Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

:B

(#2) Piloss


Piloss
senior tag

Ilyenkor felmerül a kérdés:A feleséged miért nem PH! tag még? :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#3) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Ez jó :D És a sörrel meg a focimeccsekkel is így van? :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#4) bacsis válasza Piloss (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

honnan veszed hogy nem Ph! tag? hmm? Indra :DD
pr1mzejEE! Az elmúlt 2 hétben elég sokat jártunk boddzát szenni.. Amikor útnak indultunk, akkor mindíg vett nekem egy sört, mert tudja hogy a melegbe jól esik, és szeretem :))

[ Szerkesztve ]

(#5) FRENK1988 válasza bacsis (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

te bacsis megfogtad az Isten lábát. :) Játékok elemzést néz veled sört vesz ez egy főnyeremény:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) finest


finest
őstag

Ő fajtájának egy mutációja! :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7) bacsis válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

haajajj :)) :K

(#8) e=mc²


e=mc²
őstag

A trailer nezegetes egy enyhe celzas volt a kedves fele, hogy marpedig ezeket meg fogod venni!? :D

Gyujtoi kiadasban...

Ambulimax Provider

(#9) bacsis válasza e=mc² (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azt mondtam neki, hogy a fallout New vegast én fogom elsőnek megvenni fullos gyűjtői kiadásba.. azért is érdekelte annyira, hogy mit is tartalmaz :K :)

(#10) szablya


szablya
tag

Kincs az a nő, becsüld meg! :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én személyszerint régóta vártam már tőled egy nem kocka bejegyzést. Megtörtént! :R

(#12) degu válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


degu
senior tag

Ez egy jo DNS-kod!
De benne van az is a partner a kodolasba,hogy 5 ev utan egy senki leszel!Egyszeruen elveszted az arcodat!
/Igy nez ki az igazi szerelem,amint kikezdte az ido vasfoga!/
Megvaltoztal-mondja,nem ezt az embert szerettem meg,de furcsa lettel,veled egyszeruen nem lehet elni...stb/Nem a kocsi merete,es ara donti el a kerdest,hanem az,hogy milyenek lettek azok a csodalatos nok,akikkel egyutt kene elnunk!
Vesztettunk!/De Ok is!/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#13) DJGABI


DJGABI
addikt

Bacsisné-féle trailer elemzéseket a népnek! :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#14) DJGABI


DJGABI
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#15) frescho


frescho
addikt

Mazlistanak szuletni kell. nincs veletlenul egy Y kromoszoma is benne? mondjuk XXY?

https://frescho.hu

(#16) KrAt


KrAt
veterán

Én akármennyire is koczka vagyok, áldom az eget, hogy ő nem ért hozzá :) Illetve ért hozzá, de nem használja egész nap.. Így nincs semmi msn-es beszélgetés, ha nem vagyunk együtt, csak telefon és élőben :)

(#17) bacsis válasza frescho (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nincs :N csak szimplán ennyire szeret :) az ember a szeretteiért sokmindenre képes :B

(#18) degu válasza bacsis (#17) üzenetére


degu
senior tag

Olyan nincs,hogy*szimplan ennyire szeret*
Magyarazd meg!
Es tedd le a mesekonyvet! Mert ilyen a mesekben van csak!
Mi van Benned-szerinted-ami kulonleges?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19) flatron11 válasza degu (#18) üzenetére


flatron11
csendes tag

"Mi van Benned-szerinted-ami kulonleges?"
Hogyha lázas a gyerek csak ráköti a jeges fagyállós vízhűtést. :D

3DFX Forever!

(#20) degu válasza flatron11 (#19) üzenetére


degu
senior tag

Pihenj!
Melysegesen egyetertek azzal,amit a gyerekrol irtal,de itt nem errol beszeltunk!
Hanem arrol,hogy mi Benned a Kulonleges,amiert-szerinted- a parod beledszeretett?
Vagy csak ugratsz? Hujelkedunk? :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#21) bacsis válasza degu (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

te magyarázd meg!Szerinted ha nem azért nézi velem végig az összes olyan videót\játékot amit szimplán gyűlöl, mert szeret, akkor miért? ;)
A szerelem erről (is) szól, hogy önzetlenek vagyunk ;)
és te meg csak írigykedj tovább :P :R

(#22) Wictor válasza bacsis (#21) üzenetére


Wictor
senior tag

Mert utálná, ha gyűlölnéd amiatt, hogy nem nézte végig. ;]

(#23) degu válasza bacsis (#21) üzenetére


degu
senior tag

Irigykedek is!
Velem a Parom nem nezi vegig a scifi-fantasy filmeket,mert ...elalszik...
De...kemenyen dolgozik 12 orat,debil,demens oregekkel/aplono,oregek othonaban/
A Te kicsi Parod?
...En meg csak irigykedek tovabb...Der nem akarlak megbantani,mert lehet,hogy Te szenbanyasz vagy,a Parod meg Terez-anya....
Elmondok Neked egy tanmeset/mert en q*rva okos vok/
38 fok van.Belvaros,regi haz,mar felmelegedett az augusztusi hosegbe,mivel padlaslakas...
Parom nem birja a hoseget,en meg nem birom a zajt,amivel a reszeg,belvarosi lakasberlok szetba*szak a haz csendjet...
Most-kerlek tedd felre a sertettseged,amit okoztam,mert most jon az eszmei mondanivalo!
Mit teszel?
Ha kinyitjuk az ablakot...en nem tudok aludni a zajtol,ha becsukjuk,a parod nem tud aludni a hosegtol
Na!?
A szerelem arrol szol,hogy onzetlenek vagyuink?
Na akkor ki szivjon?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24) bacsis válasza degu (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az én párom nem dolgozik, mert itthon van és a két gyereket neveli.. a kisebbik 1 éves.. mellette főz mos és takarít, elég keményen... jahhh és mindíg finom kajával vár itthon, fel hív a munkahelyemen, ha ketyere kell nekem, akkor elvisz, akár késő este is, pedig sötétbe utál vezetni :P
A kérdésedre a válasz: Inkább a zaj, meert attól nem leszel rosszul, viszont a meleg az kicsinálhatja az embert.... értsd jól ;)
és akkor lehet mégtovább irígykedni :P ;) :R

(#25) Ptech


Ptech
őstag

Nincs egy húga véletlenül? ;]

(#26) bacsis válasza Ptech (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nővére van, deeeee ilyen téren ő annyira nem alkalmazkodó :N

(#27) Ptech válasza bacsis (#26) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor futok is tovább, mielőtt asszonypajtás elkap engem a gép előtt és az orromra koppint, hogy ilyeneket kérdezgetek :))

(#28) cskamacska válasza Ptech (#25) üzenetére


cskamacska
addikt

Akkor már inkább a barátnője. :K Nem genetika, szocializálódás kérdése.

Mondjuk azért kellemetlen, hogy némi érdeklődés infó témában már annyira kiemel egy lányt az átlagból. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) Ptech válasza cskamacska (#28) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor már inkább a barátnője. :K Nem genetika, szocializálódás kérdése.

Azért volt ott a szmájli :P

Mondjuk azért kellemetlen, hogy némi érdeklődés infó témában már annyira kiemel egy lányt az átlagból.

Hát nálunk már azért is nyafogás van hogy napi 20(!) percre leülök a gép elé és megnézek egy StarCraft 2 meccset Youtube-on, mert akkor hozzám sem lehet szólni, mert arra figyelek :U

Ehhez képest ma legalább fél órán keresztül hallgattam azt, hogy nem jó egyik vörös hajfesték színe sem, és hogy most akkor világvége van :(((

(#30) lorcsi


lorcsi
veterán

álmodtad...ilyen nő nincs is :DDD

(#31) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Drága bacsis, nagyon egymásra találtatok! :K
Sok-sok év boldogságot kívánok nektek ezután is! :B

Le a kalappal az asszonykád előtt! :R
Én nem lennék rá képes....vagy csak hatalmas fogcsikorgatva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) szablya válasza Ptech (#29) üzenetére


szablya
tag

Rajtad múlik.
[denagya pofám :DDD ]

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#33) frescho válasza degu (#23) üzenetére


frescho
addikt

Ne abbol indulj ki, hogy te mibe nyultal bele. Vanak olyan esetek, amikor az ember megtalalja a parjat. Nem, nem csak a szerelmet, mert a szerelem elmulik, hanem a parjat. Akivel 2-5-10 ev utan is egyutt tud elni es akit annyira szeret, hogy kesz arra, hogy valamennyit feladjon magabol. A jo par hasonloan idomul hozza. Ez lehet egy jatek vido megnezese, nemszeretem csaladi esemenyen reszvetel... Ha neked ez nincs meg, akkor ne masokat gyotorj, hanem gondolkozz el, hogy miert nem lepsz.

Mielott megkerdezed, hogy bennem mit szeretnek. Talan azt, hogy a dolgok jo oldalat probalom nezni es ha tudom segitem a barataim.

https://frescho.hu

(#34) cskamacska válasza Ptech (#29) üzenetére


cskamacska
addikt

Kösd ki tévére! ;] Valahogy a fehérnép kevésbé allergiás a TV bambulására, mint a gépezésre. Sport közvetítés simán belefér, még melléd is ül nézni, de már ha csak az email-t akarod ellenőrízni, egyből jön a "mész kockulni?" szöveg. :DDD

Frescho: ez tök jó, mert ha tudja, hogy amúgy is számíthatsz rá, akkor lazábban bánik a "azért barátok még lehetünk" kijelentésekkel. :P

Mondjuk amit degu felvetett, az egyértelműen a "tudnál-e vele hosszú távon élni" kérdéskörbe tartozik. Ha nincs közös nevező, akkor olyan mindegy. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#35) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez de romantikus. :D

(#36) Ptech válasza cskamacska (#34) üzenetére


Ptech
őstag

Az egyetlen gond, hogy nem nézek TV-t már vagy 5-6 éve. Egy hónapban talán egyszer kétszer leülök Discovery-t nézni egy órára, de az a max. Nincs is TV a gépek körül :N

(#37) frescho válasza cskamacska (#34) üzenetére


frescho
addikt

Ez ovon aluli huzas lenne ;)

Hosszu tav: Ha bacsis a felesegerol irt es ket gyerekuk van, akkor mar nem beszelhetunk rovid tavrol.

https://frescho.hu

(#38) cskamacska válasza Ptech (#36) üzenetére


cskamacska
addikt

Háhá, Discovery, persze, jó duma. Amilyen szemét megy mostanság az "ismeretterjesztő csatornákon", akkor már inkább valami Comedy Central-al jönnél elő. :P

Tessék venni 20 méter madzagot és lesz. :K Az átlag asszonyka simán békésebben tűri a TV-ről történő kockulást, meg igazán nem is tud mit kezdeni vele. Vezetékét hagyott testatúra, meg TPS TV-n? :Y Azmiaz? Persze később beleszokik, és jön a "már ide is behurcolod?" korholás, de veszély esetén még mindig könnyebb párna alá rejteni a kontrollert, átkapcsolni a bemenetet, és vigyorogni, hogy eddig is a Szemétrobbantók legújabb részét nézted. ;)

Frescho: Bacsisnak jól gurul a szekér, de degu épp egy nyamvadt ablak miatt szakított. :P Éés úszott meg 50 évnyi papucs alatt puhulást.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#39) bacsis válasza Ptech (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azért ne hoyg azt hidd, hogy nálunk nincs ilyen? dee bizony én is szoktam kapni, hogy mostmár ne csak a gépeimmel foglalkozzak... hozzá teszem teljesen jogosan :B napi 8-10 óra gépezés után :B
Viszont a párom van olyan rendes, hogy van amikor azért se szól, ha laza 12 órát egyhuzamba végig játszok :B
frescho! 100%-ig együtt értünk :R

(#40) degu válasza cskamacska (#34) üzenetére


degu
senior tag

Nem ertettel meg...pajtas!
Hoszu tav..nincs!
Erre a mai nok egyszeruen alkalmatlanok
Mi a hosszu tav?
275 orgazmus egy evben?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#41) cskamacska válasza degu (#40) üzenetére


cskamacska
addikt

Ezt beszorzod negyvennel és már jók vagyunk. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#42) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én: Nézd csak, ez művészet, ez már az, bizony! (És mutatok a WoW: Wrath of the Lich King trailerére.)
Anyám: đ@&#ság.

Ennyit erről. :D

(#43) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Minden elismerésem. :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#44) mephi666


mephi666
nagyúr

gratula :) én is hasonlóan szerencsésnek érzem magam... :B barátnőmnek majdnem 100%-ig ugyanolyan az ízlése, mint nekem... mondjuk szeret focit/filmeket nézni, l4d2-zni, az arcade versenyeket is szereti (jópár játékot tudunk együtt is játszani) tegnap pedig búcsúban voltunk, ahol nővére+nővérének pasija kis bodegában piát árult... na, ott ő csapolt nekem sört :) teljesen meghatódtam, mert nem volt még ilyen barátnőm...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) bacsis válasza mephi666 (#44) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tegnap este mi is kipróbáltuk a MAfia II-t, s közben elemezte a párocskám, hogy miylen szépen ki van dolgozva, az emberek keze is egész jól sikerült, meg ilyesmi :))

(#46) e=mc² válasza bacsis (#45) üzenetére


e=mc²
őstag

Te mennyi időt "foglalkozol" a feleseged hobbijaval?

Illetve csak azt akarom kerdezni, hogy aranyaiban melyikotok tur jobban? Te peldaul elolvasod-e vele a noi magazinokat(mar ha o is olvas ilyeneket), vagy amit mond mondjuk a heti programrol az fuleden be-ki kozott ertelmezodik-e, esetleg egy-egy havi nagyobb takaritas/bevasarlas alkalmaval odafigyelsz-e annyira ra, hogy megjegyezd mit kell venni, stbstb.

Hozzateszem, nem tudom, hogy nalatok hogy mukodik a "munkamegosztas".

Ambulimax Provider

(#47) bacsis válasza e=mc² (#46) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

már vártam ezt a kérdést :DDD és így elgondolkozva... a Párom tényleg kevesebb, sokkal kevesebb időt fordít magára... néha leül a gép elé.. Vaterázni, az féig meddig a hobbiuja, na meg a farmerama... néha mondja hogy tudja hogy nem szeretem az ilyent de azért nézzem meg mik tetszenek neki, akkor azokat persze megnézem... de azzal tisztába vagyok, hogy ez közel sem annyi, mint amennyit ő ad...
Viszont igyekezek minél többet segíteni itthon... ruha elrakás, takarítás, ilyesmi :)

(#48) e=mc² válasza bacsis (#47) üzenetére


e=mc²
őstag

Remelem nem ertetted felre, en nem tamadni akartam, pusztan erdeklodni.
Ha nektek igy jo, akkor nektek jo, es senkinek sincs beleszolasa.

Legyetek hosszu ideig boldogok egyutt! :)

Ambulimax Provider

(#49) degu válasza cskamacska (#41) üzenetére


degu
senior tag

Padlora tettel!
De ugy-oszinten!
Van no,aki ezt birja?
En azt hittem sexmanias vok...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#50) Indra válasza degu (#40) üzenetére


Indra
csendes tag

Kedves degu!
Soraidból ítélve eddig nem sikerült megtalálnod a megfelelő társat,de ez rajtad is múlik!
Egy kapcsolatban benne kell lenni mindennek Szerelem,szeretet,önzetlenség,önzöség,szenvedély,robbanás,megbocsátás stb...
Egy kapcsolatot nem csak a sex tart össze sőt a sex az baromi kevés hozzá!!
Kell hozzá valami olyan érzés amitől tudod nélküle már nem ugyanaz az ember lennél ,hiszen a lényed része!
Nagyon szeretem a férjem és tudom hogy ez így is marad!:)
Kívánom neked találd meg te is ezt a lényt és legyél nagyon boldog!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.