Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) roKas válasza air (#150) üzenetére


roKas
tag

Köszönöm a gyors választ. bizalmatlan vagyok a Dev-host féle fájlmegosztókkal, de ez az én hibám és a hiányosságom, hogy nem tudok a kornak megfelelő védettséget biztosítani a rendszeremnek. Azért az sajnálatos, hogy ilyen irányba ment ez az iparág. némi reklámot az ember még lenyel böngészés közben, de hogy agresszív és eltávolíthatatlan programokat keljen telepítenem azért a szolgáltatásért amit egy ilyen fájlmegosztó adni tud, szerintem túlzás. tudom senkit nem érdekel a véleményem, de ki kellett ezt adni :)

(#152) air válasza roKas (#151) üzenetére


air
nagyúr

Milyen "agresszív és eltávolíthatatlan" programokat kell telepítened a dev-host-nál? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#153) Greyhun válasza roKas (#151) üzenetére


Greyhun
újonc

A dev-Host-on megkeresed a ROM-ot amit le szeretnél tölteni és a KÉK DOWNLOAD NOW-ra menj rá, úgy nem fog más cuccokat leszedni. Csak azt amit szeretnél. Sokáig én is azzal szedtem és nekem is plusz fos programokat leszedett, nem győzött riasztani a vírusírtó, azt hittem,hogy a szerver hibája, de nem. Szóval a KÉK DOWNLOAD NOW-ra menj. :) :) :))

[ Szerkesztve ]

(#154) roKas válasza Greyhun (#153) üzenetére


roKas
tag

Köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni, ha a géphez ülök. Akár jó lesz, akár nem a prohardver fórum, ez a közösség megint bizonyította, hogy lehet még számítani kulturált emberekre a neten. Köszi

(#155) bg.robrt


bg.robrt
újonc

Sziasztok! Nem rég frissítettem le az új ROM-ot, és egy problémám lenne. Eltűnt az SD kártyára való mentés. Eddig minden játékfájlt, képet, videót alapértelmezetten oda mentett (ez miatt is vettem 32 GB-os kártyát :D). Nagyon örültem, hogy a Class 10-el remekül dolgozott a rendszer. Viszont most pofára estem, mert csak a belső tárhelyre rakja a cuccokat. Max fájlkezelővel tudom átrakosgatni a készített képeket, videókat, stb. Viszont ez rossz megoldás, mert például nem tudok felvenni egy 20 perces videót, mert megtelik a belső memória. Na egy szónak is száz a vége. Van valami megoldás? :D Vagy egyszerűen rakjam vissza a régi ROM-ot? Mennyivel stabilabb az új? Előre is köszi mindent!

(#156) jancsika2 válasza Greyhun (#110) üzenetére


jancsika2
újonc

és hogyan tudtad megoldani ezt a problémát mert én is ezzel küszködöm

(#157) Greyhun


Greyhun
újonc

Amúgy azt valaki el tudná nekem magyarázni, hogy Cyanogenmod-nál hogy jöhet ki Stable build után Nightly? Nem egyre stabilabb ROM-okat készítenek folyton? Nem úgy kéne lennie,hogy mit tudomén, experimental, nightly,milestone,stable és vége? Ezt évek óta nem értem,hogy stable után,hogy lehet újra nightly? :) előre is köszönöm szépen a választ.

(#158) air válasza Greyhun (#157) üzenetére


air
nagyúr

Úgy, hogy folyamatosan drogoznak rajta, és minden éjjel kijön egy újabb build. Ez a nightly.
Aztán ha sikerül mindent fixálni benne, akkor kiadnak egy stable-t.
A milestone szokott lenni a legvége, ha jól figyeltem eddig.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#159) polya95


polya95
csendes tag

Sziasztok

Az utolsó verzióban 20160121 nem működik az xposed!
Nekem nem létszükség, de tudjatok róla! :D

(#160) mark77


mark77
tag

Sziasztok!
Nem jött össze a dolog.
Szépen végigcsináltam amit Bagyusz írt, látszólag felment a dolog, de a telefon nem bootol be.
Szép fekete alapon nézegetem a Sony feliratot, a CWM sem jön elő semmi.

Ilyenkor mi a teendő?
Köszi..

Cannibal Corpse

(#161) air válasza mark77 (#160) üzenetére


air
nagyúr

Elölről kell kezdeni.
Gyári rom, root, CWM stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#162) mark77 válasza air (#161) üzenetére


mark77
tag

Előlről kezdtem.
A Flash tool hibával leállítja a telepítést.
Az Xperifirm által letöltött legutolsó magayat T-mobilos firmware-t próbálom újra telepíteni.
Minden drivert felraktam amit kért a flashtool.

"Processing of system.syn finished with errors"

Ennyit irkál

:(

Cannibal Corpse

(#163) air válasza mark77 (#162) üzenetére


air
nagyúr

Régebbi Flashtoollal próbáld!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#164) mark77


mark77
tag

Siker koronázta a tevékenységet.
09.13.0 es Flash toollal raktam újra a gyári rendszert, CWm Cyanogen fel. És működik.
De én marha a fejlesztői lehetőségekben bejelöltem a az ART ot...újraindul és jó ideje csak a mérges cica körül forgó nyilat látom :W :W
Ennyit rólam pffff...
Rom újratelepítés lesz...

Sajnos a telefonom már nem garis és van egy gyíkja, felforrósodik és reseteli magát újraindul stb...részint azért szeretném kipróbálni ezt a romot.
Bár e téren okosabb ismerőseim szerint a romolás nem oldja meg a hardveres zűröket.

Cannibal Corpse

(#165) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! A legújabb buildeknél lehet belső tárhelyre képet, ilyesmit menteni? Azaz belső sd-nek van csatolva? Régebben ki lett szedve ez a funkció, azaz belsőre csak appok mentek. Ezért érdeklődöm. :)

(#166) jtaylor74


jtaylor74
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Gyári 4.3-ról flasheltem a leírás szerint cm-11-20160410-UNOFFICIAL-lbhuashan.zip -re. Hibátlanul felment, rendben működik minden funkció, de minden újraindítás után állandóan lefut az "Android frissítése folyamatban/alkalmazások optimalizálása". Hogyan tudom ezt eltüntetni, mert elég idegesítő!

Köszi

(#167) bagyusz válasza jtaylor74 (#166) üzenetére


bagyusz
őstag

Az új verzióban javítva lett.

(#168) jtaylor74 válasza bagyusz (#167) üzenetére


jtaylor74
csendes tag

Köszönöm, most már jó! Sima frissítés után még megmaradt a probléma, de teljes reflash (wipe\restore) után flottul műkődik! :))
:C

(#169) Spec


Spec
őstag

Szaisztok!

Lenne pár idevágó kérdésem... Előre bocsátom totál amatőr vagyok a témához, úgyhogy a kérdéseim is totál amatőrek lesznek. De ahhoz, hogy nyugodtan belevágjak a dologba szükségem van ezek tisztázására.

1. Van valami spéci igény a belső tárhely, vagy a külső SD kártya partícionálása, formázása (pl. ext4 filerendszer, vagy bármi), típusa, mérete szempontjából?

2. Ha mégse ok a dolog, mondjuk nem indul a teló, vagy újraindulgat, kifagy, stb. van-e lehetőségem a teljes gyári állapot visszaállítására, recovery, minden nélkül?

3. A towelroot mennyire megbízható? Van-e esély rá, hogy azon kívül, hogy lehetővé teszi a root jogosultságot, mondjuk becsempész ezt-azt a rendszerbe, pl. egy frankó kis backdoort a készítője számára?

Köszi a válaszokat előre is!

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#170) Molnartib29


Molnartib29
csendes tag

Sziasztok! Most ez van a telón: 11-20141004-unofficial-lbhuashan. Ha újra csinálom a telepítést egy frissebb ROM-al és kihagyom a törlést, akkor az összes applikáció és minden adat megmarad a telefonon? (sms, képek, beállítások stb) Továbbá ugyanezzel a telepítéssel vissza lehet tenni az eredeti T-mobile os szoftvert? Azt honnan lehet beszerezni?

(#171) air válasza Molnartib29 (#170) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg csinálhatod wipe nélkül, de jobb tiszta telepítéssel felrakni.
Az eredeti rendszert kizárólag Flashtoollal tudod visszatenni.
Letölteni pedig az XperiFirm segítségével lehet.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#172) Shane83


Shane83
csendes tag

Sziasztok!
Én ma tettem fel a legfrissebb ROM-ot (cm-11-20160501-UNOFFICIAL-lbhuashan). Eddig tökéletesnek tűnik. Köszönöm szépen! :) Viszont lenne egy kérdésem. bagyusz leírása alapján:

"Ha játszani akarsz, akkor érdemes a Teljesítmény menüben a Profil résznél a Teljesítménycentrikus-ra állítani a telót arra az időre."

Viszont nekem a Teljesítmény menüben csak a Processzor, I/O ütemező, Memória kezelés és a 16bit átlátszóság van.
A Profil menü ki lett véve a legújabb ROM-ból, vagy csak nálam nem jelenik meg? :)

(#173) Szojka.J


Szojka.J
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Azt hiszem mindent úgy csináltam, ahogy az a leírásban szerepel és minden hibaüzenet mentesen végigment. Végül feltettem a Gapps csomagot is és rányomtam a reboot system-re. Azóta se kép se hang. Bekapcsolásra egy rezzenés, ha töltőn van akkor nem is rezzen és, ha próbálom behozni a recovery-t, akkor csak villan egyet a led (de csak ha a hangerő le gombbal próbálom, de kép továbbra sincs). Gép egyenlőre nem látja.

Esetleg van valami ötlet, hogy mi történhetett, vagy, hogy orvosolható-e a dolog?

(release-t tettem fel és a gapps is hozzávaló volt)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#174) rat42


rat42
újonc

Sziasztok!
Először is nagyon szépen köszönöm, Xperia SP-re tökéletesen felraktam nagyon jó meg minden. Gyors, jók az alap appok csak egy problémám van.
Függetleniteni akarom a telót rendeltem is hozzá kódot, de emailben irták hogy csak gyári szoftvernél müködik rendesen, vagyis csak ott garantálják, szavatolják hogy jó lesz.
Hogy tudom visszaállitani az eredeti állapotába, ha backupot visszarakom akkor jónak kell lennie? A recovery fent léte és rootoltság (gondolok itt a tr.apk-ra) nem fog belezavarni?
Attól még gyárinak tünik?

Köszi előre is!

(#175) Sebi


Sebi
újonc

Szia macem van de az sh formatumot mivel nyissam meg mivel probaltam de mikor a telefon ra volt kotve a gepre es miutan le huztam ugyan azokat a sorokat irta ki plusszba mkor ujra inditottam a recovery telepitese folyamatbe es meg nyomtam a kamera gombot nem tortent semmi vagy jol csinaltam es nem kell semmi latvanyosnak tortennie?

(#176) NomarCube


NomarCube
csendes tag

Heló!
Az új verzióban nem működik nálam a recovery, a terminál nem fogadja el a parancsokat.
Kapott rendszergazdát, nem írtam el, régebbi verziókkal működött.
Mi a teendő? Előre is köszi.

(#177) szelda999


szelda999
újonc

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?
Sony Xperia SP5303-as telefonom van:

- zárt a bootloader
- 4.3-as gyári rendszer van rajta
- rootoltam és a SuperSU is fel van telepítve
- USB hibakeresés engedélyezve van

Használható rendszert szeretnék feltenni, de még a recoveryt sem tudom telepíteni. Nem csinál semmit amikor szeretném a recoveryt feltenni.

Az lenne a kérdésem, hogyan tegyem fel a recoveryt, a telefon mikor legyen ki-bekapcsolva, mikor indítsam újra, újraindításnál milyen gombokat nyomjak.

A lényeg az, hogy egy használható rendszert szeretnék feltelepíteni.
Több fórumot olvastam, de nem tudom megcsinálni. Várom valakinek a segítségét, előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#178) szelda999


szelda999
újonc

Ezt írja ki a recovery telepítésnél.
You have selected Xperia SP, let's go!
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started succesfully *

Ha várok nem csinál semmit sem.

(#179) NomarCube válasza szelda999 (#178) üzenetére


NomarCube
csendes tag

Ha jól emlékszem bekapcsolva kell USB-n csatlakoztatni a telefont.
Ajánlom a hivatalos Cyanogenmodot, nekem kevesebb bajom volt vele (és újabb alatta az android is), feltéve ha tudsz bootloadert nyitni.

(#180) obiserver


obiserver
újonc

Már több hete nem működik nálam a http://d-h.st/uyM3
Több helyről is próbáltam.
Tud valaki feltenni valahova nekem friss cm11 romot?
Előre is köszönöm!

(#181) air válasza obiserver (#180) üzenetére


air
nagyúr

Friss? :))

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#182) AgeOfFeed


AgeOfFeed
újonc

Összes file egyben.
https://mega.nz/#F!Z7wHmS7Z
de csak
cm-11-20160121-UNOFFICIAL-lbhuashan
cm-12-20160130-UNOFFICIAL-lbhuashan
ezek vannak meg.
megtaláltam a 2016.05.01. et. feltöltés alatt

[ Szerkesztve ]

(#183) Karcub


Karcub
senior tag

Hali! Van egy ilyen telefonom, es gazdája kingroot-al kirootolta, azota csak ki-be kapcsol.. recoveryt se tudom behozni.. mit lehet vele kezdeni?

(#184) AgeOfFeed


AgeOfFeed
újonc

https://mega.nz/#F!Z7wHmS7Z!LmNzlMGaHQbRXsSQbR4QFA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.