Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Süllyedhet még mélyebbre a cég?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) tomazin válasza janeszgol (#1) üzenetére


tomazin
veterán

persze, ld. bkk

azt olvastam, hogy süllyedhet mélyebbre egy cég..

[ Szerkesztve ]

(#3) beef


beef
őstag

Tehát kifizették a zsarolónak a díjat és ők becsszóra letörölték a pendrájvról :)

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Nincsen sehol adatbiztonság, már megszoktuk.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mit is lehetne várni a kialakult társadalmi munkarend kötelékeket szétszakító, eleve zavarosban halászó cégtől.
Önfejű, agresszív, felelőtlen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) elithun


elithun
őstag

Az Ubert egy jó szolgáltatásnak tartom, de sokszor mennek szembe a szabályokkal, ami miatt én kezdem bizalmam veszteni bennük.
Annak örülök, hogy nem voltam regisztrálva náluk.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) nyisziati válasza beef (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

"becsszóra letörölték a pendrájvról "
Na ez az.
Muhaha.
Gyak. fizettek 100 e dollárt a semmire. Ha lecseng az ügy, valószínűleg újra zsarolni fogják őket, egészen addig, amíg fel nem fedik a támadók kilétét és együtt nem működnek a rendőrséggel az utolsó szál felgöngyölítéséig.

Ja és még valami: mivel az eset tavaly történt, a feljelentés pedig idén, simán el tudom képzelni, hogy ez már a második zsarolás, és csak ezért jelentették fel őket, mert nem akarnak az idők végéig "hallgatási pénzt" fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem az Uberrel, mint szolgáltatóval van a gond, mert az nagyon jó, hanem, hogy a vállalat nem tartotta be az előírásokat. Még meg kell szokni az embereknek, hogy az adatbiztonság mennyire fontos. Sokszor nem veszik komolyan.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) Dluinet


Dluinet
nagyúr

ez durva

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10) VIPowER


VIPowER
senior tag

Ez komoly? A múltkor egy drón nézett be a WC ablakon miközben kakáltam, és csak abban reménykedtem hogy én teszem fel előbb youtube-ra. Ilyen világban élünk.

(#11) CsabaZz válasza VIPowER (#10) üzenetére


CsabaZz
tag

Csak anyuci érdeklődött, hogy rendben kakálsz-e, biztosan használt székletminőség-ellenőrző szoftvert is. :D

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#12) Steve_Brown válasza nyisziati (#7) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Ez teljesen olyan mint a Szilícium völgy. Végtelen kör, mindig perel valaki valakit. Általában mások téged.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.