Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) FPéter


FPéter
aktív tag

Jó hát ha ti vennétek 25-ért p3as laptopot, akkor nem szóltam semmit, én biztosan nem vennék, és ezt szerintem annak köszönhetem, hogy értek a számítógépekhez. Én csak feltételezem, hogy akik szintén értenek hozzá, szintén nem vennének. De lehet hogy a számítógéphez nem is kell érteni, csak józan paraszti ésszel gondolkozni, vagy annak hiányában venni egy makroökonómiával kapcsolatos könyvet.

De nem is csak az árral van bajom, a hangsúly a garancián van, valamint azon, hogy szerintem a vevő nem kapott esélyt arra, hogy felmérje mit is vesz, mert akkor nem vette volna meg. Ahogy erre később rá is jött valószínűleg, és valójában ennek tudható be az elégedetlensége a géppel. Ez nem csak a vevő, hanem az eladó hibája is, aki hamis képet sugallott a termékről, főleg a garanciavállalás miatt, amire semmilyen alapja nem volt, hiszen a meghibásodás valószínűségéről fogalma sem volt. Garancia vállalásakor nem azt vállaljuk elsősorban, hogy visszafizetjük az árat v javítunk....hanem garantáljuk, hogy a termék igenis működni fog legalább annyi ideig. Ha ez nem sikerül, na akkor jön a javítás meg a visszafizetés. De ez már csak a hibás teljesítés következménye.

Azt újfent leírom, hogy ez az én véleményem, nem írtam le senkiről, hogy szánt szándékkal át akart volna verni valakit, peace!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.