleti teszt sajnos :(
Amíg nincs összeépítve a pc addig csak szimuláció marad ráadásul neten ott van sok teszt élő példa mindegyik más lesz mert más komponensből adódik össze de a konklúzió majd mindenki saját bőrén és saját tapasztalataira hallgasson mert úgyis az lesz amid van nem másé :C

Mint ahogy engem se érdekelt mások se külföldi tesztek saját bőrömön tapasztaltam mi kell nekem és mi a jó játék élmény a kontroll csoportom tesóm meg haverom volt.

De meglepő 1050ti G4560 medium se rossz alternatíva ha valakinek nincs rá pénze mégis szép grafon jó minőségben játszhat.

(L:https://www.youtube.com/watch?v=uT-QEdZ[/L)UzGs&ytbChannel=null][link](/L)

Nagyon jó játék még medium beállításokon is gyönyörű grafika :K

Intel i7-4770, MSI GTX 1060 GAMING X 3G, Chieftec A80 750w, Coolermaster Hyper 212+ 76.8 CFM! LG 24" 1920x1200

(#112) kolopele válasza Euromail (#111) üzenetére


kolopele
nagyúr

A magam részéről sosem tennék FHD mellé 1050 Ti kártyát még a gyerekeimnek sem. Amikor azok voltak nekik még 900p - s monitorokon játszottak, oda kiváló volt, azért egy FHD alatti monitor natív képe is nagyon szép tud lenni ha jó a monitor, pl. 1680x1050 - en is elég sokan játszanak a mai napig. FHD - n ezzel a kártyával már nagyon sokat kell variálni hogy stabil 60 fps - t kapj.

(#113) Daelion válasza kolopele (#112) üzenetére


Daelion
őstag

Ez sok mindentől függ de sztem már ki lett beszélve a topikba.
Eleve nem mindenkit érdekel ez a 60 fps vagy semmi alapú gamelés.

Én még mostis egy ~ref 960 '2gigás' szintjére húzott 950 el játszok FHD-n de engem nem zavar a 40 fps se amíg relatív stabil. :)

Pláne ha csak single játékról van szó.

BF 1 multihoz nem tudok hozzá szólni mert FPS multit nem nagyon játszok már de a Battlefront 2-re ránéztem,hogy mégis milyen az. 'Star Wars univerzum miatt is'

FHD High grafon teljesen játszhatóan ment i3-4160 melett,legalábbis nem éreztem,hogy gondom lenne miatta.
Casual szinten simán el tudnék játszani vele a mostani gépemmel ha arról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#114) kolopele válasza Daelion (#113) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem is őket zavarta, 9 évesen még azt sem vették észre ha véletlenül 640x480 - ban indult a játék :D Én nem tudok kibékülni ezekkel a dolgokkal, engem zavar, nem tehetek róla. Úgy voltam vele ha már 6700 - as proci meg 16GB ram akkor legyen FHD meg 1060 mindkettőjüknek, egy jó ideig nem kell hozzájuk nyúlnom. A saját gépemen is fel tudom magam idegesíteni amikor nem sikerül grafikailag a saját elképzelésem szerint úgy beállítanom egy AAA játékot hogy a stabil 60 fps meglegyen, nagy falat a 4k még minden kártyának. Talán kéne mellé még egy, de elég sokat kínlódtam anno az 1080 SLI - vel is a rossz skálázódás miatt. Talán le kellene mennem 1440p - re és ott már nem lenne gond a jelenlegi csúcskártyával.

(#115) Daelion válasza kolopele (#114) üzenetére


Daelion
őstag

Én azzal nem tudok kibékülni amikor annyira 0 optimalizálása van egy játéknak,hogy alapvetően tök 8 mit állítgatok ugyan olyan szarúl fut közbe meg nemis terheli se a procit se a karit. :N

Mondjuk ez inkább a x éves játékokra jellemző meg MMOk-ra amik szeretnek 1 szálat/magot használni prociból.

Frostbite szerencsére elég jól állitható még gyengébb gépeken is és közbe jól is néz ki.
Engem pl meglepett,hogy egyátalán ennyire ment a Battlefront 2.

1440p sztem teljesen korrekt felbontás,pláne egy rendes monitoron.

(#116) kolopele válasza Daelion (#115) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az is a baj egyébként hogy sok mostani játék olyan rosszul optimalizált hogy csak egy erőgépen futnak normálisan, lényegében ezek miatt kell nekem is az erős gép. Ott van pl. a Mafia 3, I7 alatt hozzá se fogjon az ember, de még 1070 alatt sem, mert akkor max. low grafika állítható be. Vagy ott az Assassins Creed Syndicate, amelyik szintén kiabál a 8 szálért hogy ne 100% - on dolgozzon ezzel proci limitet okozva. Tudom, ez mind a játékkészítők hibája, de mit tudsz tenni ha ezek a kedvenceid között vannak? Meg a Dishonored 2 is ilyen. Ez van, nincs mit tenni. Majd fél év múlva amikor az ember már kijátszotta jön egy mindent helyretevő patch :) Ja meg ott van a Batman Arkham Knight, a mai napig nem javították ki rendesen, fps droppok tömkelege, de ott a fejlesztők legalább megmondták hogy el.....ták, és kijavítani sem tudják rendesen már.

[ Szerkesztve ]

(#117) korion válasza Jakuskacsa (#69) üzenetére


korion
senior tag

Ez igaz!
Division minden High-ra állítva,kivéve a plusz élesítés és 48,vagy 49%-on hajtotta az FX8350
4K-s tv-n gtx1080 mellett!

holnap megkérem,h csináljon még egy tesztet!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#118) ->Raizen<- válasza kolopele (#116) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Te vagy itt az ugyeletes bullshit generator, a mafia 3 megjelenesekor is siman ment i5-el meg gtx 970-el 1080p-ben nekem.

(#119) Anaren91 válasza ->Raizen<- (#118) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ejj már hát nem figyelsz? Full hd pff.... 4k 60 fps alatt nincs is értelme elkezdeni semmilyen játékot hát nem érted?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#120) ->Raizen<- válasza Anaren91 (#119) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez ironia akarna lenni gondolom, de amugy ja, rohadtul nincs ertelme 4k+ SSAA nelkul elkezdeni meg egy mariot sem. Xd Kar hogy nem ultem fel a hype vonatra.

[ Szerkesztve ]

(#121) távcsőves válasza Daelion (#113) üzenetére


távcsőves
senior tag

Kösszi.. Ez a lényeg, amig nincs nagy FPS ingás, addig fluidnak/jónak érzed a játékmenetet. Persze fix 60FPS mégjobb, de a hirtelen nagy FPS drop az igazán zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#122) Anaren91 válasza ->Raizen<- (#120) üzenetére


Anaren91
senior tag

Irónia? Dehogy.... Angol tudósok kimutatták hogy a fhd felbontas egy pszichés állapotot vált ki az emberekből ami kb 5 perc alatt rombolja le az emberek agyát és csak egyetlen egy dologra tudnak utánna koncentrálni, mégpedig hogy végezzenek magukkal... 9/11 se belső munka volt.... Egy utas kénytelen volt a laptopjan játszani útközben, ami csak fhd volt és emiatt vezette a repülőt a tornyokba azzal a felkiáltással hogy: fhd alatt nincs élet, vivala 4k!!!

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#123) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Emberek ha kérhetem ne gúnyolódjunk! Kinek ez kinek az, nem kell ezen ennyit pörögni, azt meg hogy mi a mainstream, senki sem maga dönti el, meg tudtommal a cikk sem erről szólt!

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#124) Weareus válasza Anaren91 (#122) üzenetére


Weareus
addikt

És ez megint olyan, hogy már csak a múlt, Japánban 8k-s tévéadás is van, szóval szerintem ott a 4k már legalább olyan ciki, mint amikor 1 percet késik a vonat és az állomásfőnök mégsem követ el szepukut; a család szégyene. ;]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#125) pet007 válasza Gibo (#110) üzenetére


pet007
aktív tag

En szivesen csinalnek gyorstesztet x5650el, de csak egy 2gigas 770es van mellette, szoval nem hiszem hogy nagy kulonbseg lenne..

(#126) kolopele válasza ->Raizen<- (#118) üzenetére


kolopele
nagyúr

Gondolom minden high - ra volt téve és stabil 60 fps - el futott.........Ezt még egy 1070 sem bírta megcsinálni I7 mellett. Én nVidia párti vagyok, de akkor sem írtál valósat amikor a Project Cars - t AMD esetén le 30 fps - ezted, ezt a videó is bizonyította, más kérdés hogy Intel alatt jobban futott lényegesen.
Anaren91: Ezt mind egyedül találtad ki vagy segítettek? :(

[ Szerkesztve ]

(#127) ->Raizen<- válasza kolopele (#126) üzenetére


->Raizen<-
veterán

De igazat irtam project cars nal maxon volt a reszletesseg fx 6300 al es r9 280 3 gb karival es fps drop hegyek voltak foleg esoben sok kocsival 30 fps tobbszor volt mint 60 ezert valtottam intelre es nvidiara kozel dupla fpsem lett. Mar leirtam korabban. ;) Intel rendszerrel meg max grafikan futott jol nem neztem frapsal de tuti tobbel futott mint 30 fps a mafia 3 es manapsag meg mar erkezett ra egy tonna patch most megneznem meg jobban futna nem szeretem ha hazugnak titulalnak mr bullshit generator. :)

(#128) kolopele válasza ->Raizen<- (#127) üzenetére


kolopele
nagyúr

Senki nem titulált hazugnak ugyanis én az 1070 - el futtatott Project Cars - t linkeltem nem amiről te beszélsz, és a proci sem a 6300 volt. A sértegetéseket meg nyugodtan befejezheted, tudom hogy ez itt Magyarország viszont nem politikai oldal. Köszi :R
A Mafia 3 pedig immáron valóban normálisabban fut a millió patchnek köszönhetően, csak én már kétszer végig toltam mire stabilizálták úgy hogy rá lehessen mondani hogy közelít egy AAA címhez.

(#129) Anaren91 válasza kolopele (#126) üzenetére


Anaren91
senior tag

Nekem csak egy ps4 van FHD tv vel szóval lehet hogy nekem is elkezdte sorvasztani az agyam főleg hogy konzollal van ami még 60 fps t se tud mint tudjuk.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#130) kolopele válasza Anaren91 (#129) üzenetére


kolopele
nagyúr

Gúnyos és irigy hangvétel, ez kell nagyon itt is.

(#131) Anaren91 válasza kolopele (#130) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hidd el nem vagyok irigy ha akarnék tudnék osszerakni magamnak olyan gépet amilyet akarok. Egyszerűen nincs rá igényem. Csak ez a 4k 60 fps alatt nincs élet dolog már a sírba tesz.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#132) távcsőves válasza Anaren91 (#131) üzenetére


távcsőves
senior tag

Oké, de kiég az agyad meg a szemed is kifolyik.. :)

[ Szerkesztve ]

(#133) kolopele válasza távcsőves (#132) üzenetére


kolopele
nagyúr

Te sem maradhattál ki a sorból, csodálkoztam is volna rajta :C
Hiába, nem mindenki érti meg a mondandóim lényegét, biztosan a 60 fps alatti élet az oka :K
Mindenki belemagyarázza a saját elméletét az a baj. Sosem azt mondtam hogy nincs élet 4K meg 60 fps alatt, ezt ti magyarázzátok bele csak. Nálam van egy érték sorrend, ez alapján írom le amiket gondolok, és akit a legtöbbet piszkálnak annak általában igaza is van. Meglehet cáfolni hogy jobb a minimum 60 fps 4K - n mint a 30 fps FHD - n, ahogy azt is hogy az I7 nem jobb mint az I5 vagy egy FX. Én várom, mert én ezeket írom le, semmi egyebet nem akarok bizonygatni. Itt is arról hol volt szó hogy egy I7 multiban jóval erősebb a többinél, főleg kicsit húzva, a cikk írója is ezt hozta ki a tesztben, én csak nem értem miért kell védeni a védhetetlent. Attól hogy valakinek nincs I7 meg............nem érdekes, attól még el lehet ismerni hogy igen, ez így van. De nem, az I5 meg az FX is elég, meg jó, meg majdnem ugyanazt hozza........Hát nem!

(#134) Aventador91 válasza Euromail (#111) üzenetére


Aventador91
őstag

akkor már inkább gtx 970

(#135) távcsőves válasza kolopele (#133) üzenetére


távcsőves
senior tag

Életem.. :) Ez már rajtad ragad örökre. Nem kevés munkádba került, de hát aki kitartó.. ;)

(#136) Weareus válasza kolopele (#133) üzenetére


Weareus
addikt

Áh, 4k 60 Hz; ciki az már. Oledben vannak 4k-s monitorok, amik 60 felett tudnak, az az igazi. :K
Ott kezdődik az élet. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#137) kolopele válasza Weareus (#136) üzenetére


kolopele
nagyúr

Néha rákötöm a kicsiny OLED tévémre is amiről már készül a cikk. Majd ott is lehet kötözködni.
távcsőves: Azt nem én idéztem elő hogy a magyarok zöme irigy meg szeret a másikba belerúgni, főleg így a neten keresztül. Tudom, nem jó dolog szembesülni azzal ha valaki pl. trabanttal jár a másik meg Lexussal, de ilyen az élet, mindenki magának alakítja. Ezzel be is fejeztem, egyikőtök sem ér annyit hogy a továbbiakban foglalkozzak az egésszel. Majd a tévé cikknél lehet újra aljaskodni, én meg majd nevetek rajta :K

(#138) Weareus válasza kolopele (#137) üzenetére


Weareus
addikt

Rendben, cikkhez linket priviben, ha meglesz, pls. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#139) snecy20


snecy20
veterán

Érdekes ez a problematika, nálam a 6 magos 5820k-val Hyper Threading nélkül több FPS-t dob a gép... nem annyira örül a 12 szálnak. :) De ezzel még a játékok 90%-a így van jelenleg, hogy 4 mag - 8 szál felett lassít a HT.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#140) Weareus válasza snecy20 (#139) üzenetére


Weareus
addikt

Egy linx tesztnél és magasabb gflopsokat kapsz ht nélkül. :K

(Pedig ott nem kéne).

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#141) távcsőves válasza Weareus (#138) üzenetére


távcsőves
senior tag

Szerintem várhatod, mint én az 1080Ti tesztett. ;)

Szerk: SLI !!! tesztet

@kolopele: legszebb az egészben, eredetileg nem is rád reagáltam. :) Ha meg írigykednék, azt kérdezném, trafikod hogy van? (Trafik helyet bármi más szabadon választható. )

[ Szerkesztve ]

(#142) kolopele válasza távcsőves (#141) üzenetére


kolopele
nagyúr

Te leszel az első akinek jelzem ha felkerült. Egy 1080 SLI nem volt olyan nagy dolog mint egy ekkora ívelt OLED, előbbiről találsz millió tesztet a neten is. A trafikot meg már kérdezted régebben, ez volt nagyjából az első hozzászólásod felém, de még az a jó hogy nem vagy irigy, mi lenne ha az volnál? :DDD

(#143) Aventador91 válasza kolopele (#142) üzenetére


Aventador91
őstag

ez az irigyezés nagyon cigányos... más helyzetben mások is ugyanígy reagáltak rám, de nem irigységből mert nincs mire, hanem a stílus miatt.

(#144) kolopele válasza Aventador91 (#143) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az én stílusommal nincs semmi gond. Más a véleményem bizonyos dolgokról és nem csak itt. Ellenben van egy olyan tulajdonságom hogy engem meg lehet győzni az általam állított ellenkezőjéről, és ha tévedtem elismerem. Itt is ha valaki meggyőz arról hogy egy I5 ugyanúgy teljesít mint egy I7 akkor megkövetem. Ennyi. Hannibhál tesztje remek volt, leírt mindent amit érdemes tudni erről a témáról, mégsem ismerték el néhányan hogy igaza van. Mindig lesznek okoskodók meg normális módon vitatkozók, a kettő nem ugyanaz.

(#145) b. válasza Aventador91 (#143) üzenetére


b.
félisten

cigányos... hova fajul ez a topik.

kolopele: senki nem próbált meggyőzni senkit arról, hogy egy i5 vagy egy fx ugyan olyan jó, mint az I7. Próbáld meg értelmezni miről volt szó feljebb ...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#146) Anaren91 válasza b. (#145) üzenetére


Anaren91
senior tag

Pont ezt kezdtem el leirni neki de meg előztél🙂

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#147) Pubszon


Pubszon
veterán

Jó cikk, köszi.
Azt tapasztalatból mondom, hogy 12 szálat is gond nélkül kezel.
Amiensen, 64-es CQ-en volt már 85%-os CPU használatom is 99%-os GPU használattal FHD felbontáson.
De ebben a videóban is látszik, hogy 16 szál sem okoz gondot neki.
5960X 4.5GHz.
Durva azért, de legalább profitál belőle. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#148) Weareus válasza Pubszon (#147) üzenetére


Weareus
addikt

Jól fut, meg minden, de azt látom, hogy a játék fejlesztőinek van még mit javítaniuk az ordas bugokon.
Bocs, tudom, off, csak feltűnt, hogy átsurran a csukott ajtón a kolléga. Lehet, hogy parafenomén. :D

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#149) Pubszon válasza Weareus (#148) üzenetére


Pubszon
veterán

Ja, meg a puska csöve átlóg a falon. :D
Mindenesetre kell alá a CPU rendesen. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#150) Hannibhál válasza Pubszon (#147) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszönöm szépen a dicséretet meg az infót is:) Akkor a vég következtetésem úgy néz ki helytálló volt, miszerint gyorsul még a 8nál több szállal is:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.