Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) osztraksajt válasza FPéter (#50) üzenetére


osztraksajt
őstag

Szerintem meg a vevő ne hazudozzon össze-vissza, hanem mondja meg ha baja van. Az korrekt hozzáállás, és nem az hogy a garra hivatkozva próbálja visszacsinálni az egészet, hogy még csak 1-2 ezer minimális bukót se kelljen bevállaljon, ugyanis ő hozott adott esetben egy felelőtlen döntést. A garancia nem erre van, hanem a működésre. Én személyesen ismerem bacsisot, és ha odaállt volna elé, hogy csináljunk valamit mert ez így mégsem megfelelő, biztos vagyok benne, hogy kitalált volna valamit rá. Bacsis az egyik legalaposabb teszter akit ismerek, ha nem jó a noti azt kiderítette volna már azóta, állja a szavát, és pláne nem plakátolja ki a ph-ra.

Senki nem tartott fegyvert a vevő fejéhez, hogy ezt vedd meg mert főbelőlek de azonnal, úgyhogy ezt a vinnyogást be lehet fejezni, hogy így nem korrekt meg úgy nem korrekt. Az hogy mért vették ezt a gépet fogalmad sincs, csak állítod, hogy nagy valószínűséggel félre lettek vezetve és nem tudták mit vesznek. Még ha esetleg úgy is lenne (amire mondjuk cáfolat hogy csak a Ph-ról 29 pozitív értékelése van) akkor sem voltál ott, hogy ilyeneket állíts, mert ez becsületsértés.

Hátha legközelebb neked visznek vissza valamit hazugsággal, hogy add vissza a pénzt, amibe te már a vevő ígéretére mondjuk be is fektettél, és rohadjon a nyakadon mert a gerinctelen vevőnek éppen olyan kedve van.

A garancia fogalmának értelmezése pedig a te szubjektív véleményed és hogy milyen ideológiát képzelsz mögé, a végső manifesztációja a lényeg, ergó megadott időn belül hiba esetén saját költségre javítja/cseréli az eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.