Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141) Greyhun


Greyhun
újonc

Nektek működik az új frissítéssel az Xposed?

(#142) Greyhun


Greyhun
újonc

Minden működik. Az Xposed is. Nagyon jó. ROM lett. Gratulálok! Hibátlan. A WiFi-vel nem tudom,hogy mi van,hogy most ennyire nagy hatótávolságú lett, hihetetlen jó. Nagyon szépen köszönöm bagyusz! És a többieknek is.

(#143) polya95 válasza bazsi_4 (#123) üzenetére


polya95
csendes tag

Szia/ Sziasztok!

Nekem is ugyanez a hiba a Flashtoollal!
Van rá ellenszer? 5x is ugyanaz :(
...
27/038/2015 20:38:08 - INFO - Checking header
27/038/2015 20:38:09 - ERROR - Processing of system.sin finished with errors.
27/038/2015 20:38:09 - INFO - Ending flash session
27/038/2015 20:38:09 - ERROR -
27/038/2015 20:38:09 - ERROR - Error flashing. Aborted
27/038/2015 20:38:09 - INFO - Flashing finished.

Esetleg valaki tudja mi a teendő ilyenkor?
Képtelen vagyok életet lehelni a telefonba!!
Csak a Sony logóig jutok,nem tudom újraindítani, még a piros led villanás se jön, aztán fekete képenyő!
Segítsetek kérlek!

[ Szerkesztve ]

(#144) air válasza polya95 (#143) üzenetére


air
nagyúr

Régebbi Flashtool.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#145) polya95 válasza air (#144) üzenetére


polya95
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!
Életre kelt ismét! :) :)
Legyen szép napod!!

(#146) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Gratulálok, ritkán írok ilyen hangvétellel , de , hogy olyan helyre mutat a recovery link ahonnan 34!! értesítés jön a Kasperskytól és a Nodtól is az rekord! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#147) air válasza Micsurin (#146) üzenetére


air
nagyúr

Konkrétabban?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#148) roKas válasza air (#147) üzenetére


roKas
tag

A 140-es hozzászólásban van némi "konkrátabb..."

[ Szerkesztve ]

(#149) roKas


roKas
tag

Kérek egy jó szándékú felhasználótársat , ossza meg velem az utolsó Bagyusz féle CM11-et valami biztonságos módon! Köszönöm előre is. :R

(#150) air válasza roKas (#149) üzenetére


air
nagyúr

Ahogyan Bagyusz közzétette, annál biztonságosabb nincs.
Maximum offline, egy pendrive-on.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#151) roKas válasza air (#150) üzenetére


roKas
tag

Köszönöm a gyors választ. bizalmatlan vagyok a Dev-host féle fájlmegosztókkal, de ez az én hibám és a hiányosságom, hogy nem tudok a kornak megfelelő védettséget biztosítani a rendszeremnek. Azért az sajnálatos, hogy ilyen irányba ment ez az iparág. némi reklámot az ember még lenyel böngészés közben, de hogy agresszív és eltávolíthatatlan programokat keljen telepítenem azért a szolgáltatásért amit egy ilyen fájlmegosztó adni tud, szerintem túlzás. tudom senkit nem érdekel a véleményem, de ki kellett ezt adni :)

(#152) air válasza roKas (#151) üzenetére


air
nagyúr

Milyen "agresszív és eltávolíthatatlan" programokat kell telepítened a dev-host-nál? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#153) Greyhun válasza roKas (#151) üzenetére


Greyhun
újonc

A dev-Host-on megkeresed a ROM-ot amit le szeretnél tölteni és a KÉK DOWNLOAD NOW-ra menj rá, úgy nem fog más cuccokat leszedni. Csak azt amit szeretnél. Sokáig én is azzal szedtem és nekem is plusz fos programokat leszedett, nem győzött riasztani a vírusírtó, azt hittem,hogy a szerver hibája, de nem. Szóval a KÉK DOWNLOAD NOW-ra menj. :) :) :))

[ Szerkesztve ]

(#154) roKas válasza Greyhun (#153) üzenetére


roKas
tag

Köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni, ha a géphez ülök. Akár jó lesz, akár nem a prohardver fórum, ez a közösség megint bizonyította, hogy lehet még számítani kulturált emberekre a neten. Köszi

(#155) bg.robrt


bg.robrt
újonc

Sziasztok! Nem rég frissítettem le az új ROM-ot, és egy problémám lenne. Eltűnt az SD kártyára való mentés. Eddig minden játékfájlt, képet, videót alapértelmezetten oda mentett (ez miatt is vettem 32 GB-os kártyát :D). Nagyon örültem, hogy a Class 10-el remekül dolgozott a rendszer. Viszont most pofára estem, mert csak a belső tárhelyre rakja a cuccokat. Max fájlkezelővel tudom átrakosgatni a készített képeket, videókat, stb. Viszont ez rossz megoldás, mert például nem tudok felvenni egy 20 perces videót, mert megtelik a belső memória. Na egy szónak is száz a vége. Van valami megoldás? :D Vagy egyszerűen rakjam vissza a régi ROM-ot? Mennyivel stabilabb az új? Előre is köszi mindent!

(#156) jancsika2 válasza Greyhun (#110) üzenetére


jancsika2
újonc

és hogyan tudtad megoldani ezt a problémát mert én is ezzel küszködöm

(#157) Greyhun


Greyhun
újonc

Amúgy azt valaki el tudná nekem magyarázni, hogy Cyanogenmod-nál hogy jöhet ki Stable build után Nightly? Nem egyre stabilabb ROM-okat készítenek folyton? Nem úgy kéne lennie,hogy mit tudomén, experimental, nightly,milestone,stable és vége? Ezt évek óta nem értem,hogy stable után,hogy lehet újra nightly? :) előre is köszönöm szépen a választ.

(#158) air válasza Greyhun (#157) üzenetére


air
nagyúr

Úgy, hogy folyamatosan drogoznak rajta, és minden éjjel kijön egy újabb build. Ez a nightly.
Aztán ha sikerül mindent fixálni benne, akkor kiadnak egy stable-t.
A milestone szokott lenni a legvége, ha jól figyeltem eddig.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#159) polya95


polya95
csendes tag

Sziasztok

Az utolsó verzióban 20160121 nem működik az xposed!
Nekem nem létszükség, de tudjatok róla! :D

(#160) mark77


mark77
tag

Sziasztok!
Nem jött össze a dolog.
Szépen végigcsináltam amit Bagyusz írt, látszólag felment a dolog, de a telefon nem bootol be.
Szép fekete alapon nézegetem a Sony feliratot, a CWM sem jön elő semmi.

Ilyenkor mi a teendő?
Köszi..

Cannibal Corpse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.