Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cskamacska


cskamacska
addikt

UI: Ugyanitt kilóra veszünk használt Wii U konzolokat újrahasznosításhoz. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2) Ps Vita


Ps Vita
őstag

E a konzol sajnos halálra van ítélve :(

(#3) ldave


ldave
félisten

Kis update a hírhez:
Téves választ adott az úriember az interjúban, amiért azóta bocsánatot is kért.
"You heard the stupid gaffe yesterday about the Wii U," he said. "If someone wants to take Unreal Engine 4 and ship a game on Wii U, they can! "

A Slime draws near! Command?

(#4) Spancho


Spancho
őstag

Akkor se volt valami nagy szám amikor kijött.
Tapis kijelzős kontroller + a mostaniaknál is kicsit gyengébb hardver.
Biztos sok pénz jött össze a sima WII-ből aztán gondolták kísérleteznek :D
Mondjuk ,hogy ha most fog kijönni a PS4+Xbox(akármi) az év végén , és ők utána 1-2 év múlva 2015 körül kijönnek valami jó konzollal akkor az övék lesz a legjobb :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Physicist03 válasza ldave (#3) üzenetére


Physicist03
senior tag

Fura, az Epic elnöke össze-vissza beszél? :DDD
De szerintem ez nem változtat semmin. Támogatni ugyan támogatja, de senki nem fog játékot készíteni rá UE4-el. Gondolom én...

(#6) Def26


Def26
félisten

Pff. ez nem semmi. Nintendo nem akar esetleg tejelni ide oda, hogy életben maradjon?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert az nem konzol csak egy "digitális zsebóra" :DD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Még ha igaz lenne a hír, akkor sem volna különösebb jelentősége. A Nintendo húzócímei más grafikus motort alkalmaznak, minden más konstrukció csak sokadlagos szempont emellett. A lövöldékre ott lesz a másik két konzol, ebben semmi változás nem lesz a jelen generációhoz képest. A Wii-ből sem a nagy számításigényű 3rd party címek miatt adtak el 100M példányt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#9) ProEvoFan válasza Dr.F.E.R.I. (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ez nem a Wii hanem a Wii U.Azóta a PS3/xbox360 is kiszolgálja már a casual réteget.A Nintendonak nem maradt semmi csak a Mario meg a Zelda.Ez a két szuper cím már nem biztos h el tudja tartani a gépet.Ha a nagy kiadók cserbenhagyják a Wii U-t, akkor ennek annyi lesz.Szerintem.

(#10) Def26


Def26
félisten

Tökéletesen megfogalmazta az előttem szóló.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) Dr.F.E.R.I. válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem eszik azért annyira forrón a kását, más játékélmény a kettő. Egy frissen debütált gépet amúgy is 'kissé' felelőtlen dolog előre eltemetni, ezzel a lendülettel a PS3-at is el kellett volna már hantolni (már aki emlékszik rá). A tárgynál maradva, az UE4 nem a 'casual' rétegnek szól, és a N kalapjában is van azért egy-két dolog, nem kispályások dolgoznak ott sem. Az logikus egyébként, hogy a mammut kiadóknak nem éri most még fejleszteni rá, simán nincs még annyi konzol közkézen, amennyi játékot el kellene adniuk a nyereségességhez. Most a Nintendoé és a kisebb marzzsal operáló kiadóké a terep, hogy feltornásszák az eladásokat. Szerintem nem lesz gond vele, már vannak biztató jelek, baj akkor lesz, ha jövő ilyenkorra is ez marad a helyzet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) danikollar válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére


danikollar
őstag

De épp ez az, hogy a Nintendo a Wii U-t már komolyabb játékokra is szánja, nem csak a Wii-n megszokottakra, viszont a komolyabb játékokhoz meg gyenge. Szerintem is itt valamivel mellényúlt a Nintendo. Leginkább a hardver erejével.

(#13) Dr.F.E.R.I. válasza danikollar (#12) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az a baj, hogy ehhez viszont még kevés az információnk. Azt tudjuk, hogy a PS4 erősebb lesz, feltehetően az új Box is, de a N gépei nem is voltak igazán izomgépek eddig sem (talán a több generációval ezelőttiek még-ahogy). Nem minden fog a teljesítményen eldőlni, valószínűleg a Wii U fő profilja is a casual, party- és persze az exkluzív játékok maradnak, csak HD grafikával. A Nintendo kommunikációjával ellentétben én is azt látom, hogy nem nagyon akarnak a másik két rivális vadászterületére merészkedni, inkább azt folytatják szerintem, amiben eddig is jók voltak. Az eladásokkal kapcsolatban pedig annyit lehet mondani, hogyha a PS4-et és a NextBoxot veszik majd, mind a cukrot, akkor feltehetően a Nintendo is hibás az eddigi gyenge eladásokban. De mivel sem infónk, sem tapasztalatunk nincs egyelőre a konkurenciáról, addig mindez csak spekuláció marad.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) Def26


Def26
félisten

Mindenki a Nintendo ellen van. :DDD [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) cskamacska válasza Dr.F.E.R.I. (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

Csak éppen a Wii egy darab újítással, a Wiimote-os mozgásérzékeléssel aratott nagy sikert, tudásban olyan volt, mint egy PS2. Viszont ez el lett lőve, a konkurencia beérte, erre magában nem lehet alapozni. De akkor mire? Mert a tablettel keresztezett irányítóval biztos nem, az új konzolhoz pedig nem jár se Wii Sport újdonság értékű játék, sem maga a Wiimote, a GamePad-el meg megnézem ki játszik party játékokat.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#16) Dr.F.E.R.I. válasza cskamacska (#15) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Igazából visszafelé kompatibilis, szóval lehet továbbra is wiimote-tal partyzni, de azt én is szerencsésebbnek gondolnám, ha eleve csomagoltak volna a gép mellé egy ilyet is. Mivel nem, ez inkább azt jelzi, hogy az új kontrollerre szeretnének ráfeküdni, abból viszont még jóformán semmit nem láttunk (az egy szem Mario játék sem használja ki annyira). Tulajdonképp úgysem rajtunk múlik, mekkora siker (vagy bukás) lesz. Mivel még a nagy bejelentéseken innen vagyunk és még rövid ideje is van kint a gép, én most tartom azt az álláspontom, hogy a N ebből még jól kijöhet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.