Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

Első rész nagyon bejövős volt :K
Ahogy elnézem a 2010-es kínálatot, jó játékokban nem lesz hiány :N

Meg persze ha ugyanarra az engine-re fog épülni, (ami az igényeimnek elég szép volt) akkor ugyanolyan szépen is fog futni :K :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) aram01 válasza pzstm (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

reméljük ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Hát lehet nekem szárnyal a képzeletem de nekem ebből a videóból az jön át hogy Joker egész Gotham-et "Arkham-á" tette és ott belül burjánzik a bűnözés mindez Joker vezénylése alatt.
Lesz Batmannak munkája bőven.

És bejött akkor már ha igazam van amit szerettem volna nagyvárosban zuzni a népet!!!

Next PC Upgrade: 2022

(#4) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Helyeeees !!! Várom szeretettel ! :D :K

Véleményem szubjektív...

(#5) athomi


athomi
veterán

Az első rész nagyon jó volt, várjuk, várjuk!
Joker mintha öregebb lenne.

(#6) pityeszka


pityeszka
őstag

Reméljük ez is lesz olyan sikeres mint az első.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#7) hackeeeee válasza pityeszka (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, sztem a történetíráshoz értenek a srácok, szal sztem azzal nem lesz gond, legalábbis remélem. Grafikára nem lesz panasz ugye, mivel gondolom az 1 motorjára húzzák rá az egészet. Ha csak nem fejelik meg DX11-el...

Véleményem szubjektív...

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

csak én reménykedem, hogy nem lesz benne physx?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Ari18


Ari18
őstag

Ez gyors volt :Y várom nagyon.

(#10) hackeeeee válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Legyen helyette DX11... :DDD

Behúztam szem. üzenetnek az aláírásod. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Nagyon várom! :)

(#12) pityeszka válasza hackeeeee (#10) üzenetére


pityeszka
őstag

Az hab lenne a tortán. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#13) #85552128 válasza hackeeeee (#7) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nemhiszem, az előzőt is az nV pénzelte, nyilván ezt is, ha meg rajta múlik nem lesz dx11-es, de még 10-es sem.

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Szóval akkor ez volt a titkos, nem bejelentett játék, amiről azt hitték, hogy a Gears of War 3 lesz?
Tehát akkor arról még semmi hír?

A másik: igen,az első rész remek volt meg minden, de nincs ez a második rész túlságosan is elsietve?
Ok, hogy az alapok már megvannak az előző játékból, de azon is elég sokat ültek, meg volt csúszás is, no meg az egy képregény részen alapult, tehát minden meg volt hozzá, hogy jó legyen.
Így egy évvel később már második részt tolni, bármennyire is várom,eléggé lehúzás szaga van.
Remélem nem az lesz,mint a rainbow six vegas 1 és 2 esetében..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) - = Zk = - válasza hackeeeee (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igyvan. DX 11 foreva :C

viheted nyugodtan. te vagy a 2. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) hackeeeee válasza Zirowe (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az nem ez? Vagyis, nem erre gondolsz? :)

Véleményem szubjektív...

(#17) Zirowe válasza hackeeeee (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Passz..
Pár napja volt itt cikk, hogy lehet bejelentik a GoW 3at,reménykedtem..
Nem mintha lenne boxom,csak reméltem, hogy akkor már szóba kerül a 2 pc portja :P

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) wednesday válasza Zirowe (#14) üzenetére


wednesday
őstag

Igen, elég kiegészítő "szaga" van a dolognak. :U
Úgy tűnik a helyszín marad (Arkham Asylum 2, ahogy te is leírtad Vegas1-2). Talán lehet majd máshova is menni, de a trailer alapján nem úgy néz ki, hogy egy teljesen más helyszínen és környezetben játszódna a 2. rész.
A főellenség is úgy néz ki marad Joker.

(#19) boeing


boeing
senior tag

Ez igen, :C na majd hülyék lennének ilyen jó kis játéknak nem folytatását tovább vinni. :K

(#20) No-kia válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


No-kia
őstag

én vagyok az első :DDD

jólenne ha havokos lenne :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#21) acura válasza athomi (#5) üzenetére


acura
tag

Joker nem öregebb lett, csak megviselték az előző rész végén történt események. :D

(#22) Fáraó válasza acura (#21) üzenetére


Fáraó
őstag

Igen. Majd befullad kacagás közben. Lehet, hogy a H1N1-et kapta el. :DDD

VIGYORRRGAZMUS.....

(#23) wolfman


wolfman
veterán

Remélhetőleg azért lesznek új karakterek, mondjuk Riddler vagy Two Face, mert bár biztosan baromi látványos lesz, de így mintha ugyan az lenne mint az egy.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#24) Csabahun


Csabahun
senior tag

Ha jól emlékszem az első rész végén az volt ,hogy Harvey Dent valami rosszat csinált a városban.
Lehet ő is benne lesz.
De az első rész sikere után remélem nem sietik el a második részt.

(#25) tomi_mod válasza Csabahun (#24) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

meg a kroki...
összességében kevés főellenség volt az egyben, legalábbis én így érzem...és azokkal is alig volt normális harc. Főleg a vége volt csalódás számomra, Joker csak küldi a verőlegényeit, neki meg két pofon elég!
Ötletesebb bossfightok kellenének, új karakterekkel a többi maradhat :)

(#26) julius666 válasza Zirowe (#14) üzenetére


julius666
addikt

no meg az egy képregény részen alapult, tehát minden meg volt hozzá, hogy jó legyen.

Nem tudom olvastad-e a képregényt, de onnan kb. csak az alapötletet vették át, szal az egyetlen hibája a játéknak (ha ezt hibának lehet felróni), hogy hiányoltam belőle azt a "mondanivalót", ami a képregényben megvolt. Azon kívül azt kell hogy mondjam, számomra tökéletes játék volt (nekem még a hosszával sem volt bajom, így legalább könnyen többször is elővehető :DDD).

Viszont EZ a folytatás annyira nem tetszik, igazán kitalálhattak volna vmi mást (más címmel), ez így tényleg rókabőrnek tűnik.
Mind1, mint Batman-fannak kötelező lesz végigtolnom úgyis :))

(#27) eeXaa


eeXaa
addikt

...hát ebből a trailer-ből nem sok jött le...

(#28) Csabahun válasza tomi_mod (#25) üzenetére


Csabahun
senior tag

És még a madárijesztő is "benne" lesz,lehet megint lesznek rémálmos részek.
Mondjuk azok nagyon jók voltak.

(#29) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

egy "másik" gamer oldal nemrég hírezett a leendő ellenfelekről...elvileg sasszeműek ebből a trailerből kivadászhatják kik az esélyesek erre a megtisztelő címre!
Pingvin - a "lokáljának" neve olvasható, Harvey egy plakátról figyel...és egy fekete macska ugrik valahol a tűzlétrán

(#30) winfier


winfier
senior tag

Nagyon ott volt az első rész is. :K Ez csak a hab legyen a tortán. :)

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#31) torogyuri


torogyuri
aktív tag

megjelenési idő nincs még?

(#32) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon tetszett az első rész, jöhet ez is! :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.