Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

teccik dakual!:- ) jo kis nosztalgia
max emlites szintjen, hogy a 765 az bugos csip volt, driverrel javitotak, ill. a meg voltak kesobbi utodiok 775 es 785 koddal is /dx/gx ha jol tevedek/ 785osoket sokaig hasznaltam egeszen szipek voltak, de hasznaltak a 765bol volt egy rakas 775/785 csak nea elvetve
amugy avagebol volt meg vmi 375os kodu is ha jol tevedek javiott /hihi/ 3dval:- )
amugy nekem volt 868asom, ami ha nem ette volna a ramokat akkor nemcsereltem volna et6000-re /amit kesobb egy hercules dynamit-ra/ amugy a noname 868asom teszprogikban siman hozta az egeytemista haverok markas /miro, spea/ 964es joszagjait amit kifejezetten rajzolashozvettek 3-4*aron:- ) /mod: baszta is a csorul elege/

udv

neduddki

p.s. a trio vegei nem ugy voltak hogy v, v+. v2 dx/gx /nem volt vmi u-s kodu is???:- )/
amugy egy darab 785otosom sincs mar, pedig egeyt el akartam teeni amigy a 764esemet a magyar megjelenesekor vettem azt tudom, mert vartam ra par hetet mert csak 732esk voltak es a tobbiek aszt vettek en voltam csak renegat

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.